Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

NGeorgino - Profil | Ne 2.3.2014 11:25:47

Hugo Fisher >> A platil jsi peníze jenom za ten jeden balíček? Jestli jo tak bych se na ně vybodnul, jejich boj že to zkonili.

    NHugo Fisher - Profil | Ne 2.3.2014 11:23:57

    Georgino >> jsou to hroty do pera u grafickeho tabletu. :))

    Jeden kus hrotu vyjde asi na 40 kc.

      NGeorgino - Profil | Ne 2.3.2014 11:21:19

      Hugo Fisher >> :-)))) Otevři si obchod

      Pokud se ti to hodí tak si to nech, pokud to nevyužiješ, někde to prodej nabo pošli zpět

      nevím jak bych to udělal já, bo nevím co je zboží XY

        NHugo Fisher - Profil | Ne 2.3.2014 11:16:09

        Dotaz do plena ..

        HongKongsky ebay shop mi zaslal (pry omylem) misto jednoho balicku XY zbozi po 5 kusech, 5 balicku totozneho (tj. 25 kusu celkem). A ted mi pise mail, ze az to dorazi, at jim ten prebytek poslu zpet, ze mi uhradi postovne.

        Poslali byste to zpet?

        Neb ja chybu neudelal. A resit postovne a postu do HongKongu se mi jako fakt nechce.

          NDenny - Profil | Čt 20.2.2014 19:28:16

          Hugo Fisher >> Uz vim,diky.

            NHugo Fisher - Profil | Čt 20.2.2014 19:12:13

            Denny >> "Furbearer is the name given to mammals that traditionally have been hunted and trapped primarily for fur. There are 14 species of furbearers in Illinois, although only 12 species may be legally hunted and/or trapped."

            Tedy jmeno ktere se uziva obecne pro savce, kteri jsou tradicne loveni a chytani pro jejich kozesiny.

              NDenny - Profil | Čt 20.2.2014 18:18:08

              Hugo Fisher >> Ahoj,mam dotaz.Nevis co znamena vyraz Furbearer?

                NBulk - Profil | Čt 20.2.2014 11:07:51

                Panove, nepohybuje se tu nekde financni expert, ktery by se orientoval v hypotecnich úvěrech?

                  Njepice - Profil | Ne 9.2.2014 22:24:40

                  Hugo Fisher >> neztrácí naději, pořád doufá, věří,... :-)

                    NHugo Fisher - Profil | Ne 9.2.2014 21:35:56

                    jepice >> :)

                    On je vecne druhej. Je s tim jiz vnitrne smiren. Ale porad navenek bojuje, coz je fajn.

                      Njepice - Profil | Ne 9.2.2014 21:33:53

                      mildas - Quinn >> tak a máš to, prej seš stejně druhej!

                        NHugo Fisher - Profil | Ne 9.2.2014 21:26:58

                        mildas - Quinn >> krasne!

                        Lec ja mu dodal alespon info a pokud si vsimnes, reagoval posleze na me. Tudiz by se z toho dalo i usuzovat, ze tvuj zapis byl nedostatecny.

                          Njepice - Profil | Ne 9.2.2014 21:21:56

                          Hugo Fisher >> kurnik, to jsou už vymoženosti. Holt jsem ještě zvyklej na ty staré mobily :-)

                            Nmildas - Quinn - Profil | Ne 9.2.2014 21:15:04

                            Krásně druhej.................a za mnou !

                              NHugo Fisher - Profil | Ne 9.2.2014 21:10:56

                              jepice >> pokud se nepletu, tak micro simka je uz skoro standard v chytrych telefonech. iPhony uz jednou na nano sim. :)

                              Proste ti ji u operatora oriznou, ci ti vyrobi novou. :)

                                Nmildas - Quinn - Profil | Ne 9.2.2014 21:10:47

                                jepice >> mikrosim už je skoro ve všem.

                                  Njepice - Profil | Ne 9.2.2014 21:03:21

                                  Hugo Fisher >> to taky není k zahození. Jen jsem u těch HTC trochu vyjukanej z té mikrosimky.

                                    Njepice - Profil | Ne 9.2.2014 16:53:07

                                    Děkuji, chlapci. Nejspíš se mrknu po tom HTC od Jiřího.

                                      NBulk - Profil | Ne 9.2.2014 11:21:54

                                      jepice >> Cokoli v této relaci od obvyklých výrobců bude cajk.