Jihočeská bašta nejen pro jihočechy

Po dohodě s některými kolegy jsem se tedy uvolil a zakládám tímto jihočeskou baštu. Tak doufám a věřím, že nezapadne do propadliště dějin MRKu a bude v něm vždy dostatečně živo.
Tak Vás tu tedy vítám. Přístupno je zde pro všechny bez ohledu k rybářskému vyznání a bydlišti.
Autor diskuse: profo - Profil , 24.10.2006 všeobecné - ostatní

Termín srazu jihočeské bašty

A) 22.-24.5.201560%

B) 29.-.31.5.201520%

C) 5.-7.6.201520%

Od 24.2.2015 hlasovalo 35 čtenářů.

NHindukush - Profil | Čt 7.11.2019 8:06:35

Na Kořensku klesla voda o 70 metrů a orlík má dokonce hladinu výše, asi nám to poteče proti proudu :-) :-) :-)

    Ncertbert - Profil | Ne 20.10.2019 15:03:02

    Pete >> no dulezite je ze se neco deje ja byl na Hnevkach a vcera jedno C mi spadlo taky nic moc

      NPete - Profil | Ne 20.10.2019 14:30:28

      certbert >> na mori zerou dobre okysi, coz je dobre, protoze cecka maji nejakou pauzu :-)

        Ncertbert - Profil | Ne 20.10.2019 14:22:46

        Tak kolegové co noveho v Jihoceskych vodach povidejte přehánějte😉

          Ncertbert - Profil | Út 8.10.2019 15:58:08

          Pete >> Čau no má 5-6 zatím taky super🙂

            NPete - Profil | Po 7.10.2019 23:55:06

            certbert >> cau certe, motor slape jako hodinky, zrovna jsem po prvnim servisu (20 motohodin) i spotreba good takze spokojenost velika :-). Jinak nemam el. startovani, ale chyta bezproblemu. Co ty, jak si spokojen?

              Ncertbert - Profil | Po 7.10.2019 21:53:52

              Pete >> Čau co Selva jak chodí máš ji se startérem?

                NPete - Profil | Ne 6.10.2019 17:11:00

                Tak tak panove, take nostalgicky vzpominam... Na jeden z tech srazu, dorazili i kluci z moravy. Na druhou stranu o tom jestli to tu bude mrtve, rozhodujeme preci my sami:-).

                  Ncertbert - Profil | Pá 4.10.2019 21:46:29

                  vanvan >> Ahoj třeba Baštu zachránime .....jo bývalo fajn...

                    Nvanvan - Profil | Pá 4.10.2019 10:55:02

                    rybomil >> Naprostý souhlas.. taky mi to chybí

                      Nrybomil - Profil | Čt 3.10.2019 20:57:32

                      vanvan >> Vláďo vzpomínáme, to jistě. Bylo to jiný, no co už, škoda. Třeba zase bude ???
                      Když otevřu tuhle diškus, vzpomenu na ty začátky MRKu, fajn atmosféru, na to jak jsem vzhlížel na ospreyovo feeder čarování ... A hlavně na ty co už tu nejsou a nikdy nebudou. Chybí mi Sander, ten kluk asi nejvíc. Za měsíc na dušičky zase zajdu tam jako vždycky zapálit mu svíčku.

                        Nvanvan - Profil | Čt 3.10.2019 20:41:57

                        Pánové kdysi a je to už sakra dávno jsem si dovolil uspořádat takovej malej srázek .... pamětníci jistě vzpomenou, kdo neví nechť mlčí. Kluci z Milevska si to později vzali za své, založili tuto diskuzi
                        a hlavně Profák udělal spoustu práce a kdo byl na srazech na Vášáku potvrdí. No dnes je to mrtvé nikdo nic už asi nikdy neuspořádá, inu což takový je život. Ale když tu čtu jak si tu dva kolegové rybáři vylévají své kbelíčky špíny... no pánové jdu blejt.. mažu si tuto diskusi z oblíbených a nechám si jen ty krásné vzpomínky.
                        Všem fajn a normálním kolegum přeju jen pohodu a spoustu ryb!
                        Jo a ani proti vám, vy dva kouhouti načepýřený, nic nemám :-)

                          NTloustobijec8 - Profil | Čt 3.10.2019 20:17:48

                          Veselo je v celém kraji, veselo je na Havaji, STB_á
                          k v v čele JČÚs a adt.Viz níže...

                            Nkubsta - Profil | Čt 3.10.2019 19:54:17

                            no tady je teda pěkně přiostříno, ale prase aby se v tom vyznalo :D

                              Nmvincik - Profil | Čt 3.10.2019 19:07:19

                              Tloustobijec8 >> Jelikož mi někdo říká synku, předpokládám, že je o o dost starší než já, takže tedy pan otec. :-).
                              Rád bych řekl, že mne těší, ale to opravdu neřeknu ani nenapíšu. S vámi se nemám chuť vybavovat již vůbec.
                              A pokud mi tak píše vlastník profilu, je dosti drzý. Ikdyž klávesnice snese hodně, to chápu.

                              Ale neodpustím si jednu drobnost. Opravdu si myslíte, že když se někdy někde, třeba večer v hospodě, na ulici nebo v obchoďáku s někým pohádám, chytnu pod krkem, či třeba porvu, bude se na to nahlížet jako že se porval hasič(mé povolání)? A nebo jako to, že se dostali do křížku dva lidé, chlapi...??
                              Podle mého jedině v případě, že se nějaká kurwa bude snažit mé osobě škodit a to cíleně, jelikož by mu moje profese či funkce kterou vykovávám, z nějakého důvodu zásadně vadila. A tak by hledal špínu, kde mě nachytat, aby mohl škodit. To by mě ale přišlo velice, velice ubohé.
                              Mě by třeba z opačného pohledu nikdy nic takového nenapadlo. Holt jsem asi málo špatný člověk.

                              Více se o této události, u které jsem nebyl, netýká se mne a nepřísluší mi ji tedy nijak hodnotit, nehodlám vyjadřovat.

                              Rozumní si udělají úsudek sami.

                                NPvl - Profil | Čt 3.10.2019 18:59:18

                                Tloustobijec8 >> Až tak jo ??? mmmm Dík za info :o§)

                                  NTloustobijec8 - Profil | Čt 3.10.2019 18:42:20

                                  Pvl >> Hustotou se rozumí to, že velkou většinu členů zájmové org., jako je JČÚs se.e ta věc, že v čele tohoto zájmového spoolku( z.s.) se nachází důvěrník STB a záda mu kryje osoba fyzycky napadající členy ĆRS.

                                    NHindukush - Profil | Čt 3.10.2019 18:37:16

                                    mvincik >> 👍👍👍👍👍Ԁ​77;👍 raději dál neřeš, tam se totiž podepsal těžce komunistický prokurátor. Navíc už se to nedá ani číst, kolik je tam chyb. Naštěstí přijíždím na pár dnů tam, kde není signál 😄😄😄😄😄. Nech je raději u skleničky 😄😄😄😄

                                      NPvl - Profil | Čt 3.10.2019 18:35:49

                                      Nějak husto :o§)

                                        NTloustobijec8 - Profil | Čt 3.10.2019 18:32:43

                                        mvincik >> Synku, zeptej se svého guru kajakového, zda předloňského roku a na základě tohohoto byl řešen za násilí na členu ČRS, který mu připomněl jeho minulost. Té nikdy neutečešt...Máš pocit, že takový člověk má co dělat v nejvšších strukturách JČús ,,,,???