Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

NGeorgino - Profil | Ne 27.8.2006 23:41:20

A nebo tenhle?Panasonic DMC-LS3EG-S, 5,36 MP, 3x zoom, No něco vyberu :o) Nejdřív musím vydělat :o(

    NGeorgino - Profil | Ne 27.8.2006 23:38:05

    Ty vole, to máš dobrýho strejdu...moje bejvalka zas měla takovouhle tetu, taky jí třeba dala limit na foťák 20 litrů :o) Jinak všechno nejlepší, celej den jsem na to myslel a stejně sem zapoměl :o)

      NMr.Stick - Profil | Ne 27.8.2006 23:35:26

      @Georgino: Hovno :o) dřu každou korunu, stačí se podívat na moje rybářský vybavení :o))) všechno nízký řady...je to dárek od strejdy k dnešnímu svátku...dal mi limit do 30tky, tak sem si obědnal DELL Inspiron 6400 (1,9 duo care, 80GB) :o) za 29...holt někdo prachy umí vydělávat (strejda) :o( jestli znáš firmu OP Prostějov, patří mu dost akcií...

        NGeorgino - Profil | Ne 27.8.2006 23:33:28

        Stam:Dík, koukal jsem tam a docela se mi líbil tenhle, za ty prachy...Olympus FE-140 - 6,0 MP, 3x zoom

          NGeorgino - Profil | Ne 27.8.2006 23:29:13

          Mr.Stick:Seš asi dost při penězích co? :o) Noťase bych taky bral.

            NStam - Profil | Ne 27.8.2006 23:28:20

            Georgino: Pokud chceš Olympuse. Tak to mám dobré zkušenosti s timhle obchodem: http://www.fotovideoobchod.cz/ Teď tam maj nějakej divnej vzhlet. Jinak foťák od nich mám do dnes a bez problému. Je tam i garance nejnižší ceny. Něco jako Braunstar:-)

              NGeorgino - Profil | Ne 27.8.2006 23:28:19

              http://www.youtube.com/watch?v=mWJpD9QApys

              Tady zase jedna klasická hitovka :o)

                NMr.Stick - Profil | Ne 27.8.2006 23:27:33

                @Georgino: Tak s Olympusem zkušenost nemám...jasně, záruka musí být ze zákona, ale musíš reklamaci provádět na místě (většinou Praha), atd. ... i když je ale fakt, že ve čtvrtek mi přijde notebook, kterej sem taky kupoval přes net :o) takže plkám hovadiny...

                  NGeorgino - Profil | Ne 27.8.2006 23:23:09

                  Mr.Stick:Já chci asi Olympus, a právě že levnější by byl o dost.Proč ne?Záruka 24 měsíců tam bude tak co?

                    NMr.Stick - Profil | Ne 27.8.2006 23:21:35

                    @Georgino: Člověče, tohle bych pře net nekupoval...byl by sice o něco levnější, ale případný reklamace jsou marast, zvlášť u Kodaku, Sony nebo Minolty...

                      NGeorgino - Profil | Ne 27.8.2006 23:14:40

                      Mr.Stick:No já si něco taky musím pořídit bo naši mě foťák na ryby nepůjčí :o) Neznáš nějakej dobrej eshop s foťákama třeba něco jako na rybařinu Braunstar? :o)

                        NMatrix - Profil | Ne 27.8.2006 23:13:38

                        No teda kdybych měl 16 papírů, tak rozhodně nekoupim děličku...:)

                          NMr.Stick - Profil | Ne 27.8.2006 23:12:26

                          @Georgino: Jo, foťáčky jsou good...já mám levnější Kodak Easy Share DX4530 a na ryby, popřípadě na kalby to stačí, nepotřebuješ na něj 16tku, stačí 5tka :o)

                            NGeorgino - Profil | Ne 27.8.2006 23:05:21

                            Mr.Stick:Uznávám teda že jsem češtinář na hovno :o) Například mám zálusk na nějakej foťáček...

                              NMr.Stick - Profil | Ne 27.8.2006 23:03:56

                              @Georgino: Například? :o) a s tou češtinou toho nech, kua....uznej chybu :o))))

                                NGeorgino - Profil | Ne 27.8.2006 23:02:23

                                Stick:Dotaz...MĚL nebo MNĚL? :o)))))))))

                                  NGeorgino - Profil | Ne 27.8.2006 23:01:19

                                  Mr:Stick:No já kdybych měl 16 papírů tak si rozhodně koupím jiný věci :o)

                                    NMr.Stick - Profil | Ne 27.8.2006 22:59:52

                                    @Georgino: Po tom, co mi ji na Stříbrňáku půjčil Martin, už ne, to ti je paráda...

                                      NKolči - Profil | Ne 27.8.2006 22:59:19

                                      Mr.Stick: to já taky. A taky jsem myslel že je nesnášíš:-)

                                        NGeorgino - Profil | Ne 27.8.2006 22:58:45

                                        Mr.Stick:Ahááá, já myslel že děličky nesnášíš :o)