Boilie Richworth

Co na něj říkáte? Mně se docela dost osvědčila příchuť Robin Red (na něj mám letos chycený 3 kapříky nad 70 cm) a sladká kukuřice (na ní mam chycený 2 kapry 75). Brácha zkouší zelenou mušli a zatím akorát nějaký záběry na řece, já na ní mam chyceného jednoho 74. Kámoš má jahodu a zatím nic. Máte nějakou oblíbenou příchuť?
Autor diskuse: soulfly - Profil , 31.8.2006 kaprařina - nástrahy, návnady

rs666 - Profil | Čt 6.12.2012 9:07:35

Morus >> A jak dlouho vydrží? Euro se mi postupně mění na prášek, i když ho mám zabalené bez přístupu vzduchu, po roce a půl jsou koule poloviční. V UK se asi vzhledem k poštovnému vyplatí koupit větší množsví a nerad bych aby z něj po roce byla půlka.

    Morus - Profil | Čt 6.12.2012 8:52:50

    řada original se dá objednat tady: http://www.tacklebox.co.uk/bait/boilies/shelf-life/​richworth-shelf-life-boilies-1kg.html
    Já je tam objednávám, ale jedinej rozdíl oprtoti řadě Euro je, že se s tím dá delší dobu krmit (Euro řada přestává být asi po 5 dnech účinná). V každým případě Richworth je pro mě co se týká hotovek špička a často se vyrovná domácím kulím. Nejvíc se mi osvědčila příchuť javor-anýz ve 14mm, to je špička.

      rs666 - Profil | Čt 6.12.2012 8:08:37

      Makrelobíjec >> Rok se snažím sehnat něco z řady "original". U nás a v Německu bezúspěšně. Sehnat se dá na Slovensku.

        davca valach - Profil | St 5.12.2012 19:16:53

        kobr.d >> ok spocitam je:-)

          Pvl - Profil | St 5.12.2012 19:15:26

          kobr.d >> Chtěl jsem ti naznačit ,že u tebe mne to fakticky překvapilo. Nojo no ....... člověk nemůže také vědět vše .

            kobr.d - Profil | St 5.12.2012 19:14:57

            davca valach >> Tak by to nešlo. Obal taky něco váží a nebylo by to přesné.

              kobr.d - Profil | St 5.12.2012 19:13:41

              Pvl >> BANALITA? Třeba je to vážně důležité. Člověk se pořád musí učit. :-))

                davca valach - Profil | St 5.12.2012 19:13:21

                kobr.d >> nee zvazim jednu,pak celi baleni a vydelim to,pokud ti to bude takhle vyhovovat

                  kobr.d - Profil | St 5.12.2012 19:11:55

                  davca valach >> Až ti přijdou, mohl by jsi je prosím nasypat na hromadu a spočítat je?

                    davca valach - Profil | St 5.12.2012 19:09:30

                    tak jsem po precteni teto diskuze obedel 4kg techto kuli,svestku,tuty fruty,javor a jahodu,tak ze jsem zvedavej na jaro:) jeste musim obednat complex,ale ten v to obchode nemeli

                      Pvl - Profil | St 5.12.2012 19:08:40

                      kobr.d >> To už záleží na uvážení ........ (však víš jak se to zde říkalo )

                        kobr.d - Profil | St 5.12.2012 19:06:46

                        Pvl >> Takže, když chci třeba zakrmit ráno, v poledne a věčer, tak můžu pokaždé zakrmit 66 kuliček a po večerním krmení mi ještě dvě zbydou (ale co potom s nima?) a nebo ráno 67 kuliček v poledne 67 a potom doufat a modlit se, že když večer zakrmím jenom 66 kuliček že to kapři nepoznají.

                          Pvl - Profil | St 5.12.2012 19:01:54

                          kobr.d >> A že zrovna ty se ptáš na takovou banalitu ..

                            Tulo - Profil | St 5.12.2012 18:59:44

                            kobr.d >> to je jasné protože třeba Tandem ma v kg o 3 kuličky více:))

                              Poušťák - Profil | St 5.12.2012 18:52:14

                              kobr.d >> aby nepřekrmil denní dáfku...o)))

                                Pvl - Profil | St 5.12.2012 18:51:38

                                kobr.d >> Je to jednoduché .. aby se vědělo kolik házet denně na týdení výpravě .Aby nechybělo .o§))

                                  kobr.d - Profil | St 5.12.2012 18:49:43

                                  molca >> Takové otázky "kolik je zhruba v jednom balení 20mm kuliček" se tu občas objeví. Chtěl bych se prosím tě zeptat k čemu to je dobré vědět, kolik kuliček se vejde do kila?

                                    Pvl - Profil | St 5.12.2012 16:18:50

                                    ladikxxx >> Neokradli , pár jich tam bylo větších :o§))

                                      ladikxxx - Profil | St 5.12.2012 16:17:21

                                      Pvl >> Tak to tě okradli!!!já náhodou roztrhnul pytlík a spočítal jsem je,neboť míním dávat jen dobré a přesné rady!:-))))))

                                        Pvl - Profil | St 5.12.2012 16:11:53

                                        ladikxxx >> Víte oba prd . Je jich tam rovných 200 ks