Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

Npepa-č - Profil | Út 27.2.2018 23:01:05

Netipa - poslední hrdina MRKu >> Koupil jsem si tvojí knihu - Lapuťáka. Musím říct, že mi to udělalo radost. Díky.

Jinak tu mám tvojí třpytku, co sis koupil ode mě v bazaru a já ti jí 3krát poslal a třikrát se vrátila, že si to adresát nevyzvedl. Pokud mi slíbíš, že si to vyzvedeneš a napíšeš mi adresu, která funguje, jsem ochoten ti to poslat ještě počtvrté. ALE TO JE NAPOSLED!

    Npepa-č - Profil | Út 27.2.2018 23:00:52

    Hugo Fisher >> Mám tu od tebe nepřečtenou SZ z roku 2014. Má cenu to číst?

      Npepa-č - Profil | Út 27.2.2018 23:00:46

      máte štěstí, že jdu kolem.

        Nskwor - Profil | So 24.2.2018 20:19:29

        Mr.Stick >> Ta z bowlingu je lepší :)

          NOG - Profil | So 24.2.2018 20:01:43

          Mr.Stick >> Ty jo, Rýbrcoul v lázních :-))

            NIza - Profil | So 24.2.2018 12:15:40

            Mr.Stick >> To sem se lek :-D

              NMr.Stick - Profil | So 24.2.2018 9:46:26

              Nazdar devcata!

                NMr.Stick - Profil | Čt 22.2.2018 22:29:28

                Pedro1 >> Jo, celkem to vynasi. :D

                  NPedro1 - Profil | Čt 22.2.2018 15:16:22

                  Mr.Stick >> Strašíš děti před základkou?:-))))

                    Npira - Profil | Út 20.2.2018 13:43:49

                    Hugo Fisher >> a uz ho prejmenovali nebo program ukoncili?

                      NGeorgino - Profil | Út 20.2.2018 7:23:51

                      Hugo Fisher >> já ti dám Samoa, šetři na Aljašku

                        Nmildas - Quinn - Profil | Po 19.2.2018 21:14:45

                        Hugo Fisher >> jo, rad. Ja nepotrebuju chytat jen velky ryby. Na ty uz potrebujes prave tu lod a low cost je v prdeli. A GT taky do seznamu potrebuju :-)

                          NHugo Fisher - Profil | Po 19.2.2018 20:41:26

                          mildas - Quinn >> sel bys do pobrezniho rybolovu bez kapitanske lodi a vidiny velkeho plachetnika na otevrenem mori? :)

                          Protoze ja uz to v hlave celkem spocitany mam. Me laka zase podobna destinace, jako jsem byl. Tj. Samoa / Tonga / Cookovy ostrovy apod.

                            Nmildas - Quinn - Profil | Po 19.2.2018 20:35:30

                            Hugo Fisher >> tak az ten low cost vymyslis, budes mit destinaci a pribliznej rozpocet, dej mi, prosim, vedet. Treba se pridam. :-)

                              NHugo Fisher - Profil | Po 19.2.2018 20:30:47

                              pira >> zadnej Pepa Cadek nikdy nebyl. Byl to testovaci program MRKu na podporu navstevnosti. Zeptej se MM, popre to. Z cehoz je evidentni, ze tomu tak je (bylo).

                                NHugo Fisher - Profil | Po 19.2.2018 20:29:29

                                Mr.Stick >> v tom cerny tricku vypadas, jako bys byl namakanej vyhazovac. :)

                                Tys zacal posilovat? :)

                                  NHugo Fisher - Profil | Po 19.2.2018 20:28:49

                                  mildas - Quinn >> tak ja poletim na nejaky tropic island sam, dam si to zase jako low cost, chytani zaborozenej v mori, cekaje na uspech. :)

                                    NIza - Profil | Po 19.2.2018 15:58:45

                                    Zdar "houno chyti" :-D Mršťo Ty vole, ať Tě někde nepopotahujou benga, když nebudeš mít u sebe doklady :-D

                                      Npira - Profil | Po 19.2.2018 13:07:18

                                      Nevíte někdo, kde je konec Pepy Čadka? :-)

                                        Npoky82 - Profil | So 17.2.2018 12:37:28

                                        Netipa - poslední hrdina MRKu >> Kecale já mám dvě ( ty pořád jedno?) a obcas se ven dostanu. Ono se ti už spíš nechce.