Jihočeská bašta nejen pro jihočechy

Po dohodě s některými kolegy jsem se tedy uvolil a zakládám tímto jihočeskou baštu. Tak doufám a věřím, že nezapadne do propadliště dějin MRKu a bude v něm vždy dostatečně živo.
Tak Vás tu tedy vítám. Přístupno je zde pro všechny bez ohledu k rybářskému vyznání a bydlišti.
Autor diskuse: profo - Profil , 24.10.2006 všeobecné - ostatní

Termín srazu jihočeské bašty

A) 22.-24.5.201560%

B) 29.-.31.5.201520%

C) 5.-7.6.201520%

Od 24.2.2015 hlasovalo 35 čtenářů.

NSander - Profil | So 4.11.2006 18:14:50

Kolči > nevěřim! Plavačka??

    NSander - Profil | So 4.11.2006 18:09:00

    Georgino > opět mrtvá rybka, zabral chvilku po setmění...

      NKolči - Profil | So 4.11.2006 18:07:07

      Sander: my jsme se právě vrátili ze Smutný a chytli jsme hovno...:-)

        NGeorgino - Profil | So 4.11.2006 18:03:49

        Sander:Pěknej mramoráč, na co zabral?

          NSander - Profil | So 4.11.2006 18:02:21

          A tahle slečna po obědě... :-))

            NSander - Profil | So 4.11.2006 17:57:14

            Jihočeší, uala - před 30 minutami :-))

              NKolči - Profil | So 4.11.2006 17:54:37

              Pete: tak sem hlavně nic nepiš:-)

                NPete - Profil | So 4.11.2006 12:55:05

                kolči: a dneska mam jít taky na kalbu:-))

                  Ncertbert - Profil | So 4.11.2006 11:29:59

                  PVL-moc jsem nelovil,do peněz nedělam-:o((((ale lítal jsem okolo pozemku na řece(je náš)Sander-tomu věřim akorát já jsem zmrzlej jako drozd tak je to horší-:o))))ale občas taky vyrazim.

                    NSander - Profil | So 4.11.2006 10:56:49

                    certbert > v zimě se to taky dá... :-)

                      NPvl - Profil | So 4.11.2006 10:54:25

                      certbert : zřejmě děláš do peněz .. :o§)) Jak jsi lovil ? Co jsme se naposled bavili ??

                        Ncertbert - Profil | So 4.11.2006 10:48:36

                        Pvl-zdar draku vítej u Jižanů jde to ale dře to-:o)))nějak málo času.ale ono se to srovná.Komik neboj ta příroda to jistě tuto zimu dožene-:o)))))

                          NPvl - Profil | So 4.11.2006 10:41:27

                          cerrtbert : Zdar , jak se vede ? Nějak se neukazuješ .

                            Nkomik - Profil | So 4.11.2006 10:40:28

                            Certbert: jo, jo, Kdyby nám to ten blbej červenec, srpen a září nezkazili, mohla být letos docela hezká zima. :-)))

                              Nkomik - Profil | So 4.11.2006 10:38:17

                              kolči: že se prófa ani neozval. Asi plánuje co s tou hromadou udělá. :-)

                                Ncertbert - Profil | So 4.11.2006 10:37:37

                                zdar Vydry-tak jak se vede?jak jde ryba?jak to vypadá tak jestli bude to počasí takle pokračovat tak bude opravdu dlouhá zima to budeme teoreticky připravený na jaro-:o))))

                                  NKolči - Profil | So 4.11.2006 9:39:01

                                  Pete: mě to bylo hned jasný...:-)

                                    NPete - Profil | So 4.11.2006 3:50:23

                                    kolči:jj chlastám již sem death:o))))

                                      NKolči - Profil | Pá 3.11.2006 19:20:53

                                      Pete: tak je to správně. BTW, nechlastáš tam něco?:-)

                                        NPete - Profil | Pá 3.11.2006 19:07:54

                                        kolči: vpoho neboj to já si tohle pamtuju hovadinky jo důležité věci nie:o))