Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

NMr.Stick - Profil | St 30.8.2006 12:43:37

@Georgino: To ani ne, ale s tím línem sem fakt musel reagovat :o( Btw proč by se nemohlo chytat na lipana? V BP je jen zákaz ušlechtilých ryb...ale já v tom mám bordel, tak nevim :o)

    NGeorgino - Profil | St 30.8.2006 12:40:20

    Mr.Stick:Ty seš normálně závislej na MRKu :o))

      NMr.Stick - Profil | St 30.8.2006 12:38:29

      @Georgino: Já ne :o) ale nějak se od tý diskuze nemůžu dostat...

        NGeorgino - Profil | St 30.8.2006 12:36:20

        Mr.Stick:S tím spánkem to nevidím moc dobře,nějak jsem to už rozchodil :o)

          NGeorgino - Profil | St 30.8.2006 11:58:16

          Stick:No jo no, stane se :o)

            NMr.Stick - Profil | St 30.8.2006 11:52:03

            No nic, už je vše zařízeno, tak jdu konečně chrnět...

              NMr.Stick - Profil | St 30.8.2006 11:24:35

              @Georgino: Kua, to je masakr, Janina je jak dělo ještě teď :o))))

                NGeorgino - Profil | St 30.8.2006 11:11:32

                Bulk:Nezajdem navečer na kapry??Vody je sice hodně ale mohli by být zase najetý v tom rameni.

                  NGeorgino - Profil | St 30.8.2006 10:34:35

                  Stick: Srabe! :o))

                    NMr.Stick - Profil | St 30.8.2006 10:30:09

                    Ahoj jádro...jdu chrápat...čus...

                      NGeorgino - Profil | St 30.8.2006 4:09:04

                      Nazdar toyové!! Právě jsme se vrátili z akce Poorlický mník 2006.Skvělě jsme si to užili :o) I nějaký mníky jsme chytili :o) Dobrou noc :o) Mr.Stick a Georgino :o)

                        NGeorgino - Profil | Út 29.8.2006 15:42:21

                        Oťas:Heeej, jestli seš ještě tady tak zapni icq!!!

                          NGeorgino - Profil | Út 29.8.2006 15:37:51

                          Stick:Tak edituj :o))

                            NGeorgino - Profil | Út 29.8.2006 15:36:46

                            Stick:Je dost kosa, chtělo by to nějakej tekutej svetr :o))

                              NMr.Stick - Profil | Út 29.8.2006 15:36:25

                              @Georgino: Umí to :o) jinnak za 5 minut vyrážim....a nemám náboje :o))))

                                NGeorgino - Profil | Út 29.8.2006 15:24:25

                                By mě zajímalo jak to tenhle chlap dělá že lape tolik velkých bolenů...

                                  NGeorgino - Profil | Út 29.8.2006 13:47:02

                                  Mr.Stick:Neva, nástrahy mít budu.Tak zatím.Vypínám kompa.Ještě mám nějakou práci

                                    NMr.Stick - Profil | Út 29.8.2006 13:29:47

                                    @Georgino: OK, tak přijedu jen v botkách, o holinkach už ani nevim, kam sem je dal :o) tak já du hodit hodinku šlofíčka a v pět sem u vás, ale fakt bez nástrah :o(

                                      NGeorgino - Profil | Út 29.8.2006 13:26:25

                                      Tam není tráva, je tam beton a písek :o) A ta louka co se po ní jede je parádně posečená.