Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

Nbrach - Profil | Po 20.1.2014 20:20:55

Hugo Fisher >> Dlouho jsem ho na MRKu neregistroval...

    NHugo Fisher - Profil | Po 20.1.2014 20:16:24

    brach >> je v poho. Proc?

      Nbrach - Profil | Po 20.1.2014 20:13:49

      Co je s Bulkem?

        Nkoubic - Profil | Po 20.1.2014 19:50:10

        Mr.Stick >> je na mě zlý, Otíku

          Nkoubic - Profil | Po 20.1.2014 19:49:50

          Hugo Fisher >> vyřiď skworovi, že žlutá neznamená, že to nevidím :)

            NMr.Stick - Profil | Po 20.1.2014 19:34:54

            koubic >> Co ste si udělali, děti moje?

              NHugo Fisher - Profil | Po 20.1.2014 19:33:13

              koubic >> hard life

                Nkoubic - Profil | Po 20.1.2014 19:32:33

                Mr.Stick - >> já bych ti rád odpověděl v privátu, ale Jeník mi tam dal žlutou

                  NGeorgino - Profil | Po 20.1.2014 17:46:53

                  Hugo Fisher >> Tak to ti schvaluju, Jane!

                    NHugo Fisher - Profil | Po 20.1.2014 17:39:32

                    Georgino >> ale ja ho mam rad. Jen je mladej a tudiz drzej. Vychovavam ho.

                      NGeorgino - Profil | Po 20.1.2014 17:31:22

                      Hugo Fisher >> To byl myšleno jen tak obrazně, stačí zmačkat

                        NHugo Fisher - Profil | Po 20.1.2014 17:27:48

                        Georgino >> obcanky roztrhati dnes jest jaksi veci komplikovanou

                          NGeorgino - Profil | Po 20.1.2014 17:25:21

                          roztrhejte si občanky, at je aspon sranda

                            NHugo Fisher - Profil | Po 20.1.2014 17:14:29

                            koubic >> začal sis

                              Nkoubic - Profil | Po 20.1.2014 17:07:41

                              Hugo Fisher >> no jo, to si celej ty. tváříš se jako kamarád a pak z ničeho nic bodneš kudlu do zad

                                NGeorgino - Profil | Út 14.1.2014 14:57:58

                                Dejv >> do toho jdi, budeš testérem :-))

                                  NDejv - Profil | Út 14.1.2014 14:13:52

                                  OG >> dnes jsem slyšel poprvé a klidně i naposled :-)))

                                    NOG - Profil | Út 14.1.2014 14:09:59

                                    Dejv >> Neříkej že to neznáš? :-)) Můžeš se stát i testerem http://www.paraznavijaku.cz/index.php?pg=&page=0700​&lang=cz

                                      NDejv - Profil | Út 14.1.2014 11:50:07

                                      Georgino >> WTF :-))))

                                        NGeorgino - Profil | Út 14.1.2014 10:31:00

                                        Tak v kaprařině píšou, že je na letošek na trhu horká novinka kulí s názvem pára z navijáku, co ty šikulové nevymyslí :-)