Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

Npepa-č - Profil | Pá 2.3.2018 19:45:56

jakési kvítky se pokouší o jaro. v pozadí řeka, na které se bruslí.

    Npepa-č - Profil | Pá 2.3.2018 19:41:05

    mildas - Quinn >> zapomněl jsi mi napsat, že musím povolit přístup k fotkám, což jsem neměl (bo jsem natvrdlej) a to byl ten problém. ale i tak díky.

      Npepa-č - Profil | Pá 2.3.2018 19:39:08

      mildas - Quinn >> dobrej nápad, píšu si.

        Nmildas - Quinn - Profil | Pá 2.3.2018 19:21:57

        pepa-č >> prosim, prosim.......muzu ja......?

        Predklon se.

          Nmildas - Quinn - Profil | Pá 2.3.2018 19:21:07

          pepa-č >> ja nevim, jak to myslis. Proste z iphonu vlezes na mrk, napises prispevek a pod tim okynkem, do ktereho pises text, je okynko s napisem “vlozit fotku”. Na to kliknes a jsi v obrazcich telefonu. Tam tuknes na ten konkretni a je to.

            Npepa-č - Profil | Pá 2.3.2018 19:18:30

            hm... ty lyže vypadaj moc krátký...Hugo, jak vyfotit lyže, aby nevypadaly krátký? Dík

              Npepa-č - Profil | Pá 2.3.2018 19:17:20

              mildas - Quinn >> koukej, dnes odpo, selfie jako brk, aj bez tyče. sice je tam provázek od iphonu, ale to je umělecký záměr.

              btw: lze nějak poslat na mrk fotku z iphonu přímo? čili bez přetahování do PC? ty to jistě budeš vědět. dík

              Tu zimu ti chválím, dnes jsem bruslil dopo na rybníku, odpo lyžoval, jen ta řeka by mohlo rozmrznout. stačí řeka a 5m na každým břehu jaro, jinde zatím netřeba

                Npepa-č - Profil | Pá 2.3.2018 19:14:51

                Hugo Fisher >> nemáš zač.

                utekl jsi se správnou nevěstou. Má už od pohledy všechny správné vlastnosti....(usmívá se a je zrzavá, úplně jako moje žena). Ty máš prostě vkus.

                  Nmildas - Quinn - Profil | Pá 2.3.2018 17:14:53

                  Hugo Fisher >> :-)))))
                  Tak jsem to nemyslel. Je to, ze by stala za otehotneni. Minimalne otehotnovani :-)

                    NBulk - Profil | Pá 2.3.2018 17:12:47

                    Hugo Fisher >> Tak ji to rekni az dyl. At mame volno na pstruhy.

                      NHugo Fisher - Profil | Pá 2.3.2018 17:11:33

                      mildas - Quinn >> vypada tak? Protoze jestli jo a ja ji to reknu, ze to tvrdis, mam volenej vikend. Mozna 14 dnu.

                        Nmildas - Quinn - Profil | Pá 2.3.2018 17:09:30

                        Hugo Fisher >> to je hezky stvoreni. Je tehotny ?

                          NHugo Fisher - Profil | Pá 2.3.2018 15:57:33

                          pepa-č >> Pepiku, kamarade, ty muj nejvic nejlepsi kamarade! Dekuji! :)

                          Vazim si toho. Moc.

                          Jsi dobrej. :)

                            Npepa-č - Profil | Pá 2.3.2018 8:03:32

                            mildas - Quinn >> a zkoušel jsi to vypnout a zapnout?

                              NHugo Fisher - Profil | Čt 1.3.2018 23:34:01

                              mildas - Quinn >> chybi ti selfi tycka - cim blize fotak k focenemu objektu, tim zkreslenejsi perspektiva. Pak muzes klidne treba i vypadat, ze ses vyzranej bilej muz, co nema do ceho pichnout.

                              I kdybys pritom byl atlet, co je rad, ze je rad. :)

                                Nmildas - Quinn - Profil | Čt 1.3.2018 23:23:55

                                Hugo Fisher >> uz jsem koupil treti fotak a ani jeden neumi selficko, kde vypadam tak dobre jako ve skutecnosti.
                                Nevis, cim to je ?

                                  Npepa-č - Profil | Čt 1.3.2018 23:20:14

                                  řekněte někdo Hugovi (třeba do SZ) jak se dělají děti.

                                    NHugo Fisher - Profil | Čt 1.3.2018 23:19:29

                                    az budete resit neco, kam mohu i ja prispet, pisnete mi SZ

                                    dik

                                      NBulk - Profil | Čt 1.3.2018 22:30:16

                                      Netipa - poslední hrdina MRKu >> Ja ho lamat nebudu. To bysme si neuzili ani keden z nas. Nejak to dopadne.

                                        NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Čt 1.3.2018 22:28:51

                                        Bulk >> Tak jako taky si říkám, že ho prostě zlomím, ale zase můj otec mě už od tří let nutil hrát hokej, protože to je hokejový fanatik. Řval jsem u toho, nebavilo mě to a teď hokej nesnáším.