Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

NHugo Fisher - Profil | St 8.10.2014 12:25:32

Koupím dospělé slunky ve větším množství. Okolí Hradec Králové, Rychnov nad Kněžnou apod. Cenu nabídněte do SZ.

    NHugo Fisher - Profil | Ne 4.5.2014 22:51:58

    Mr.Stick >> no, jen logicky predpoklad. :)

      NMr.Stick - Profil | Ne 4.5.2014 22:51:08

      Hugo Fisher >> Ty seš vůl. :))))))))))))

        NHugo Fisher - Profil | Ne 4.5.2014 20:37:31

        koubic >> Kamče praskla voda?

          Nkoubic - Profil | Ne 4.5.2014 20:26:15

          doporučte mi prosím nějakého dobrého instalatéra v HK, díky

            NHugo Fisher - Profil | Ne 2.3.2014 22:00:30

            mildas - Quinn >> hysterko.

              NGeorgino - Profil | Ne 2.3.2014 17:06:34

              mildas - Quinn >> No bodejt, taky by mě ani nenapadlo to vracet.

                Nmildas - Quinn - Profil | Ne 2.3.2014 17:01:19

                Mě tedy zaráží už to, že se někdo vůbec zeptá................

                  NPedro1 - Profil | Ne 2.3.2014 16:56:42

                  Hugo Fisher >> Nic bych nevracel a přebytek rozdal v tržnici obyvatelům Asie.

                    NDenny - Profil | Ne 2.3.2014 15:12:20

                    Hugo Fisher >> Dej pozadavek na tve penize pres PayPal prodejci a az je dostanes,tak to teprve odesli.Kazdy prodejce nejdriv ceka,az mu dorazi penize a pak teprve odesila zbozi a ty ted vlastne jsi jako by prodejce.Ja bych to vratil.

                      NHugo Fisher - Profil | Ne 2.3.2014 14:19:13

                      koubic >> :)

                        Nkoubic - Profil | Ne 2.3.2014 14:14:02

                        Hugo Fisher >> já bych to vrátil

                          NHugo Fisher - Profil | Ne 2.3.2014 13:24:50

                          Georgino >> protoze Sved a Nor by jim doplatil ten prebytek a nechal si ho. Taky by zpet nic neposilal. Ale Nor ma ropu a Sved ma drevo, jsou za vodou.

                            NGeorgino - Profil | Ne 2.3.2014 13:22:45

                            Hugo Fisher >> Jsi holt Čech, to je v pořádku. Na co si hrát na Švéda nebo Nora (ono to s nima taky tak růžový nebude)

                            Neposlal bych jim nic, ani náhodou.

                              NHugo Fisher - Profil | Ne 2.3.2014 13:15:03

                              Pike >> pisu, neb me zajimaji nazory.

                              Zatim je to 1:1.

                              Proste neni muj problem, ze se prodejce v HK seknul. Takze moc nevidim duvod, proc resit jeho preslapy. Zjevne mi chybi poctivost a slusnost v dusi.

                                NPike - Profil | Ne 2.3.2014 13:08:27

                                Hugo Fisher >> poštovné do HongKongu - 200 Kč. Hodina práce Hugo 550 Kč. Poctivost a slušnost - k nezaplacení.


                                Ty vole, na www.cpost.cz poštovné najdeš, zabalíš během chvíle, s tou poštou to nebude taky tak strašné.
                                Pokud budeš vymýšlet takové konstrukce jak vymýšlíš níže, tak to sem přístě radši nepiš a neposílej nic. Vypadá to, jako kdyby ti ten eshop posílal omylem balíčky obden :-)

                                  NHugo Fisher - Profil | Ne 2.3.2014 13:00:07

                                  Pike >> jinak to srovnani to s cizinci je mi celkem fuk. Neb dle meho nemas tak uplne pravdu. To je jen zazita predstava, ze vsichni od nas na zapad jsou zcela svedomiti. At se pro to zastavi u me. Ja jim to predam.

                                    NHugo Fisher - Profil | Ne 2.3.2014 12:58:27

                                    Pike >> a co kdyz mi ho nezaplati?

                                    A kdo mi zaplati muj cas na postu? Pujdu na postu, zjistim cenu za balicek, pujdu domu, napisu jim, kolik to stoji. Budu cekat na to, az mi to proplati pres Pay Pal. Pay Pal si strhne sva procenta z platby. Platbu budu muset z Pay Palu prevest na svuj ucet v CR. Pak budu muset zase na postu, poslat balicek.

                                    To jsou pro me 3 hodiny nezaplacene prace. Oni to delaji na byznis - maji sve cesty na postu v cene prace. Ja ne. Takze jak mam ohodnotit sve tri hodiny? Klasickou taxu mam 550 Kc / hodina. V me praci.

                                      NPike - Profil | Ne 2.3.2014 12:47:19

                                      Hugo Fisher >> já bych to vrátil. Nebudeš jim poślat zpět 5 balíčků, ale jeden. To poštovně taková raketa nebude a když ti to zaplatí, tak co řešit. Aspoň si nebudou myslet, že jsou Češi lopaty a drbani, jak ve skutečnosti hodně Čechů je.
                                      Blbé je, že Švéd, Nor i ten obyvatel Hong kongu by se asi takhle ani neptal.

                                      PS: v ČR by nevrácení byl buď přestupek, při větší hodnotě i trestný čin.

                                        NHugo Fisher - Profil | Ne 2.3.2014 11:33:29

                                        Georgino >> jj. Platil jsem jen za jeden balicek. Tedy 5 hrotu. Dalsich 20 hrotu je navic diky jejich chybe.