Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

NGeorgino - Profil | Čt 7.9.2006 17:06:33

Mr.Stick:Myslím že tak na tejden :o)

    NMr.Stick - Profil | Čt 7.9.2006 17:05:18

    Ráno jo...jedině, že bych teď zajel do Tesca, ale to se mi kurwsky necjce :o))) a stačí 1 větší pleša Bonduelky?

      NGeorgino - Profil | Čt 7.9.2006 17:03:01

      Mr.Stick:No tak to nemá cenu abys jezdil když nemáš co na háček.Je takovej problém koupit si rohlík nebo plechovku kukuřice? :o)

        NMr.Stick - Profil | Čt 7.9.2006 17:01:35

        To si tahal traktorem ne :o) Hele klidně po osmý dorazim, ale fakt nemám nástrahy...můžu vzít jen Lorpio...

          NGeorgino - Profil | Čt 7.9.2006 16:59:49

          Mr.Stick:No ráno je ráno :o) Ale moc to hrotit nebudu, vyrazil bych tak kolem 8-9. To je u tebe normální že nemáš na co chytat :o) Jinak dneska jsem koupil 50 kg ječnýho a 50 kg kukuřičnýho šrotu takže mám zásobu tak na 10 let :o))

            NMr.Stick - Profil | Čt 7.9.2006 16:57:22

            @Georgino: Co je ráno? Hele a já vůbec nemám po srazu na co chytat...mám jen krmení, ale nástrahy ne :o)))

              NGeorgino - Profil | Čt 7.9.2006 16:55:24

              Mr.Stick:Má bejt hezky ale ochladit se má, kurwa...no snad půjdou.Ráno bys nemoh?Já odpoledne něco mám takže půjdu ráno.

                NMr.Stick - Profil | Čt 7.9.2006 16:54:10

                @Georgino: Houno, koukal sem na net, má bejt hnusně...a fšudeeee :o) no ale pokud by bylo hezky, možná bych to nějak tak od 13 do 18 urval...ale musel bych večer domů...

                  NGeorgino - Profil | Čt 7.9.2006 16:51:29

                  Mr.Stick:Zejtra jo?Dyť má bejt nejhezčí den v týdnu.Lejt bude tak maximálně večer u vás :o))

                    NMr.Stick - Profil | Čt 7.9.2006 16:50:30

                    Heh, to bych rád, ale má lejt a ochladit se o 10 stupňů...možná v sobortu, že bych se utrh...

                      NGeorgino - Profil | Čt 7.9.2006 16:48:07

                      Mr.Stick:Přijeď zejtra na kapříky.Podmínky jsou vynikající, ne-li ideální.

                        NMr.Stick - Profil | Čt 7.9.2006 16:46:43

                        @Georgino: To dřív, viděl bych to na listopad :o)) horší je, že až začne škola budu na netu tak 2x za tejden...tak to moc nepodpořím...

                          NGeorgino - Profil | Čt 7.9.2006 16:39:06

                          Mr.Stick:Přece si nebudu psát sám se sebou.
                          Mohli bychom udělat nějakou akci ke 2000 příspěvku...viděl bych to tak kolem Vánoc :o)

                            NMr.Stick - Profil | Čt 7.9.2006 16:37:48

                            @Georgino: Málo postuješ....

                              NMrKos - Profil | Čt 7.9.2006 16:31:00

                                NGeorgino - Profil | Čt 7.9.2006 16:28:35

                                Tady je to už fakt death.Kdy bude pohřeb?

                                  NMr.Stick - Profil | Čt 7.9.2006 13:03:21

                                  Tak to bych docela i jel...ať už chytat nebo jen čučet...problém bude, že nebudu mít auto, je to na tobě Bulku :o) popřípadě na vláčku...

                                    NMr.Stick - Profil | Čt 7.9.2006 12:50:03

                                    @Bulk: A kdy, že se ty závody konajóó? :o)

                                      NMrKos - Profil | Čt 7.9.2006 10:53:56

                                      Bulk: jestli si dobře vzpomínám tak na srazu se kapři přes den lapali slušně na feeder ale protože jsem po nich netoužil tak feeder zůstal v autě... :-) kaprů běžných velikostí už mám letos habaděj a ta šílená montáž na bobkařském prutu sloužila k selektování opravdu velkých ryb... to že tam přes den nenajely a nebo montáž byla k ničemu je věc druhá... tentokrát jem na sraz nejel až tak kvůli rybám :-) jó kdyby se na bobkařinu s boilísem pověsil kapr 70+ to bych si vychutnal... holt se nepověsil...