Boilie Richworth

Co na něj říkáte? Mně se docela dost osvědčila příchuť Robin Red (na něj mám letos chycený 3 kapříky nad 70 cm) a sladká kukuřice (na ní mam chycený 2 kapry 75). Brácha zkouší zelenou mušli a zatím akorát nějaký záběry na řece, já na ní mam chyceného jednoho 74. Kámoš má jahodu a zatím nic. Máte nějakou oblíbenou příchuť?
Autor diskuse: soulfly - Profil , 31.8.2006 kaprařina - nástrahy, návnady

Nladikxxx - Profil | St 5.12.2012 16:07:56

Poušťák >> Nelži!Je to přesně 202ks:-)))

    NPoušťák - Profil | St 5.12.2012 16:02:06

    Miras >> myslím že 203 a půl..o)

      Nmolca - Profil | St 5.12.2012 13:31:57

      Makrelobíjec >> made in england jinak taky oničem nevím

        NMakrelobíjec - Profil | St 5.12.2012 13:25:07

        zdravím dá se někde v Čr koupit i jiná řada než Richworth Euro baits ? Nic nemůžu najít jen toto .

          Nmolca - Profil | St 5.12.2012 13:20:17

          Miras >> díky :-)

            NMiras - Profil | St 5.12.2012 13:11:11

            molca >> Tuším, že je to +- 200ks.

              Nmolca - Profil | St 5.12.2012 13:03:11

              nevíte někdo kolik je zhruba v jednom balení 20mm kuliček boilies díky

                NLibor 1 - Profil | Po 3.12.2012 20:47:02

                Miras >> bejvávalo!! umí číst, psát, počítat a používat MT o)))

                  Nbart.bm - Profil | Po 3.12.2012 20:16:04

                  Miras >> bacha na to někteří jej zde pasují na Čaka Nožířě nejostřejšího z ostrých :)))))

                    Nburgy - Profil | Po 3.12.2012 19:41:56

                    Kdysi dávno jsem měl příchuť jahoda, fungovala bezvadně. Byl jsem spokojen, ale tenkrát se mi dostala do ruky jiná firma a už jsem se k nim nevrátil. Co vím tak hodně lidí kupuje tuti frut,jahoda a maple. Kolega má na 11mm od Richworthu příchuť broskev nebo meruňka 22kg kaprouše. Tak proč né ? chce to zkoušet. Časem stejně zjistíš že tyhle "voskovky" stojí za prd. A začněš si válet svoje ty nejexluzivnější koule. :D

                      NMiras - Profil | Po 3.12.2012 12:31:23

                      S boilies od Richworth jsem kdysi dávno začínal a chytám na něj dodnes. Zrovna nedávno jsem se dostal k cca 30 kg prošlého, leč zcela netknutého boilies v příchuti Tutti frutti a Complex - obojí v řadě Original. Kapři neumí číst, takže nemám pochyb o tom, že by jim to vadilo.-)

                        Npiskothonza - Profil | Po 3.12.2012 11:18:09

                        jiri22 >> jo tady u nás maj toho velkej sortiment,ale ten javor ne,tak dík...

                          Njiri22 - Profil | Po 3.12.2012 11:12:51

                          piškothonza- je to MAPLECREAM a tady v okolí ho mají stále a snad všude. Zkus Braunstar.cz. Tam ho kupuju i já. Ten prodejce, který si stěžoval, že ho nikdo nechce totiž říkal, že se vyrábí sezónně. Protože v USA se javorový extrakt získává jen v určitém období. Dodávají to ale Poláci a oni to rádi dovezou-vydrž do jara.

                            Npiskothonza - Profil | Po 3.12.2012 11:05:41

                            molca >> maple cream je dvoubarevný,milk special je něco jinýho...je fakt,že jsem na ten javor dlouho nikde nenarazil...

                              Nmolca - Profil | Po 3.12.2012 10:56:30

                              jiri22 >> je to to same jako MILK SPECIAL(mleko) nebo neco jinaciho

                              http://www.rsp-fishing.cz/krmeni-a-nastrahy/boilies​-richworth-euro-20mm-1kg

                                Njiri22 - Profil | Po 3.12.2012 10:29:53

                                Tyto boilies používám řadu let. Jsou to asi ty zlaté lidovky, které se projevují jednak houževnatostí, výdrží a zajímavou konzistencí. Mé nejoblíbenější jsou 15 a 20mm javorové mléko se kterými chytám snad stále. Nevím jestli chuť a nebo žloto-červená barva má na ryby magický vliv. Tím, že jsou měkčí a zvláštní konzistence dají se dobře dipovat a cena je myslím nejlepší na trhu vůbec. Letos jsem koupil od zoufalého prodejce, který je má ležet řadu let asi 10 kg za 250kč a u vody koncert. Navíc se nekazí a vydrží i více sezon v obalu a rybám stále chutnají. Tak doufám, že tohle nečtou prodejci, kteří zde stále hladově loví a budou si chtít příští rok nacpat kapsu.

                                  Npiskothonza - Profil | Po 3.12.2012 10:20:34

                                  čau,koule od richworthu už patří asi víc jak 15 let k mým nejoblíbenějším,v mých začátcích byly na trhu spolu s Moselou a pár kuličkami od tehdy začínajícího Těšínáka,nic jinýho se koupit nedalo.Čtu tady názory o sojovejch koulích a nosičích esencí a pod.No a co? Stále platí to,že neustále přechytávaj ostatní koule různejch alchymistů,kvalita se nemění,firma nic neojebává jede si svoje.Mrzí mě,že na našem trhu se objevuje pouze EURO,vyžší řada jen sporadicky,což je podle mě směs 5O-50,ale chytá a má dobrou cenu. Třeba na řeku bych bez těhle koulí ani nešel. A moje TOP je bloodworm,tutti,švestka,robin red,jahoda.Hlavně se zas pomalu vracím do svejch začátků,neb mě spousta novinek vůbec nenadchla,na některý výrobky se chytaj spíš rybáři,než ryby.A kaprům tyhle kuličky evidentně chutnaj.... a mi tu kaprařinu už moc žerem...))))

                                    Nagig - Profil | Po 3.12.2012 9:42:32

                                    soulfly - >> Ahoj tuti fruti to fakt vždy makalo velice dobře a pak i mušle ;-)

                                      Nhadiuspavac - Profil | Ne 2.12.2012 21:40:47

                                      Kocháč >> nemam ale boli take jemne

                                        NKocháč - Profil | Ne 2.12.2012 20:07:45

                                        hadiuspavac >> Máš fotku struktury těch kulí?