Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

Georgino - Profil | Út 28.1.2014 20:28:34

Dejv >> to netuším

    Dejv - Profil | Út 28.1.2014 20:26:40

    Georgino >> Nedělá náhodou v Siriusu ??? (zverimex v Intersparu v HK)

      Pike - Profil | Út 28.1.2014 19:29:32

      V dřevních dobách MRKu tu Pavel docela fungoval. určitě jsem ho i na nějaké akci viděl.
      podobný případ je Goba z Pardubic, ale ten snad chytá dál. Výborný byl náš lo úhořů na Gigantu :-)

        brach - Profil | Út 28.1.2014 18:50:23

        Georgino >> Ještě soutěží v šipkách...

          Georgino - Profil | Út 28.1.2014 18:29:43

          brach >> Pavel už několik let ryby nechytá, dal se na Lukostřelbu, vyhrál mistrovství ČR, chová hady a jezdí po světě, víc bohužel nevím.

            brach - Profil | Út 28.1.2014 18:26:52

            Co je s Pavlem Z. (Pavel Zaoral)?
            Dlouho jsem ho tady neviděl a místo něj se tady plete nějaký Pavel Z

              Hugo Fisher - Profil | Út 28.1.2014 12:42:51

              kubamaly >> to je on.

                Georgino - Profil | Út 28.1.2014 10:26:21

                Konečně se to tady malinko rozjelo, od tý doby co se hošani zavřeli do privátu to tady bylo špatenka.

                  lota.lota - Profil | Út 28.1.2014 10:14:39

                  kubamaly >> ta mu hodil googl :-D

                    Georgino - Profil | Út 28.1.2014 9:41:24

                    Dejv >> To musí být fejk snad :-)

                      Dejv - Profil | Út 28.1.2014 9:39:33

                      Georgino >> já myslel tohodle :-)

                        Georgino - Profil | Út 28.1.2014 9:07:59

                        Dejv >> kaprař jak koleno je to

                          Pedro1 - Profil | Út 28.1.2014 8:57:14

                          Hugo Fisher >> Já byl nazačátku taky překvapenej,ale říkal že mu to napsala ségra,co dlouho pracovala v Anglii.
                          Pak se někde zmínil,že boxuje,k tomu má nick k-70,nekouří a nepije,...,já si myslím že to do sebe tak nějak zapadá.

                            mildas - Quinn - Profil | Út 28.1.2014 8:35:05

                            Dejv >> kdepak je ta fotka, prosim ?

                              Dejv - Profil | Út 28.1.2014 8:24:34

                              Hugo Fisher >> je to vláčkař a má tam chyby dvě :-)

                                Hugo Fisher - Profil | Út 28.1.2014 0:10:14

                                V jedne otazce tady na mrku je nejaky kaprar, co si nechal vytetovat anglicky napis, kde ma gramatickou chybu. Neumim si predstavit zit s tim pocitem, ze kazdy prumerne vzdelany clovek, ovladajici Aj (a takovych je dne snastesti uz kupa) to pozna, ze to mam blbe.

                                Lidi fakt nemaji rozum.

                                  brach - Profil | Po 20.1.2014 20:30:16

                                  Bulk >> Také zdravím - tajnůstkáři....

                                    Bulk - Profil | Po 20.1.2014 20:27:48

                                    brach >> Bulk se prevazne pohybuje v privatu. Zdravim:-)

                                      Hugo Fisher - Profil | Po 20.1.2014 20:24:50

                                      brach >> zije s nami v privatu. Dnes a denne.