- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Poorlické jádro !!!
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
132x v oblíbených a 21x v ignorovaných.
NHugo Fisher - Profil | St 8.10.2014 12:25:32
Koupím dospělé slunky ve větším množství. Okolí Hradec Králové, Rychnov nad Kněžnou apod. Cenu nabídněte do SZ.
NGeorgino - Profil | Ne 2.3.2014 17:06:34
mildas - Quinn >> No bodejt, taky by mě ani nenapadlo to vracet.
Nmildas - Quinn - Profil | Ne 2.3.2014 17:01:19
Mě tedy zaráží už to, že se někdo vůbec zeptá................
NPedro1 - Profil | Ne 2.3.2014 16:56:42
Hugo Fisher >> Nic bych nevracel a přebytek rozdal v tržnici obyvatelům Asie.
NDenny - Profil | Ne 2.3.2014 15:12:20
Hugo Fisher >> Dej pozadavek na tve penize pres PayPal prodejci a az je dostanes,tak to teprve odesli.Kazdy prodejce nejdriv ceka,az mu dorazi penize a pak teprve odesila zbozi a ty ted vlastne jsi jako by prodejce.Ja bych to vratil.
NHugo Fisher - Profil | Ne 2.3.2014 13:24:50
Georgino >> protoze Sved a Nor by jim doplatil ten prebytek a nechal si ho. Taky by zpet nic neposilal. Ale Nor ma ropu a Sved ma drevo, jsou za vodou.
NGeorgino - Profil | Ne 2.3.2014 13:22:45
Hugo Fisher >> Jsi holt Čech, to je v pořádku. Na co si hrát na Švéda nebo Nora (ono to s nima taky tak růžový nebude)
Neposlal bych jim nic, ani náhodou.
Neposlal bych jim nic, ani náhodou.
NHugo Fisher - Profil | Ne 2.3.2014 13:15:03
Pike >> pisu, neb me zajimaji nazory.
Zatim je to 1:1.
Proste neni muj problem, ze se prodejce v HK seknul. Takze moc nevidim duvod, proc resit jeho preslapy. Zjevne mi chybi poctivost a slusnost v dusi.
Zatim je to 1:1.
Proste neni muj problem, ze se prodejce v HK seknul. Takze moc nevidim duvod, proc resit jeho preslapy. Zjevne mi chybi poctivost a slusnost v dusi.
NPike - Profil | Ne 2.3.2014 13:08:27
Hugo Fisher >> poštovné do HongKongu - 200 Kč. Hodina práce Hugo 550 Kč. Poctivost a slušnost - k nezaplacení.
Ty vole, na www.cpost.cz poštovné najdeš, zabalíš během chvíle, s tou poštou to nebude taky tak strašné.
Pokud budeš vymýšlet takové konstrukce jak vymýšlíš níže, tak to sem přístě radši nepiš a neposílej nic. Vypadá to, jako kdyby ti ten eshop posílal omylem balíčky obden :-)
Ty vole, na www.cpost.cz poštovné najdeš, zabalíš během chvíle, s tou poštou to nebude taky tak strašné.
Pokud budeš vymýšlet takové konstrukce jak vymýšlíš níže, tak to sem přístě radši nepiš a neposílej nic. Vypadá to, jako kdyby ti ten eshop posílal omylem balíčky obden :-)
NHugo Fisher - Profil | Ne 2.3.2014 13:00:07
Pike >> jinak to srovnani to s cizinci je mi celkem fuk. Neb dle meho nemas tak uplne pravdu. To je jen zazita predstava, ze vsichni od nas na zapad jsou zcela svedomiti. At se pro to zastavi u me. Ja jim to predam.
NHugo Fisher - Profil | Ne 2.3.2014 12:58:27
Pike >> a co kdyz mi ho nezaplati?
A kdo mi zaplati muj cas na postu? Pujdu na postu, zjistim cenu za balicek, pujdu domu, napisu jim, kolik to stoji. Budu cekat na to, az mi to proplati pres Pay Pal. Pay Pal si strhne sva procenta z platby. Platbu budu muset z Pay Palu prevest na svuj ucet v CR. Pak budu muset zase na postu, poslat balicek.
To jsou pro me 3 hodiny nezaplacene prace. Oni to delaji na byznis - maji sve cesty na postu v cene prace. Ja ne. Takze jak mam ohodnotit sve tri hodiny? Klasickou taxu mam 550 Kc / hodina. V me praci.
A kdo mi zaplati muj cas na postu? Pujdu na postu, zjistim cenu za balicek, pujdu domu, napisu jim, kolik to stoji. Budu cekat na to, az mi to proplati pres Pay Pal. Pay Pal si strhne sva procenta z platby. Platbu budu muset z Pay Palu prevest na svuj ucet v CR. Pak budu muset zase na postu, poslat balicek.
To jsou pro me 3 hodiny nezaplacene prace. Oni to delaji na byznis - maji sve cesty na postu v cene prace. Ja ne. Takze jak mam ohodnotit sve tri hodiny? Klasickou taxu mam 550 Kc / hodina. V me praci.
NPike - Profil | Ne 2.3.2014 12:47:19
Hugo Fisher >> já bych to vrátil. Nebudeš jim poślat zpět 5 balíčků, ale jeden. To poštovně taková raketa nebude a když ti to zaplatí, tak co řešit. Aspoň si nebudou myslet, že jsou Češi lopaty a drbani, jak ve skutečnosti hodně Čechů je.
Blbé je, že Švéd, Nor i ten obyvatel Hong kongu by se asi takhle ani neptal.
PS: v ČR by nevrácení byl buď přestupek, při větší hodnotě i trestný čin.
Blbé je, že Švéd, Nor i ten obyvatel Hong kongu by se asi takhle ani neptal.
PS: v ČR by nevrácení byl buď přestupek, při větší hodnotě i trestný čin.
Čtenáři této diskuse také sledují
NBrněnské jádro364683
NFóry59868
NPardubické jádro ...149218
NRybářsko-houbařské jádro .-)45010
NZahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro22050
NJihočeská bašta nejen pro jihočechy29521
NUdírny a uzení51140
NZoologický koutek MRKu.33418
NBellyboat - Fan club4856
NGastrorožek aneb o jídle a všem okolo36020
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
11:46NDivoký potočák nebo granulák? 58
11:00NRybáři vs ochránci přirody 81
8:59NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
6:48NStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme cestovku
DORADA atlantic, s.r.o. - BIG GAME FISHING
Mezi rybáři z celého světa se už ví, že otevřené moře za průlivem mezi ostrovy Santo Antao a Sao Vicente a otevřené moře...












