Jihočeská bašta nejen pro jihočechy

Po dohodě s některými kolegy jsem se tedy uvolil a zakládám tímto jihočeskou baštu. Tak doufám a věřím, že nezapadne do propadliště dějin MRKu a bude v něm vždy dostatečně živo.
Tak Vás tu tedy vítám. Přístupno je zde pro všechny bez ohledu k rybářskému vyznání a bydlišti.
Autor diskuse: profo - Profil , 24.10.2006 všeobecné - ostatní

Termín srazu jihočeské bašty

A) 22.-24.5.201560%

B) 29.-.31.5.201520%

C) 5.-7.6.201520%

Od 24.2.2015 hlasovalo 35 čtenářů.

Nmvincik - Profil | Čt 3.10.2019 18:19:57

Tloustobijec8 >> Já nemám problém se vyjádřit, ale vím, že tady to absolutně nemá smysl.
Zrovna ale řeči o lžích a polopravdách bych si nechal od cesty, Lukáši Havlíčku, Jane Nový či kdo vlastně opravdu jsi...

    NTloustobijec8 - Profil | Čt 3.10.2019 18:15:36

    mvincik >> O.K. my to taky tak bereme, ja píšeč.Ale aby nastrčení kašpaři o nás psali různé polopravdy a lži, to už tedy ne.Pokud máš nějaký problem se vyjádřit, napiš SZ.

      NHindukush - Profil | Čt 3.10.2019 18:11:04

      Tloustobijec8 >> Děkuji za hodnocení, už víme přesně, kdo píše z profilu syna a tím ho zneužívá. Co se týká dění v ČRS, to jdi na jiná místa, ne za mnou, já jsem spokojený.

        NTloustobijec8 - Profil | Čt 3.10.2019 17:50:55

        viktore, bylo o Tobě známo že nechlastáš, ani neužíváš halucingeny. Ale po Tvoje poslední "výlechyů ukazují pravý opak. Viktore, uvědom si, že jsi jenh smutná postavička současného dění v ČRS. Více nonn conent.

          Nmvincik - Profil | Čt 3.10.2019 17:50:42

          Pánové, nedělejte tu ze sebe voly...

            NHindukush - Profil | Čt 3.10.2019 17:35:55

            Tloustobijec8 >> koukám, že se tu někdo zlil. Toho jmenovaného jsem letos nekontroloval, chodím a budu chodit kam chci heh. A co ty, zase půjdeš sebírat lejstra. Za světlo pět metrů od prutů heh. Co syn, už má maturu na podruhe, třetí .....heh

              NTloustobijec8 - Profil | Čt 3.10.2019 17:11:11

              Hindukush >> V noci někam zalez, ale nelez, kde máš 80 kontrol (viz Barnas). Poodstup do pozadí, přelešti šášulu, ale nezapomeň při akci vypnou kamerku, abys nebyl ve veřejném prostoru za šaška (stejně už za něho si). Na uhříky je to nejlepší metoda.

                NPedro1 - Profil | Čt 3.10.2019 11:06:42

                FRANK71 >> Slušná práce,by mě zajímako co na to KK:-)))

                  Ncertbert - Profil | St 2.10.2019 21:34:09

                  FRANK71 >> asi vezmu klacek a budu je rovnat berany jedny po startu 😂

                    NHindukush - Profil | St 2.10.2019 20:05:14

                    certbert >> já mám práce tři zadele, tak to občas máchám ve vodě, ale bída i všude okolo co jsem slyšel, ještě lítám všude možně, včely, dřevo a další.......tak dám dva víkendy ještě kapř a pak to snad pořádně spadne ta teplota a už bude akorát počasí pro mě a pro pejsky😃😃😃😃

                      NFRANK71 - Profil | St 2.10.2019 20:03:09

                      Kluci dobrý, Praha zdraví. 👍👍👍👏👏Ԁ​79;

                        Ncertbert - Profil | St 2.10.2019 19:54:14

                        Hindukush >> motor 2- sezónu super a novej kruh nemá chybu 😉 no ryby teď jsem byl Vary atd.tak nebyl čas🙂

                          NHindukush - Profil | St 2.10.2019 19:28:45

                          certbert >> ona bude dál, neboóooooj 😄😄😄😄😄 hele radši sem napiš, jak ti jezdí motor a ten gumovej kruh co sis pořídil. Bere ti to? U mě 14 dnů skoro "mrtvo".

                            Ncertbert - Profil | St 2.10.2019 19:20:22

                            Taková slušná Bašta to byla 😉

                              NHindukush - Profil | St 2.10.2019 18:58:09

                              Nils Master - 2.10.2019 18:54:50 >> to byla reakce na ty údajné posměchy. Proto mi jsou u zadele, že ty dedukce sem někdo píše.😄😄😄😄 říkám, dělám vše, tak jak se má. A jak říkám, zkus si to.

                                NNils Master - Profil | St 2.10.2019 18:54:50

                                Hindukush >> nikdo přece netvrdí že to neděláš dobře... Tak zkus číst lépe.

                                  NHindukush - Profil | St 2.10.2019 18:52:46

                                  Nils Master - 2.10.2019 18:45:49 >> 😄😄😄😄😄 tyto dedukce zde píšeš ty, mě zřídil úřad a je mě úlně u zadele co si kdo kde myslí. Mám svůj názor, vše dělám, tak jak se dělat má. 😄😄😄😄😄 Bohužel to ty nepobereš, chybí ti vitamíny I a Q.

                                    NNils Master - Profil | St 2.10.2019 18:45:49

                                    :D :D :D :D :D... tak když tě tak nemaj rádi, tak zkus záchranou stanici v Třeboni

                                      NHindukush - Profil | St 2.10.2019 18:42:57

                                      Nils Master - 2.10.2019 18:37:43 >> 😄😄😄😄😄ԅ​16; kdybych chtěl s někým chodit, tak bych se jim ozval, jenže já se nikomu neozval, chodím s jinýma lidma a nebo sám. Nikde není napsaný, že musíš chodit s lidma z MO. Tak to prostě je, že jdeš k vodě sám, když kolegové nemají čas. Jenže to tobě ta tvoje kebule nebere. Jo a jedinej poďobanej seš ty 😄😄😄😄😄ԅ​16;😄 Debata s tebou o ničem.

                                        NNils Master - Profil | St 2.10.2019 18:37:43

                                        Hindukush >> však ty si na svých fotkách tady na mrku taky poďobanej :D... a nikdo ti to necpe, všem je to jedno...

                                        ale ta kamera je taky jedno, spíš je zajímavý, že s tebou nikdo nechce chodit... Pravděpodobně proto jaký si člověk... No není se co divit, dle toho co tu předvádíš...

                                        Každý si udělá obrázek sám.