Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

NPike - Profil | So 17.2.2018 8:10:47

Mr.Stick >> i vy jedni hippsterové :-)

    NMr.Stick - Profil | So 17.2.2018 8:04:51

    Pike >> Tohle jsem nekde videl taky. :) Jinak z barberu to udelany uz je. Chodim kazdy mesic.

      NPike - Profil | So 17.2.2018 7:46:11

      Mr.Stick >> jé Rumcajs. To mi připomnělo jeden obrázek. Tak bacha, až to budeš shazovat :-)

        NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Pá 16.2.2018 23:06:01

        Dejv >> stara garda zustane navzdy v mem srdci

          NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Pá 16.2.2018 23:04:56

          mildas - Quinn >> presne. Paleni knih je super. Podle me se tenhle konicek brzo zase vrati

            NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Pá 16.2.2018 23:03:44

            poky82 >> no ja se moc ven nedostanu :-)

              NMr.Stick - Profil | Pá 16.2.2018 23:01:48

              Dejv >> Jedu v plnovousu. :)

                NDejv - Profil | Pá 16.2.2018 22:55:03

                Mr.Stick >> ty vole, to jsem se lek, co to je za džihádistu ???:-))

                  NMr.Stick - Profil | Pá 16.2.2018 22:44:53

                  Ale dobry vecer. :D

                    NDejv - Profil | Pá 16.2.2018 22:34:48

                    Netipa - poslední hrdina MRKu >> jj, na starou gardu už sereš, ty klučíku ušatá....teda bejvalej :-)

                      Nmildas - Quinn - Profil | Pá 16.2.2018 21:54:28

                      Netipa - poslední hrdina MRKu >> hlavne je to skoda, kdyz se daji palit.

                        Nmildas - Quinn - Profil | Pá 16.2.2018 21:53:48

                        Hugo Fisher >> kdepak, to se ti zda. Po letech plozeni a prvotni vychovy odrostly deti a zda se mi, ze vetsina chyta vic nez treba pred peti lety. Ja jezdim uz dva roky zase hodne, vic teda do zahranici, ale letos jsem mel i asi 50 vychazek tady. Zda se ti to. Jsme zalezli v privatu a malokdo z nej malokdy vyleze.

                        More asi jo, ale ted uz plany na rok dopredu mam. Ono je to more zaludny. Jedes nekam na tydenni vylet za 70 litru a ono hovno. Jak je v tom lod a guide, stoji to vsechno palici.

                          Npoky82 - Profil | Pá 16.2.2018 21:51:34

                          Netipa - poslední hrdina MRKu >> No tak aspon na pivo, když už ani na sraz nepřitáhneš.

                            NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Pá 16.2.2018 21:51:31

                            Hugo Fisher >> jeste ze to tu drzi nad vodou feederari

                              NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Pá 16.2.2018 21:50:43

                              poky82 >> to by bylo hodne smutny na rybarsky burze prodavat knizky

                                Npoky82 - Profil | Pá 16.2.2018 21:48:44

                                Hugo Fisher >> Jo mě by to taky pobavilo :) A vlastně i pobavilo :)

                                  NHugo Fisher - Profil | Pá 16.2.2018 21:47:10

                                  poky82 >> v pohode! Jen to bylo usmevny. O nic nejde. :)

                                    Npoky82 - Profil | Pá 16.2.2018 21:47:04

                                    Netipa - poslední hrdina MRKu >> přijdeš se zejtra ukázet na burzu :) Třeba bys mohl střelit nějakou knížku .)

                                      NHugo Fisher - Profil | Pá 16.2.2018 21:46:47

                                      Netipa - poslední hrdina MRKu >> kaprari jsou deti, vlackari uz ani nevedi, co je to Dragon, muskari hadam uz ani nikam nejezdi, jen udi maso a ochutnavaj vlastni syry...

                                      ...zly casy padaj na mrk.

                                        Npoky82 - Profil | Pá 16.2.2018 21:46:18

                                        Hugo Fisher >> jako vážně jsem si nevěim že to z roku 2014 :)))