Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

NGeorgino - Profil | Čt 7.9.2006 19:55:45

Mr.Stick:Dyť je to jedno ne?Bonduelka je kurevsky drahá

    NMr.Stick - Profil | Čt 7.9.2006 19:29:54

    Kua, tak bonduelku nemaj :o( muselk sem vzít nějakej šit, ale snad to kapříkům pojede taky...

      NGeorgino - Profil | Čt 7.9.2006 17:49:31

      Mr.Stick:OK, vem co uznáš za vhodné :o)

        NMr.Stick - Profil | Čt 7.9.2006 17:44:03

        Hele tak já valim pro tu Bonduelku...a vezmu asi litr Lorpia, ale není přímo na feeder, je to kapr med...

          NGeorgino - Profil | Čt 7.9.2006 17:40:51

          Tak pohoda

            NMr.Stick - Profil | Čt 7.9.2006 17:39:00

            @Georgino: OK, to je dobrá suggestion...13:09 a 13:34 mi to jede do HK...

              NGeorgino - Profil | Čt 7.9.2006 17:35:24

              Mr.Stick:No já jsem myslel tak do jedný...to by šlo ne?

                NMr.Stick - Profil | Čt 7.9.2006 17:34:27

                No rozhodně nejdýl v 16:00 už musím bejt v HK, převlečenej, osprchlej a valit za kámoškou do Pardubic...

                  NGeorgino - Profil | Čt 7.9.2006 17:30:41

                  Tam nahoru jak chytám ty kapry...jak jsme byli minule.Jasný dojdu pro tebe.Nevím v kolik to zabalím...co myslíš ty?

                    NMr.Stick - Profil | Čt 7.9.2006 17:28:31

                    Hele, ale k tobě asi netrefím, budeš mi muset zase dělat uvítací výbor...v kolik to plánuješ zabalit, ať se mrknu na vlak a kam vlastně chceš jit? :o))))

                      NNovakob | Čt 7.9.2006 17:28:02

                      Mr.Stick - ® dík.

                        NGeorgino - Profil | Čt 7.9.2006 17:26:32

                        Stick:Dobrá tedy, počítám s tím.

                          NMr.Stick - Profil | Čt 7.9.2006 17:23:43

                          @Novakob: Možná v nově otevřené prodejně MILO na Masarykáči, ale fakt za to neručím...jinak určitě nikde...

                          @Georgino: OK, o půl deváty sem tam...

                            NNovakob | Čt 7.9.2006 17:21:39

                            Mr. Stick- nevíš kde se daj v HK sehnat červi po litrech?? dik

                              NGeorgino - Profil | Čt 7.9.2006 17:21:33

                              Tak aspoň to :o) Červi nepotřebuješ.Jestli chceš jít se mnou tak čapni feeder a plechovku bonduelky, nasedni na vlak a přijeď.

                                NMr.Stick - Profil | Čt 7.9.2006 17:18:51

                                To asi ne :o) dneska ráno sem spotřeboval i poslední zbytek červů...ale 4 zelenáči přišli, konečně mám všechny fotky :o)

                                  NGeorgino - Profil | Čt 7.9.2006 17:13:29

                                  Mr.Stick:Tak nejezdi.Přece tě nebudu přemlouvat :o)

                                    NMr.Stick - Profil | Čt 7.9.2006 17:12:48

                                    Tak to pak jo...ale jestli bude ráno hnusně, nikam nejdeu :o) a co Bulk? I když asi vlastně bude v práci...

                                      NGeorgino - Profil | Čt 7.9.2006 17:09:43

                                      Mr.Stick:Krmím, ale jen tak půl plechovky zamíchám do krmení, jinak to nemá cenu v tom tahu.

                                        NMr.Stick - Profil | Čt 7.9.2006 17:08:25

                                        @Georgino: Ty vůbec nekrmíš?