Jihočeská bašta nejen pro jihočechy

Po dohodě s některými kolegy jsem se tedy uvolil a zakládám tímto jihočeskou baštu. Tak doufám a věřím, že nezapadne do propadliště dějin MRKu a bude v něm vždy dostatečně živo.
Tak Vás tu tedy vítám. Přístupno je zde pro všechny bez ohledu k rybářskému vyznání a bydlišti.
Autor diskuse: profo - Profil , 24.10.2006 všeobecné - ostatní

Termín srazu jihočeské bašty

A) 22.-24.5.201560%

B) 29.-.31.5.201520%

C) 5.-7.6.201520%

Od 24.2.2015 hlasovalo 35 čtenářů.

Nrybomil - Profil | Čt 24.1.2019 17:26:10

certbert >> tady by to Profák taky neměl daleko

49.3659539N, 14.5119203E

Byl jsem tam kouknout loňský léto, bo jsme tam předtím jezdili 10 let 2 x ročně. Má to nový provozovatel, rekonstruovali to a cca od srpna to mělo jet. Dá se pronajmout víc pokojů, cenu říkali že bude něco mezi 200 - 250 os. / noc. Pro větší počet lidí asi slevička. V tý budově co je vedle, bývalý krb s posezením má být kuchyně / jídelna. Spíš s tím počítali ale až na r. 2019 ???

Nějaký domluvený termín by chtělo zabukovat dopředu, než se to vše zaplní lidem obecným.

    Ncertbert - Profil | Čt 24.1.2019 17:04:42

    rybomil >> přesně tak 😁

      Nrybomil - Profil | Čt 24.1.2019 16:45:02

      certbert >> myslíš jako by to Profák za tu neúčast na organizování srazu a v baště měl patřičně drahý :§)

        NPete - Profil | Čt 24.1.2019 15:54:35

        Přemet:-) >> hele kamo, pochopil jsem to spravne, ze si vzal roha z maticky stovezate?

          NPete - Profil | Čt 24.1.2019 15:51:38

          vsak on se tu snad jeste ukaze, co jsem s nim mluvil naposled, mel toho nad hlavu...

            Nvanvan - Profil | Čt 24.1.2019 15:44:22

            Přemet:-) >> Poslední který má vstup z hlavní ulice. Za ním jsou ještě dva ale ty nemaj branku z hlavní.

              Ncertbert - Profil | Čt 24.1.2019 15:19:01

              Tak uděláme sraz v Opařanech na kačáku aby Proto neměl daleko😂

                Nneprduch - Profil | Čt 24.1.2019 14:27:45

                Tak na Mrku nebyl už 17 měsíců:)

                  NPřemet:-) - Profil | Čt 24.1.2019 13:23:19

                  vanvan >> poslední asi ne, myslím... není to předposlední?

                    Nvanvan - Profil | Čt 24.1.2019 12:35:20

                    František >> Tak on z Opařan pochází pokud vím, žili tam jeho rodiče a otec mu zemřel je to myslim 5 let nebo tak nějak a on to tam dává dokupy. A je to poslední barák vlevo směrem na Písek proti tomu rybníku.

                      NFrantišek - Profil | Čt 24.1.2019 10:49:34

                      Ty jo, tak on staví barák v Opařanech? Manželka tam už 15 let učí na základce a každou chvíli tam pro ni jezdím. Tušíte kde přesně tam profák buduje doupě?

                        NLouda - Profil | Čt 24.1.2019 7:59:53

                        vanvan >> to říká co ho znám :-)

                          Nvanvan - Profil | Čt 24.1.2019 7:15:34

                          Tak já Profáka vídám často... každý rok když jsi jdu pro noty. :-) Pokud vím tak letos už prý dokončí ten barák v Opařanech a začne zase chodit na ryby. Ovšem to mi říká posledních pět let :-(. TAk nějak nev im.

                            NPřemet:-) - Profil | Čt 24.1.2019 5:57:30

                            František >> Profo bydlí asi tak 8 km ode mě, ale neviděl jsem ho dobrých pět let. Myslím, že už ani nechodí na ryby a pokud ano, tak jen v Opařanech před barák na rybník...

                              Ncertbert - Profil | St 23.1.2019 20:54:06

                              František >> 😂 no proto😂

                                NPete - Profil | St 23.1.2019 20:39:51

                                Přemet:-) >> no nazdar 😁

                                  NPřemet:-) - Profil | St 23.1.2019 19:54:37

                                  Pete >> nazdar, nazdar... 😀

                                    NPete - Profil | St 23.1.2019 19:19:29

                                    No nestacim se divit tech prispevku tady :-D

                                      NFrantišek - Profil | St 23.1.2019 17:57:49

                                      vanvan >> Co profo? To byla duše všech srazů! Teď si uvědomuju, že jsem o něm už strašně dlouho neslyšel.

                                        NLouda - Profil | St 23.1.2019 17:55:55

                                        a kdepak máme ředitele tohoto autobusu :-)