Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

NBono 27,15 - Profil | Ne 9.2.2014 5:55:07

jepice >> iphone 4S

    NGeorgino - Profil | So 8.2.2014 16:42:30

    jepice >> Zdar, mám HTC Desire 601 a jsem spokojen

      Njepice - Profil | So 8.2.2014 14:18:06

      Dobrý den, přátelé. Jelikož MRK ví vše a téma mobilů se tu občas řeší, co by jste doporučili za mobil v cenové relaci 6-8 tisíc? Můj Samsung Galaxy Pocket totiž za chvíli asi rozbiju hodem do zdi.

        NGeorgino - Profil | Út 4.2.2014 9:11:48

        koubic >> hmhm, tak na to asi teda peču

          Nkoubic - Profil | Út 4.2.2014 8:44:57

          Georgino >> hrajou o PO, budou kousat

            NGeorgino - Profil | Út 4.2.2014 8:37:12

            koubic >> ok, o půle. Jinak přemýšlím že tam pošlu nějakou tu stovku na Hradeček, ale Konepůlky se v posledních zápasech zvedli tak nevím no.

              Nkoubic - Profil | Út 4.2.2014 8:31:25

              Georgino >> určitě, hrajou od šesti, tak v půl před staďákem?

                NGeorgino - Profil | Út 4.2.2014 7:19:49

                koubic >> v 5 jsem v HK vole, chtělo by tam jít co nejdřív jinak si nestoupnem

                  Npira - Profil | So 1.2.2014 13:59:17

                  Georgino >> je no, ale stale dokazou predstavovat... jinak co hokej hradci, parada zatim,coz? :-)

                    NGeorgino - Profil | So 1.2.2014 13:47:30

                    pira >> je to fakt divnej národ

                      Npira - Profil | So 1.2.2014 12:17:04

                      Georgino >> paradni :-D

                        NGeorgino - Profil | So 1.2.2014 12:00:56

                        Hugo Fisher >> Možná jsi už viděl, trocha inspirace od kolegů z Ruska

                        http://www.doba.sk/2014/01/31/35-najhorsich-svadobn​ych-fotografii-z-ruska/

                          NHugo Fisher - Profil | Út 28.1.2014 21:30:31

                          brach >> jestli se ptas zda je happy, tak dle meho je. :)

                            NDejv - Profil | Út 28.1.2014 21:20:24

                            Hugo Fisher >> dobrá, tak nikoho ťukat nebudu :-))

                              Nbrach - Profil | Út 28.1.2014 21:15:23

                              Hugo Fisher >> Dobré, nebo špatné?
                              Nedokáži posoudit (u mne špatné).....

                                NHugo Fisher - Profil | Út 28.1.2014 21:12:42

                                brach >> ozenil se. Ryby nechyta. Venuje se mlade manzelce. :)

                                  NHugo Fisher - Profil | Út 28.1.2014 21:12:00

                                  Dejv >> nedela. Pavel se zivi grafikou.

                                    NDejv - Profil | Út 28.1.2014 20:46:02

                                    Georgino >> já ho viděl jen párkrát a už je to dávno, lidi se mněněj.

                                      NGeorgino - Profil | Út 28.1.2014 20:35:39

                                      Dejv >> pavla bys poznal ne?

                                        NDejv - Profil | Út 28.1.2014 20:34:04

                                        Georgino >> já že tam dělá kluk, kterej mu je hodně podobnej. Až zas pojedu pro cvrčky, tak ho schválně naťuknu.