Boilie Richworth

Co na něj říkáte? Mně se docela dost osvědčila příchuť Robin Red (na něj mám letos chycený 3 kapříky nad 70 cm) a sladká kukuřice (na ní mam chycený 2 kapry 75). Brácha zkouší zelenou mušli a zatím akorát nějaký záběry na řece, já na ní mam chyceného jednoho 74. Kámoš má jahodu a zatím nic. Máte nějakou oblíbenou příchuť?
Autor diskuse: soulfly - Profil , 31.8.2006 kaprařina - nástrahy, návnady

Nhadiuspavac - Profil | Ne 2.12.2012 19:18:37

Kocháč >> kocháč - 2.12.2012 19:15:26 >> ja som ich nechal vysusit na kamen a to bola asi chyba ale vonali dobre aj tak dal som tam tekutu potravu kg1 a boli take jemne slivkove prebyjajuce so smradom nabuduce skusim cerstve na jar

    NKocháč - Profil | Ne 2.12.2012 19:15:26

    hadiuspavac >> Já od nich chytal jen hotovky a ty jsou jen plastelína s dobrou esenci. Jako u většiny těchto firem bych řekl, že koule z mixů budou lepší než hotovky. Ale už i angláni začínají dohánět české hotovky a nedělají jen ty gumový barevný voňavky.

      NMARTIN K. - Profil | Ne 2.12.2012 19:06:36

      Kocháč >> Ale jo chytat to bude určo toho bych se vůbec nebál ale cena by mohla byt příznivější.

        Nhadiuspavac - Profil | Ne 2.12.2012 19:05:50

        Kocháč >> ja im zase uz az tak neverim po tyzdni krmenia a nasledneho chytania po 4 dni ani tuk ale zase to nemusi byt v tych gulac :(

          NKocháč - Profil | Ne 2.12.2012 18:56:49

          MARTIN K. >> Zas na druhou stranu má asi každej nějakej ten vnitřní hlas nebo tomu říkejme důvěru. No a mixy Richworth patří u mě mezi ty, kterým bych spíš věřil :o)

            NMARTIN K. - Profil | Ne 2.12.2012 18:44:32

            Kocháč >> No 10kg vychází na 90 Liber to je teda fakt mazec. Už to připomíná ceny v ČR.

              NKocháč - Profil | Ne 2.12.2012 18:36:10

              MARTIN K. >> Není to levný jako před léty, to stál taky celkem dost.

                NMARTIN K. - Profil | Ne 2.12.2012 18:24:56

                Kocháč >> mrkni sem a projed si to. Je to i na strane 6 jeste. Ty lepsi vychazi na 45liber 5 kilo coz je docela dost. Tekute 12 liber a mas to na 10kilo.http://www.tacklebox.co.uk/bait/bait-ingredients/ba​se-mixes/#ty;pagination_contents;/bait/bait-ingredi​ents/base-mixes/page-5/

                  Nhadiuspavac - Profil | Ne 2.12.2012 18:16:24

                  Kocháč >> tie kyble maju cenu 35eur 1kus ale mam ich lacnejsie zo skladu
                  tie tekute neviem

                    NKocháč - Profil | Ne 2.12.2012 18:12:28

                    hadiuspavac >> Na co dnes vyjdou mixy s tkutejma?

                      Nbart.bm - Profil | Ne 2.12.2012 18:10:20

                      molca >> kluci to používaly celý rok já jen v ke konci listopadu a jezdilo to sice dorost ale šlo to esenci javor jsem lil do kukuřice a na amury zabiják

                        Nmolca - Profil | Ne 2.12.2012 18:05:36

                        bart.bm >> je to take do teple vody

                          Nhadiuspavac - Profil | Ne 2.12.2012 18:04:43

                          trochu richwort

                            Nkapritoma - Profil | Ne 2.12.2012 18:01:01

                            Ahojky plně souhlasím s benim já preferuju javorovi mliko akorád mě mrzí že stáhly s prodejě 12 jě to veliká škoda kdyby něl někdo jiny informace tak at mi dá vedět díky za každou správu kde bych ho jěště sehnal bezkonkurenční kuličky

                              Nmolca - Profil | Ne 2.12.2012 17:47:03

                              beni >> myslis milk special protoze covim tak uz se nic takoveho nedela nebo se pletu

                                Nbeni - Profil | Ne 2.12.2012 17:16:42

                                zdravím!! venuji jse kaprarime pouhych 15let, a kdyz jsme zacaly tak u nas na trhu byly akorat veci od Moselly a Richworth jezdil jse do Praglu na maniny k p.Sajfrtovi osobne a muzu jedine doporucit prichodem Niklu Kuceru atd jse uplne zapomelo na to co byly super a muzu rict ze je porád!! moje absolutni jednicka je a bude Javorové mléko!!!! bytal jsem vsechno mozny je pravda ze jsem nachytal ale MLÉKO me nikdy nenechalo. vyskousej a uvidis ja pojedu pristí tyden tak pro 5kg!!!

                                  Nmolca - Profil | Ne 2.12.2012 16:56:53

                                  a jak je to vlete na to je lepsi smrad a maso nebo se pletu

                                    NTomajo - Profil | Ne 2.12.2012 12:53:59

                                    tomm >> no Tome jak to takhle můžeš napsat? Kapr není žádné vodní prase :-)

                                      Ndevilmarcel - Profil | Ne 2.12.2012 12:27:59

                                      co se týče struktury tak nemá žádné velké částečky co by napomáhalo rozpouštění,netvoří mráček prostě je to jen navoňaná kulička z těsta...nic méně nechybí v mém sortimentu nástrah a to jmenovitě Plum Royale(švestka) je u mě top!! mnohdy to byla jediná koule co chytala ryby!! ať vám to hrčííí :)