Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

NGeorgino - Profil | St 30.8.2006 17:25:18

Mr.Stick:No tak znáš to...nebudu to tady rozmazávat :o)

    NMr.Stick - Profil | St 30.8.2006 17:22:05

    @Georgino: Já asi půjdu, ale jen na skok, musím konečně vrátit tu knížku tý milý slečně, co mi včera volala :o)) Copak, že doma není k vydržení?

      NGeorgino - Profil | St 30.8.2006 17:20:38

      Stick:Tak co jdeš dneska někam na pivčo? :o) Já asi jo bo doma je k nevydržení.

        NGeorgino - Profil | St 30.8.2006 17:17:42

        Bulk:No jen vyraž.Já jdu v pátek do práce.

          NBulk - Profil | St 30.8.2006 17:16:32

          Georgino: Na fišle bych možná jel v pátek ráno. Na sraz razím až kolem 1-2, takže budu mít čas

            NMr.Stick - Profil | St 30.8.2006 17:16:14

            @Georgino: No jo, když já neumím číst :o)))))))))))))))))) Jo hnedka za pár dní s tím seknu, leze to do peněz...

              NGeorgino - Profil | St 30.8.2006 17:15:09

              Stick:Ty woe se tady oba bavíme o něčem jiným :o))) Hlavně že si rozumíme :o)))

                NMr.Stick - Profil | St 30.8.2006 17:13:16

                @Georgino: Když to čtu zpátky, je to dobrej guláš :o) Zítra dorazí ten comp, no a pak se budu šrotit řád, abych tady ze sebe nedělal debila :o)

                  NBulk - Profil | St 30.8.2006 17:11:48

                  Georgino: Ano škodí to zdraví, jsme rád, že jsi to pochopil a tuto myšlenku rozvíjíš i dále.

                    NGeorgino - Profil | St 30.8.2006 17:06:10

                    Mr.Stick:Tak teď jsem tě nějak nepobral :o)

                      NMr.Stick - Profil | St 30.8.2006 17:05:02

                      @Georgino: No kvůli tomuhle zase ne, nemyslim, že to dorazí dřív jak v 9, pak se naložim na gauč, pustim muziku a začnu biflovat...

                        NGeorgino - Profil | St 30.8.2006 17:01:21

                        Mr.Stick:Však si říkal že budeš brzo přestávat ne?To je dobře, škodí to zdraví.

                          NMr.Stick - Profil | St 30.8.2006 16:59:50

                          @Georgino: Joo, já kouřim jak fabrika :o) a co se týče toho řádu tak sem fakt úplně mimo, musím na to zejtra sednout...

                            NGeorgino - Profil | St 30.8.2006 16:43:43

                            Novakob:Hele mladej nerozčiluj se tady.Jen jeď, hlavně aby tě to nespláchlo.

                              NNovakob | St 30.8.2006 16:42:26

                              a jak mám vědět co je hodně!!??!!

                                NGeorgino - Profil | St 30.8.2006 16:41:09

                                No dyť jsem snad psal že hodně, nebo seš slepej?

                                  NNovakob | St 30.8.2006 16:39:46

                                  georgino- no právě proto sem se tě ptal kolik je vody!!

                                    NGeorgino - Profil | St 30.8.2006 16:38:46

                                    novakob:Tak to jó.Ty woe ty seš expert, voda sotva drží v korytě a ty jedeš zkoušet ostroretky :o))

                                      NNovakob | St 30.8.2006 16:37:13

                                      georgino- jo asi pojedu ráno zkusit ostroretky.

                                        NGeorgino - Profil | St 30.8.2006 16:34:11

                                        Novakob:Ty někam jedeš?