Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

NGeorgino - Profil | St 30.8.2006 16:27:01

novakob:Hodně

    NNovakob | St 30.8.2006 16:23:57

    georgino- nevíš kolik je vody ??

      NGeorgino - Profil | St 30.8.2006 16:18:44

      Mr.Stick:Tak jsem se koukal do řádu z roku 2003 a ani tam není nic o zákazu chytat na ušlechtilý ryby.

        NGeorgino - Profil | St 30.8.2006 16:11:10

        Bulk:Ne to je Sticka.

          NBulk - Profil | St 30.8.2006 15:48:30

          Ad. Můj lov, to cigáto na fotce je Georgina?? 6e by usvědčující důkaz

            NMr.Stick - Profil | St 30.8.2006 14:55:31

            Jinak neví někdo, jak je to s tou ušlechtilou rybou, někdo psal, že to možná do roku 2004 tak bylo (všeobecný úplný zákaz)...třeba moje neznalost pramenila právě z toho :o)

            Jinak veřejně slibuji, že zítra si sednu a poctivě si přečtu celé BP, moje mezery jsou poněkud větší, než jsem myslel :o)

              NMr.Stick - Profil | St 30.8.2006 14:15:39

              No právě, že potom, pak hned letěl edit :o)

                NMrKos - Profil | St 30.8.2006 14:12:37

                MrStick: i tady kecáš? těch 35cm padlo až potom :-))

                Mr.Stick - ® St 30.8.2006 12:52:06
                @modrák: Kapra nebrat :o) kapr být jako nástraha zakázán :o)
                modrák - ® St 30.8.2006 12:50:12
                U nás je línů jako šafránu a navíc je to skutečně moc pěkná ryba. Pokud bych vyrážel na sumce na živou, asi bych použil karase, kterých tam máme podstatně víc, jsou velmi houževnatí a dobře tahají. Pokud by šlo o trofejní kousek, tak asi kapra. Ale je to pouze teorie, protože sumce cíleně nelovím.


                  NBulk - Profil | St 30.8.2006 13:31:12

                  Georgino: Já asi přijdu z práce až kolem šestý, takže dneska asi ne.

                    NMr.Stick - Profil | St 30.8.2006 13:10:06

                    Jo, ale on napsal 35 cm....jenže vlastně v Praze asi má...

                      NGeorgino - Profil | St 30.8.2006 13:07:12

                      Stick:Na to bacha, když má kapr míru tak se na něj může, jen na lososovitý vůbec

                        NNovakob | St 30.8.2006 13:04:02

                        georgino- mě se dneska nechce vůbec.

                          NGeorgino - Profil | St 30.8.2006 13:02:10

                          Mr.Stick:Jéééžiš, to by bylo podkoviček...

                            NMr.Stick - Profil | St 30.8.2006 13:00:38

                            @Georgino: To ne :o) na MO by nějaký ale mít mohli...třeba pak lapneš i Matyldu :o)

                              NGeorgino - Profil | St 30.8.2006 13:00:30

                              Novakob:OK, Bulk se neozval.Nechceš jít ty?Se mi nechce samotnýmu :o))

                                NGeorgino - Profil | St 30.8.2006 12:56:49

                                Mr.Stick:To je fakt...nevíš kde by se dal sehnat agregát? :o))

                                  NMr.Stick - Profil | St 30.8.2006 12:54:49

                                  @Georgino: Hele a když bude mít víc jak 30 cm, vykuchej ho a prodávej za drahý peníz tresčí játra :o)

                                    NGeorgino - Profil | St 30.8.2006 12:50:15

                                    Mr.Stick:Kua že bych na tý rybařině konečně něco vydělal? :o)))

                                      NMr.Stick - Profil | St 30.8.2006 12:48:13

                                      @Georgino: Ahaaa, já si ty BP musím fakt pročíst :o))) nebo vrátit papíry...To asi jo...chudáci mníci, ale třeba ti ještě na mail přijde objednávka :o))))

                                        NGeorgino - Profil | St 30.8.2006 12:45:40

                                        Mr.Stick:Ušlechtilých a lososovitých :o) S tím línem je to sranda, škoda že se nikdo nechytil na ty mníky, mohla bejt větší :o)