Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

NGeorgino - Profil | Pá 16.2.2018 13:20:57

Hugo Fisher >> pche, dneska ty mlady co ten mrk táhnou ani nevědí že tahle legendární a slavná diskuze existovala, svět jde do prdele

    NHugo Fisher - Profil | Pá 16.2.2018 12:14:25

    Dejv >> no hura .. tak to jsem zvedav, kdyz je to tu 131x v oblibenych, zda jde ta diskuze jeste probudit. :)

      NDejv - Profil | Pá 16.2.2018 11:33:28

      Hugo Fisher >> spojení funguje.

        NHugo Fisher - Profil | Pá 16.2.2018 11:13:00

        test spojení

          Njepice - Profil | Ne 24.7.2016 10:02:01

          Georgino >> vsak to se nevylucuje :)

            NScanix - Profil | So 23.7.2016 16:11:31

            Georgino >> ale prodavas, to nevadi :)

            No kazdopadne je to teda neblaha reklama co :/

              NHugo Fisher - Profil | So 23.7.2016 11:46:58

              jepice >> je to Jirka. Uz jsme to v privatu resili. Ale on za to moc nemuze - jak je v te modeling agenture, tak proste pouzili jeho fotku z fotobanky. On fakt nehuli. Ackoli je to takovy blby, no. Ale zase za to mel prachy, tak at si porad nestezuje. :)

                NGeorgino - Profil | So 23.7.2016 11:35:01

                jepice >> já nehulim, vole :)

                  Njepice - Profil | So 23.7.2016 11:31:35

                    NWillow - Profil | Pá 19.2.2016 11:15:47

                    Georgino >> Dík.

                      NGeorgino - Profil | Pá 19.2.2016 11:05:15

                      Willow >> přesun do privátní diskuze

                        NWillow - Profil | Pá 19.2.2016 9:22:47

                        Mrtvo,proč.?!?

                          NMilanVik - Profil | St 3.2.2016 9:19:57

                          Zdarec hoši, sleduji diskuze závodního feederu, ale nikdo nic nechce dotáhnout do konce. Najde se někdo, kdo by měl vážný zájem zachytat divizi? jsou to dva závody v roce, je možné chytat Grand Prix Čech, Moravy (dostal jsem takové info). První závody jsou od dubna, do konce února je potřeba založit tým o min. 3 lidech.
                          Díky za odpovědi.

                            Nkoubic - Profil | St 11.2.2015 9:08:41

                            ivan123456 >> po takový době zápis a taková blbost. nasrat!!!

                              NZajda - Profil | St 24.12.2014 18:32:20

                              Hezké vánoce, kluci a holky..:-)

                                NScanix - Profil | Čt 9.10.2014 19:34:04

                                Hugo Fisher >> konkurecni prostredi jo? ;) Spis svoboda projevu bez monitoringu :)

                                  NHugo Fisher - Profil | Čt 9.10.2014 16:57:45

                                  Georgino >> ja si jen otevrel konkurenci - konkurencni prostredi je zdravym hybatelem vyvoje a inovaci :)

                                    NGeorgino - Profil | Čt 9.10.2014 16:43:42

                                    Hugo Fisher >> no, zazdil jsi ji ty, jen tak mimochodem :-)

                                      NHugo Fisher - Profil | Čt 9.10.2014 16:42:54

                                      Georgino >> Mr.Stickova otazka. Je to na nem. Porad je 148x v oblibenych. By me zajimalo, u koho. :)

                                        NGeorgino - Profil | Čt 9.10.2014 16:40:43

                                        Tak to tady zamknem ne? Lenonovi kluci už se stejně nevrátěj