Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

NHugo Fisher - Profil | Pá 16.2.2018 21:45:16

mildas - Quinn >> uz ano, a uz asi navzdy, jsem na vsechna ta cestovni viza pro mlady uz moc starej. :)

Kdy dame nejaky teply more? Jsem si pricuchnul lehoulince na te Samoe a uz netouzim po nicem jinem, nez trapit GT nekde v tichym oceanu. :)

    NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Pá 16.2.2018 21:44:14

    mildas - Quinn >> tak kdyz tehdy bylo jenon PO, Brnenske jadro a pak dveste diskusu k zavedeni K70, tak ono nebylo moc na vyber

      NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Pá 16.2.2018 21:42:52

      Hugo Fisher >> drazdit kaprare me uz nebavi. Ti kaprari uz dneska nejsou co bejvali. Jsou to cajicci

        Nmildas - Quinn - Profil | Pá 16.2.2018 21:40:38

        Hugo Fisher >> nebude. Uz nikdy.
        Tys mi taky moc chybel, Hugousku. Uz jsi v ČR ?

          NHugo Fisher - Profil | Pá 16.2.2018 21:40:31

          mildas - Quinn >> dekuji.

            NHugo Fisher - Profil | Pá 16.2.2018 21:40:13

            poky82 >> hele, jako vazne ted reagujes na koment z roku 2014? :) Jako neva, jen si myslim, ze jsem to uz asi vyresil. Hadam. :)

              Nmildas - Quinn - Profil | Pá 16.2.2018 21:39:15

              Netipa - poslední hrdina MRKu >> to s tema brnakama je pravda. Chodili do PO hodne.

                NHugo Fisher - Profil | Pá 16.2.2018 21:39:05

                Netipa - poslední hrdina MRKu >> 14 dnu drazdit kaprare, uff, mrk zazije zase stary dobry casy.

                Jinak je mi jasne, ze vy umelci nemate nikdy na ruzich ustlano. :)

                  Npoky82 - Profil | Pá 16.2.2018 21:38:19

                  Hugo Fisher >> Napiš mu kolik stojí poštovné + mu dej odkaz a uvidíš, že ti to nechá.

                    NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Pá 16.2.2018 21:37:09

                    Hugo Fisher >> dam si ctrnact dni pauzu a pak zase musim psat dal neco jinyho. Kdyz se chces zivit psanim, musis se otacet :-)

                      NHugo Fisher - Profil | Pá 16.2.2018 21:30:38

                      Netipa - poslední hrdina MRKu >> tak dneska jsi uspesne dopsal Natasu, tak mi nerikej, kdyz mas ted zase volno, ze te nesvrbi prsty to tam trochu nadzvednout ..

                        NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Pá 16.2.2018 21:27:18

                        Hugo Fisher >> sveho casu byla nejvetsi zabava v kaprarine

                          NHugo Fisher - Profil | Pá 16.2.2018 21:18:13

                          Netipa - poslední hrdina MRKu >> tam byla mega nuda (a hadam, ze jeste je) - brnaci lezli hromadne sem, aby vubec mohli vest nejaky zajimavy pokec. :)

                            NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Pá 16.2.2018 21:15:32

                            Hugo Fisher >> tak nejvic legendarni bylo Brnensky jadro ne? Mrk byval sveho casu top na prokrastinaci uplne celej

                              NHugo Fisher - Profil | Pá 16.2.2018 21:08:25

                              mildas - Quinn >> tys mi chybel skoro nejvic. Asi jako druhej nejvic. :)

                                NHugo Fisher - Profil | Pá 16.2.2018 21:07:44

                                Netipa - poslední hrdina MRKu >> pche, jmenuj jine, lepsi. Ha! Vsichni jste tu leta prokastinovali, byl to vas predfacebookovsky domov.

                                  NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Pá 16.2.2018 21:01:45

                                  Hugo Fisher >> pokud jsi na mrku pusobil pouze v teto skupine, tak jasne, ze to je pro tebe legenda, kdyz nic jinyho neznas

                                    Nmildas - Quinn - Profil | Pá 16.2.2018 20:52:22

                                    Hugo Fisher >> ty aby sis neprisadil :-)

                                      NHugo Fisher - Profil | Pá 16.2.2018 20:24:32

                                      mildas - Quinn >> sveho casu nejvic nejoblibenejsi, nejvic navstevovana, proste jednoznacny top, legenda. Jirka ma jako vzdy pravdu. :)

                                        Nmildas - Quinn - Profil | Pá 16.2.2018 13:45:52

                                        Georgino >> legendarni a slavna ? I ty nafuko :-)