Jihočeská bašta nejen pro jihočechy

Po dohodě s některými kolegy jsem se tedy uvolil a zakládám tímto jihočeskou baštu. Tak doufám a věřím, že nezapadne do propadliště dějin MRKu a bude v něm vždy dostatečně živo.
Tak Vás tu tedy vítám. Přístupno je zde pro všechny bez ohledu k rybářskému vyznání a bydlišti.
Autor diskuse: profo - Profil , 24.10.2006 všeobecné - ostatní

Termín srazu jihočeské bašty

A) 22.-24.5.201560%

B) 29.-.31.5.201520%

C) 5.-7.6.201520%

Od 24.2.2015 hlasovalo 35 čtenářů.

NKolči - Profil | Pá 3.11.2006 18:44:53

Pete: no vidíš... Takový věci mi musíš furt připomínat, jinak se nedočkáš:-)

    NPete - Profil | Pá 3.11.2006 18:40:59

    kolči: hele ted mě napadlo co ten silent? :o))

      NKolči - Profil | Pá 3.11.2006 18:39:11

      Pete: to je fakt, hodně se v tom naučíš, a vůbec to neni pořad jen o jednom debilovi kterej nic nevysvětlí a jen se chlubí co kde chytil...:-)

        NPete - Profil | Pá 3.11.2006 18:37:13

        kolči:ale no táák dyt je to poučný ;o))

          NKolči - Profil | Pá 3.11.2006 18:32:49

          Pete: ty bys na toho Kubu už koukat neměl...:-)))

            NPete - Profil | Pá 3.11.2006 18:25:37

            kolči: hmm ryba kolem dvou metrů a v excelentní kondici doufám že dostala hubana ;o)))

              NKolči - Profil | Pá 3.11.2006 18:17:04

              profák: tady máš běžnou velikost ryb, co se na ten slavnej rybník nasazuje. To tam dávaj jak na podzim, tak na jaře. Abys měl průměr 1,8kg, tak by ty ostatní ryby musely mít nejmíň 60 čísel...

                NSander - Profil | Pá 3.11.2006 16:41:38

                Kolči > se mnou počítejte taky. Zítra se má lovit místní rybník, ale byl dnes v noci vykraden :-)) Takže hovno je jistý! :-))

                  NKolči - Profil | Pá 3.11.2006 16:24:45

                  komik: tak jo, třeba Profákovi...:-)

                    Nkomik - Profil | Pá 3.11.2006 16:23:16

                    Kolči: to já na Slapech taky, tak je dáme dohromady a budeme mít dvě. :-))) PS: třeba se někdo přidá a až jich bude hromada, tak je někomu střelíme. :-)))

                      NKolči - Profil | Pá 3.11.2006 16:20:41

                      komik: snad zítra na Smutnou, ale beztak chtím hovno...:-)

                        NSander - Profil | Pá 3.11.2006 14:46:37

                        komik > he :-)))

                          Nkomik - Profil | Pá 3.11.2006 14:44:05

                          To jsi mě tada odhadl. Gratuluji. už mám nastartováno. :-))) PS: zase to nevyšlo :-(((

                            NSander - Profil | Pá 3.11.2006 14:42:11

                            komik > já Ti povim kam se chystám a Ty mi tam pudeš ne voe? :-))) Na to zapomeň :-))

                              Nkomik - Profil | Pá 3.11.2006 14:21:11

                              Ahojky jihočeši, to jste všichni na rybách, že je tu tak mrtvo? Kam se chystáte na víkend? Já možná prubnu Slapy.

                                Ncertbert | Pá 3.11.2006 9:21:34

                                zdar Vydry-přeji krásný den a pohodu.venku je nádherně (za oknen v teple)škoda že musim do kolbenky taková procházka oklolo řeky jo ta by bodla.

                                  NKolči - Profil | Čt 2.11.2006 22:44:46

                                  Mr.Stick: no, to je ten blbej způsob, ale i tak ho vyzkouším...:-)

                                    NMr.Stick - Profil | Čt 2.11.2006 22:43:36

                                    Třeba to je ten způsob, kterej znáš a nechceš ho a jen si nerozumíme, ale zde to je :o)

                                    URL toho daneho souboru vlozit do ramecku na teto http://www.erightsoft.com/KVk.html nebo teto http://javimoya.com/blog/youtube_en.php adrese, dat download a az se nacte, tak ulozit
                                    Idea ted prijde teprve ta dulezita chvile - soubor po ulozeni ma nazev get_video a je bez prípony, proto je nutne po ulozeni pripsat koncovku .flv tot vse Dancing k prehrani je nutno mit v compu FLV Player
                                    http://jeroenwijering.com/?item=Flash_Video_Player

                                      NKolči - Profil | Čt 2.11.2006 22:40:29

                                      Mr.Stick: ??? Tak sem s přesným popisem, schnell...:-)

                                        NMr.Stick - Profil | Čt 2.11.2006 22:37:49

                                        @Kolči: Jediný, co musíš mít, je přehrávač...já tohle vůbec nevěděl...na netu je spousta záznamů z koncertu Helloweenu a ty musím mít :o)