Jihočeská bašta nejen pro jihočechy

Po dohodě s některými kolegy jsem se tedy uvolil a zakládám tímto jihočeskou baštu. Tak doufám a věřím, že nezapadne do propadliště dějin MRKu a bude v něm vždy dostatečně živo.
Tak Vás tu tedy vítám. Přístupno je zde pro všechny bez ohledu k rybářskému vyznání a bydlišti.
Autor diskuse: profo - Profil , 24.10.2006 všeobecné - ostatní

Termín srazu jihočeské bašty

A) 22.-24.5.201560%

B) 29.-.31.5.201520%

C) 5.-7.6.201520%

Od 24.2.2015 hlasovalo 35 čtenářů.

NFrantišek - Profil | Ne 27.1.2019 12:25:54

rybomil >> Jasně, ono hlavně záleží s kým se na dírky vypravíš, já vždycky s kamarády na grog, pokec a když i rybku chytíme cenu neřeším.

    Nrybomil - Profil | Ne 27.1.2019 10:38:55

    Žiju v nevědomosti, když jsem v názoru, že na soukromák, potažmo dírky chodí 99% lidí kvůli masu? Zvlášť když se chytá na plavču a bíláky, sype se do dírky granule apod a některý lovící pomalu neví co je duhák a co siven. Nějakou komunitu kde pokecáš, a hlavně něco novýho dozvíš jsem jinde než na klubový vodě chytej.cz nezažil.

      NFrantišek - Profil | So 26.1.2019 12:50:07

      rybomil >> Ahoj, popravdě tohle mě nikdy nezajímalo. U direk jsem se vždycky těšil na pokec s kamarády a celkovou atmošku :-)

        Nrybomil - Profil | So 26.1.2019 12:07:36

        František >> ahoj ty tu.
        Neuvádí kolik ryb, za kolik, jenom 150,- /den.

          NFrantišek - Profil | So 26.1.2019 11:18:23

          jijin >> Mrkni semhle www.rybolov-picha.cz, Milan to tam má fakt pěkně udělané.

            Nvanvan - Profil | So 26.1.2019 10:40:16

            jijin >> Pícha otevřel revír na dírky řekl bych že v Záluží

              Nmalenak - Profil | Pá 25.1.2019 22:28:05

              jijin >> do Remicova jsem taky jezdil “zasoutezit”, ale tam to nikdy nebylo pod ledem.. co mam info, tak letos se konat nebude. Ve Nemisli se chytalo v arealu zamku. Co vim ale, tak na spodni rybnik jim plachli sumci a vyzrali okouny a liny, co se tam dali chytat na dirce na zizalu a do horniho rybnicka se vzdycky nasypali duhaci a ty se vychytali, nic nezbylo.. ale ten clovek, co to tam mel nastarosti uz tam neni a zije si to tam tak nejak vlastnim zivotem, vlastne ani nevim, jestli se tam da jeste chytat :(

                Njijin - Profil | Pá 25.1.2019 21:39:45

                malenak >> před 2 nebo 3 roky jsem jezdil do Řemíčova u Ml. Vožice, zatím nemám žádný info, že by se konaly i letos. A v Nemyšli se chytalo kde? Kolegyně jezdí do Nemyšle, tak ji zaúkoluju

                  Nmalenak - Profil | Pá 25.1.2019 21:17:54

                  jijin >> parkrat jsem byl u rusaka v Nemysli, ale tam se to cele nejak rozpadlo, pochybuju o tom, ze by tam na zimu dosypali pstruhy..

                    Ncertbert - Profil | Pá 25.1.2019 21:15:34

                    jijin >> to bych taky rád věděl

                      Ncertbert - Profil | Pá 25.1.2019 21:13:56

                      František >> neboj hlídám za tu zanecháš stopu 😂

                        Njijin - Profil | Pá 25.1.2019 20:51:36

                        mám dotaz nechytá se někde okolo Tábora na dírkách?

                          NFrantišek - Profil | Pá 25.1.2019 19:42:34

                          Zdar, koukám, že není nikdo doma :-)

                            Ncertbert - Profil | Čt 24.1.2019 18:05:59

                            Pvl >> to je pravda 😉

                              NPvl - Profil | Čt 24.1.2019 17:58:41

                              certbert >> Přežít se nechá ledasco :o§))

                                Ncertbert - Profil | Čt 24.1.2019 17:55:37

                                Pvl >> Pavline i to bych přežil 😁

                                  Ncertbert - Profil | Čt 24.1.2019 17:55:01

                                  rybomil >> no zatím nebudeme předbíhat aby to tady zas nezdochlo 😂

                                    Nrybomil - Profil | Čt 24.1.2019 17:44:51

                                    Kolega Mrkmen Brčko z Brna byl s rodinou a otcem v ten čas tady

                                    49.3786581N, 14.5295906E

                                    Za celý týden chytili 1 slušný kapř, pár malých a hafo cejnů. Cejni večer lítali luftem jak tam sumáci lovili přímo proti tý chatě. Místní chytli 3 sumáci, já štiku a malýho Su.

                                      NPvl - Profil | Čt 24.1.2019 17:35:45

                                      certbert >> 15:19:01 ..jen aby tam nebyla nachystaná nějaká práce :o§)

                                        Nrybomil - Profil | Čt 24.1.2019 17:35:08

                                        Vloni jsem byl 5 dní taky tady v mobilheimu, celý mobilheim byl 500.- / den, byl jsem tam sám, bo parťák kiksnul

                                        49.3773028N, 14.5305778E

                                        dole ve mlýně taky pronajímá za rozumný peníz, 2 místnosti

                                        http://mlynsuchomel.cz/cenik/