Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

NMr.Stick - Profil | Út 29.8.2006 13:25:11

@Georgino: Hele, jaká je tam tráva? už si to moc nepamatuju...mám totiž jen tenisky :o))))

    NGeorgino - Profil | Út 29.8.2006 13:02:32

    Kolči:Nemůžu, zrovna sjíždím Tleskače :o)))

      NBulk - Profil | Út 29.8.2006 12:43:09

      Mr.Stick: No kdyby to šlo mezi vámi mladou krví, tak bych byl rád, abych tam neseděl někdě sám samotinký.

        NMr.Stick - Profil | Út 29.8.2006 12:40:19

        @Bulk: OK, stan s tatíkem postavím někde mimo, ale chvíli bud válčit s Kolčim někde víc v dění, tak ti tam zaberu fleka...

          NBulk - Profil | Út 29.8.2006 12:38:32

          Mr.Stick: Prosim?? vy už tam budete ve 12 a to není brzo?? Jste blázni. No potřeboval bych tam držet místo, jelikož dorazím tak kolem 17:00. Stačí místo na chytání pro jeden prut. Stan už si postavím kdekoli.

            NMr.Stick - Profil | Út 29.8.2006 12:34:53

            @Bulk: Předpoklad je okolo 11 až 12...takže moc brzo ne...povídej...

              NBulk - Profil | Út 29.8.2006 12:31:03

              Mr.Stick: Hele v kolik plánujete příjezd na sraz?? Něco důležitého bych od Tebe potřeboval.

                NMatrix - Profil | Út 29.8.2006 12:27:44

                Mr.Stick: Kdyby si to napsal před měsícem, tak bych ho vzal...ale koupil jsem si jako druhý Mivardi Spectrum feeder...

                  NMr.Stick - Profil | Út 29.8.2006 12:25:50

                  @Georgino: Ještě ho nemám, tak kdyby náhodou nepřišel, nechci dělat humbuk :o) nechceš ho? :o)))))

                    NGeorgino - Profil | Út 29.8.2006 12:23:56

                    Mr.Stick:To hoď do bazaru, tam se to stoprocentně ujme jestli je úplně novej.

                      NMr.Stick - Profil | Út 29.8.2006 12:12:18

                      Pánové, na 90% udu mít feeder navíc (dárek) takže pokud to tak dopadne, neměl by někdo zájem o Mikado UV Twin Feeder M - 3,30 - 3,60m, 90g....původní cena 1800,- nyní 1500...nikdy u vody nebude, ani z obalu se nepodívá...

                        NBulk - Profil | Út 29.8.2006 11:58:31

                        Georgino: Hovňajs, na Pastvinách chcalo vela a nepropustil ani kapku. By se to dalo použít jako kondom :-)

                          NMr.Stick - Profil | Út 29.8.2006 11:55:19

                          @Georgino: To jo, nechce se mi moc nastydnout :o) když odpoleden nebude lejt, dorazím...ale před dám vědět sem...

                          @Bulk: Deštník mám :o) ale v servisu :o(

                            NGeorgino - Profil | Út 29.8.2006 11:54:48

                            Bulk:Myslím že ten tvůj rádoby deštník by v tomhle deště vydržel tak 2 minuty.

                              NBulk - Profil | Út 29.8.2006 11:53:20

                              Jo kdybyste měli tak vychytaný deštník jako já, tak vám deštíček nevadí, asi se na vás přijedu kouknout.

                                NGeorgino - Profil | Út 29.8.2006 11:53:11

                                Mr.Stick:Teď asi 3 hodiny už nepršelo, ale co se děje teď je hrůza.To nemá cenu.

                                  NMr.Stick - Profil | Út 29.8.2006 11:50:44

                                  @Georgino: Jak začalo :o)))) tady leje od noci....

                                    NGeorgino - Profil | Út 29.8.2006 11:47:17

                                    Mr.Stick:A ten minulej tejden si seš klidně nemocnej, když to bralo!!No mám dvě zprávy:Ta blbá je, že zase začalo lejt, ta dobrá je že řeka nestoupá.

                                      NMr.Stick - Profil | Út 29.8.2006 11:45:47

                                      Nemoh, bulvo...v pátek odjíždím na sraz a ve čtvrtek mi přijede comp...a nebuď na mě zlej nebo nepřijedu :o)