Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

NHugo Fisher - Profil | Pá 2.3.2018 22:05:04

pepa-č >> kdepak, spi. Ale muzeme si zase posilat treba panoramata z mobilu. To ja moc rad. To me moc bavi. :)

    Nkoubic - Profil | Pá 2.3.2018 22:04:14

    Hugo Fisher >> preci jen jsi na neco zapomnel.......tu akcni cast filmu, kdy z tebe byl Rocky, to bys mel mit jako vyvrcholeni (rozumej krizi)

      Npepa-č - Profil | Pá 2.3.2018 22:02:55

      Hugo Fisher >> proč? myslíš, že monitoruje?

        NHugo Fisher - Profil | Pá 2.3.2018 22:01:12

        P o p o j e d e m

          NHugo Fisher - Profil | Pá 2.3.2018 21:59:57

          mildas - Quinn >> Bájo ! Kez bych si byl tak jist jako ty. :)

            Npepa-č - Profil | Pá 2.3.2018 21:59:16

            Hugo Fisher >> z každé správné ženy rosteš. osobnostně, emociálně, charakterově, prostě kudy chodíš, tudy rosteš.

              NHugo Fisher - Profil | Pá 2.3.2018 21:56:28

              pepa-č >> stara. Tady je to T minus 10. To mi vyhovuje.

              Kecam. Obcas z ni rostu. A nemyslim tim jen erekci.

                Npepa-č - Profil | Pá 2.3.2018 21:54:54

                mildas - Quinn >> ve třetím díle se vrátí k Áje.

                  Npepa-č - Profil | Pá 2.3.2018 21:52:30

                  Hugo Fisher >> správně, pokud bude film úspěšný, musí se natočit ještě druhý díl.

                    Nmildas - Quinn - Profil | Pá 2.3.2018 21:52:27

                    Hugo Fisher >> :-)))))
                    Bájo ! To vam vydrzi.

                      NHugo Fisher - Profil | Pá 2.3.2018 21:51:00

                      pepa-č >> life is sooo long, I am not done yet. :)

                        Npepa-č - Profil | Pá 2.3.2018 21:49:56

                        Hugo Fisher >> v mým filmu bys ještě o... tu její ségru. možná bych to sepsal, jako žes nevěděl, bo dvojčata. nebo žeš věděl, a výmluvou "já něvěděl" jsi to urovnal do happy-endu.
                        Jak jsem psal včera, na tenhle film bych šel.

                        natočeno podle skutečné události. veškerá podobnost s osobami žijícími či mrtvými není aní náhodou náhodná...

                        šel bych na to.

                          NHugo Fisher - Profil | Pá 2.3.2018 21:47:07

                          mildas - Quinn >> poptavka - rezervace - predsvatebni schuzka - celodenni svatba - odevzdane foto - spoluprace ukoncena ke spokojenosti vsech stran. ... par mesicu od svatby - workshop pro zacatecniky - ucast nevesty (a jeji segry, jednovajecna dvojcata - dvojity bingo :)) ) - komunikace - kino - sestehovani - rozvod - zeland - samoa - zasnuby - gauc/tv/spanek.

                          Asi tak. Mozna jsem na neco uz zapomnel. ;)

                            NBulk - Profil | Pá 2.3.2018 21:43:58

                            mildas - Quinn >> To je vynikajici pribeh, jak Hugo ziskal Misu. Stat se to Netipovi, napise o tom knihu.

                              NDejv - Profil | Pá 2.3.2018 21:42:01

                              Hugo Fisher >> krkoune !

                              Ale jinak fakt moc hezká, čestný pionýrský !

                                NHugo Fisher - Profil | Pá 2.3.2018 21:40:02

                                pepa-č >> otehotnit ji v rezimu spanku, to si pak nemuzu stezovat, ze zplozence pekla (Bulk copyright) si upekla hlavne ona.

                                  Nmildas - Quinn - Profil | Pá 2.3.2018 21:39:44

                                  Hugo Fisher >> tak sz.

                                    Npepa-č - Profil | Pá 2.3.2018 21:36:20

                                    Hugo Fisher >> já to chci taky slyšet.

                                      Npepa-č - Profil | Pá 2.3.2018 21:36:03

                                      Hugo Fisher >> no a?

                                        NHugo Fisher - Profil | Pá 2.3.2018 21:35:17

                                        mildas - Quinn >> ma to pribeh. Ale tady je na nej az moc oci. :)