Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

NHugo Fisher - Profil | Pá 2.3.2018 21:34:42

pepa-č >> uz spi.

    Nmildas - Quinn - Profil | Pá 2.3.2018 21:34:16

    pepa-č >> hlavne temata, o kterych si ma s kym povidat :-)

      Nmildas - Quinn - Profil | Pá 2.3.2018 21:33:40

      pepa-č >> ty tvary tech dvou hor. Jinak s tebou souhlasim.

        Npepa-č - Profil | Pá 2.3.2018 21:32:54

        Hugo Fisher >> otěhotni ji - ještě dnes - abychom si měli o čem povídat. pleny, nočník, výchova, učit na kole, učit lyže, chce na ryby/nechce na ryby, neposlouchá, nechce spát, ve školce mají vši, podepsat úkoly.
        Prostě abys měl nějaká dospělá témata.

          Nmildas - Quinn - Profil | Pá 2.3.2018 21:32:53

          Hugo Fisher >> moment. Ten pribeh me zajima. To byla fakt holka, ktere si fotil svatbu ?
          Jako ja u jednoho megahustyho svatebniho dne, ale tohle zavani peknym pribehem :-)

            NHugo Fisher - Profil | Pá 2.3.2018 21:31:45

            Dejv >> iPhone no. To foti samo. :)

              Npepa-č - Profil | Pá 2.3.2018 21:30:20

              mildas - Quinn >> není, jak říkal pan doktor ve Vesničce jejich střediskový: "Karle, Alpy tě ohromí, ale tohle tě dojme"

              Já to mám obráceně.

                NHugo Fisher - Profil | Pá 2.3.2018 21:29:58

                pepa-č >> ty posledni dva komentare - to ji ale taky rikat nebudu. :) Mildas by ji rad videl tehu, ty ji srovnavas s ex. Vy me asi chcete zase single. :)

                  NHugo Fisher - Profil | Pá 2.3.2018 21:28:34

                  mildas - Quinn >> dik. Stalo za to ji ukrast. :)

                    Nmildas - Quinn - Profil | Pá 2.3.2018 21:28:26

                    Nahodou je to podobny.

                      Npepa-č - Profil | Pá 2.3.2018 21:27:44

                      mildas - Quinn >> dva, bo jsem rebel.

                        Nmildas - Quinn - Profil | Pá 2.3.2018 21:26:33

                        pepa-č >> udelals krok do Polska ?

                          Npepa-č - Profil | Pá 2.3.2018 21:25:34

                          mildas - Quinn >> já tam byl v roce 86 na školním výletě, tak proto to poznám tak jistě.

                            Nmildas - Quinn - Profil | Pá 2.3.2018 21:24:10

                            pepa-č >> jsi znalec. Studnicni hora a Snezka.

                              Npepa-č - Profil | Pá 2.3.2018 21:22:50

                              mildas - Quinn >> tohle je pokus o panorama na Kokoříně.

                                Npepa-č - Profil | Pá 2.3.2018 21:21:45

                                mildas - Quinn >> hezký fotky.

                                to je Úpa a Sněžka, co?

                                  Nmildas - Quinn - Profil | Pá 2.3.2018 21:19:56

                                  pepa-č >> nejaky kytky furt........jaro bude, az reknu. Priroda mini, mildas meni.
                                  Tohle je fotka z 25.ledna zhruba 1300 mnm.

                                    NDejv - Profil | Pá 2.3.2018 21:19:35

                                    Hugo Fisher >> týýýýýýýýýý................Honzo...............ta se ti ale fakt povedla............................................​................
                                    ...........................
                                    .........................vyfotit :-)

                                      Nmildas - Quinn - Profil | Pá 2.3.2018 21:16:08

                                      Hugo Fisher >> moc, ale opravdu moc hezka holcina.

                                        NHugo Fisher - Profil | Pá 2.3.2018 21:10:19

                                        pepa-č >> dik. :)