Jihočeská bašta nejen pro jihočechy

Po dohodě s některými kolegy jsem se tedy uvolil a zakládám tímto jihočeskou baštu. Tak doufám a věřím, že nezapadne do propadliště dějin MRKu a bude v něm vždy dostatečně živo.
Tak Vás tu tedy vítám. Přístupno je zde pro všechny bez ohledu k rybářskému vyznání a bydlišti.
Autor diskuse: profo - Profil , 24.10.2006 všeobecné - ostatní

Termín srazu jihočeské bašty

A) 22.-24.5.201560%

B) 29.-.31.5.201520%

C) 5.-7.6.201520%

Od 24.2.2015 hlasovalo 35 čtenářů.

NFrantišek - Profil | St 23.1.2019 17:49:32

certbert >> Dobrá budu tedy zanechávat písemnou stopu :-)

    NFrantišek - Profil | St 23.1.2019 17:48:25

    vanvan >> Špatně jsem se vyjádřil, mě to nebaví ani za peníze natož zadarmo:-)), ale jsem disciplinovaný a když mi někdo řekne, kde mám být a co mám udělat, tak tam jsem a udělám to (pouze legální úkoly) :-))

      Nvanvan - Profil | St 23.1.2019 17:36:18

      František >> tak mohu ti slíbit že tohle by bylo zadarmo

        Ncertbert - Profil | St 23.1.2019 17:10:46

        František >> Ahoj nakouknout je málo 😂😂😂😂😂ԅ​14;😂

          NFrantišek - Profil | St 23.1.2019 13:13:00

          V práci mě platí za organizování času pro 39 lidí, po práci jsem ochotnej dělat cokoliv mimo organizování :-))

            Nvanvan - Profil | St 23.1.2019 12:34:59

            František >> A přiložíš ruku k dílu při organizaci?? S tebou do toho půjdu

              NFrantišek - Profil | St 23.1.2019 11:48:49

              Ahoj, skoro každej týden sem nakouknu a většinou mrtvo, jestli ovšem by byl někdo ochotnej zorganizovat sraz, rozhodně se (pokud budu živ a zdráv) zúčastním.:-)

                NLouda - Profil | Út 22.1.2019 22:29:47

                Přemet:-) >> to nevím čemu se směješ 😂😂

                  NPřemet:-) - Profil | Út 22.1.2019 20:50:25

                  rybomil >> aha, to pak leccos vysvětluje... 😀

                    NPřemet:-) - Profil | Út 22.1.2019 20:42:13

                    Louda >> normálně jsem se začal po přečtení toho tvého příspěvku nahlas smát... 😂😂

                      NPřemet:-) - Profil | Út 22.1.2019 20:40:24

                      Louda >> sám jsi závodník... 😀

                        Ncertbert - Profil | Út 22.1.2019 19:45:44

                        No další známá tvář Václav zavítal na návštěvu 😂

                          Nrybomil - Profil | Út 22.1.2019 18:53:50

                          Přemet:-) >> mám to od 13ti, spadl jsem z výšky na šutry

                            NLouda - Profil | Út 22.1.2019 18:48:51

                            Přemet:-) >> i ty náš závodníku :-)

                              NPřemet:-) - Profil | Út 22.1.2019 17:39:06

                              rybomil >> ajajaj, chrbát je nemilá věc... Sice jsem mladej kluk, ale už jsem párkrát problém se zádama měl, tak vím, jak to bolí... 🤮

                                NPřemet:-) - Profil | Út 22.1.2019 17:38:08

                                Hindukush >> čau Víťo, tak na ryby chodím, teď na podzim hlavně vláčka, ale jinak jsem celý rok jezdil feeder ligu... 😀 Vláďa vanvan nás taky párkrát navštívil... 😀

                                  Ncertbert - Profil | Út 22.1.2019 16:35:15

                                  rybomil >> Ahoj snad se to tady opět rozjede a něco se začne podnikat 😉

                                    Nrybomil - Profil | Út 22.1.2019 15:39:29

                                    vanvan >> čertbert : Ahoj vy tu. Jako proti srazu nic, když budu fit tak bych dorazil. Nějaký místo, termíny už jste proklábosili ?.
                                    Vloni jsem byl 2x tady v mobilheimu. Šéfová je v poho, příjemná.

                                    www.kempukrumlova.cz

                                    fajn místo, jenom jeden pobyt jsem chytil zrovna 4 dny raftařský závody ve Vyšáku, teklo to jak prdlý

                                    ale dobrých míst s rozumnou cenou noclehu se dá najít víc.

                                      Ncertbert - Profil | Út 22.1.2019 15:32:31

                                      Že prý se to tady nezmátoří😂zdravím všecky Vydry😂😂

                                        Nvanvan - Profil | Út 22.1.2019 8:43:54

                                        nazdar bando že by se probudil jih?? Včera jsem psal Klímovi na fb - už si nepamatuju nick na mrku- a taky by rád obnovil tradici srazů.. co vy na to prevíti...