Jihočeská bašta nejen pro jihočechy

Po dohodě s některými kolegy jsem se tedy uvolil a zakládám tímto jihočeskou baštu. Tak doufám a věřím, že nezapadne do propadliště dějin MRKu a bude v něm vždy dostatečně živo.
Tak Vás tu tedy vítám. Přístupno je zde pro všechny bez ohledu k rybářskému vyznání a bydlišti.
Autor diskuse: profo - Profil , 24.10.2006 všeobecné - ostatní

Termín srazu jihočeské bašty

A) 22.-24.5.201560%

B) 29.-.31.5.201520%

C) 5.-7.6.201520%

Od 24.2.2015 hlasovalo 35 čtenářů.

Pvl - Profil | Po 11.11.2019 16:33:58

DOCarp >> Z diskuse pod videem

Prosím, nedělejte neuvážené činy. Jedná se o škeblici asijskou, nepůvodní a invazivní druh, na té fotce je to zcela krásně vidět. Pokud nepoznáte rozdíl od našich původních druhů škeblí, tyto akce vůbec nedělejte. J. Hlaváč

    DOCarp - Profil | Po 11.11.2019 15:37:44

    spis by me zajimalo kolik z nas se zachova jako tito dva borci.Smekam respekt!
    https://m.youtube.com/watch?v=CHMCWZSX4tk&t=2s

      Hindukush - Profil | Po 11.11.2019 7:56:02

      čudla >> :-):-):-) Provedu!!!! :-) :-) :-)

        ronan22 - Profil | Ne 10.11.2019 17:57:03

        certbert >> ja tam byl vcera a uplne to same...magnety a detektory...lidi hafo jak na pruvodu 😂

          certbert - Profil | Ne 10.11.2019 17:53:36

          ronan22 >> to ne jeste jsem tam zahledl nejake vlackare 😉 jo litalo tam vsude hafo lidi s detektory 😂

            ronan22 - Profil | Ne 10.11.2019 17:22:49

            certbert >> sakra ja tam porad vidim lidi na prochazce 😄 no kazdopadne zadnej masakr 4 rybari na takovej usek 😉

              certbert - Profil | Ne 10.11.2019 17:16:04

              ronan22 >> podivej se vedle pilire jsou tam dva a z druhe strany sedel dalsi 😉

                yvana - Profil | Ne 10.11.2019 17:06:25

                Scanix >> Přibližně na úseku 25km jsou pouze dvě místa kde se dostaneš k vodě,jinak přez bahno to nejde,beru úsek kolem 175 km...do 200km...

                  ronan22 - Profil | Ne 10.11.2019 17:01:24

                  Scanix >> zdar ty tam vidis naky rybare? 😁

                    Scanix - Profil | Ne 10.11.2019 15:55:05

                    certbert >> tohle mi vysvetli, proc to neni hajen celoplosne, to je konec Orlasu, lidi se dostnaou na ryby vsude, vytezi se to, je mi z toho krapet smutno :(

                      certbert - Profil | Ne 10.11.2019 15:00:13

                      Zajimavy pohled 😀

                        certbert - Profil | Ne 10.11.2019 13:16:00

                        Dnes jsem se zastavil u Podoláku lidi jak na Václaváku 😀

                          certbert - Profil | Pá 8.11.2019 20:37:25

                          čudla >> Ahoj no snad tam něco nechají 😉 na rybách jsem dlouho nebyl snad nahodim ještě letos😂😂😂

                            čudla - Profil | Pá 8.11.2019 16:51:53

                            certbert >> Hele Čertíku, vysazenci berou a slušně, dokonce i někteří rybolofci berou a taky slušně, no co už naděláme, že??::::)))))DDDD
                            Jinak pozdrav do Bechyně a neeee abys to tam fšecko vychytal:::::)))))((((())))))(((()))))

                              čudla - Profil | Pá 8.11.2019 16:50:05

                              Hindukush >> kuwa nediskutuj, je tam mínus - je. tak to bude pravda, psali to na NETU::::))))))

                                Hindukush - Profil | Pá 8.11.2019 13:01:39

                                neprduch >> jo mráz, no já jak nemám mínus u čísel, tak neřeším...... no to už nejde dosáhnout ani s fyzikálního hlediska -328, ono teda ani těch -280 :-)

                                  neprduch - Profil | Čt 7.11.2019 20:20:57

                                  Hindukush >> Tak jsem našel foto, bylo to ještě víc - to už prý v Rusku zamrzá i vodka:)))

                                    neprduch - Profil | Čt 7.11.2019 18:11:10

                                    Hindukush >> Vždyť jsem psal mráz:))

                                      Hindukush - Profil | Čt 7.11.2019 9:05:37

                                      neprduch >> Ještě že ne -280 stupňů C :-)

                                        neprduch - Profil | Čt 7.11.2019 8:57:59

                                        Hindukush >> Ahoj, občas se počítače nebo někdo u nich zblázní:))) Já měl nedávno v předpovědi počasí, že bude mráz 280 stupňů C. Horší bude až se zblázní nějaké rakety.