Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

NMr.Stick - Profil | Ne 27.8.2006 22:57:59

@Georgino: Někdo musí :o) Btw, kdybych měl po ruce 16 papírů, hned beru tu děličku Colmic Horizon 2000 v bazaru...

    NGeorgino - Profil | Ne 27.8.2006 22:56:03

    Mr.Stick:co děláš machra??co děláš machra??? :o)

      NMr.Stick - Profil | Ne 27.8.2006 22:55:02

      @Georgino: Kua nepiš to, to jen hrůza :o))))

        NMatrix - Profil | Ne 27.8.2006 22:53:32

        Georgino: Fakt je to mně nebo mi....:)

          NGeorgino - Profil | Ne 27.8.2006 22:53:00

          Mr.Stick:No dobře, mě je to jedno :o)

            NMr.Stick - Profil | Ne 27.8.2006 22:51:24

            @Georgino: Ne, myslím to naprosto vážně !!! Mrkni ro pravidel, mně - 3. a 6. pád, mě 2. a 4. pád....

              NGeorgino - Profil | Ne 27.8.2006 22:49:25

              Mr.Stick:Si ze mě děláš srandu že jo? :o) To je snad jasný že je to MĚ.

                NMr.Stick - Profil | Ne 27.8.2006 22:48:23

                @Georgino: Bože, to rve oči :o))) zkus sám a uvidíš...speciálně někde v klubech...

                  NGeorgino - Profil | Ne 27.8.2006 22:47:11

                  Mr.Stick:Ty vole to MĚ neříkej!

                    NMr.Stick - Profil | Ne 27.8.2006 22:44:35

                    @Georgino: MNĚ, je to 6. pád woe :o))) ty seš teda češtinář...ne, prostě začnu s tím, co poslouchá, 90% holek otevře tlamu a už ji nezavře, dokud ji nezalepíš tlamou svou :o)

                      NGeorgino - Profil | Ne 27.8.2006 22:42:44

                      Mr.Stick:MNĚ nebo MĚ? :o)) Jak muzika?Se ji zeptáš jestli náhodou nehraje na bicí? :o)

                        NMr.Stick - Profil | Ne 27.8.2006 22:41:24

                        @Georgino: Mně spolehlivě funguje muzika :o)

                          NGeorgino - Profil | Ne 27.8.2006 22:36:47

                          Mr.Stick:Prostě mě nenapadlo nic trochu normálního co bych jí moh říct :o) Prostě jsem to po..al :o)

                            NMr.Stick - Profil | Ne 27.8.2006 22:34:31

                            @Georgino: Stane se, když se mi ta holka fakt líbí a je nablízku, občas si připadám hooodně malej a ošklivej a taky sotva pípnu pozdrav...nebo to mělo jinej důvod, třeba 3 promile? :o)

                              NGeorgino - Profil | Ne 27.8.2006 22:31:48

                              Mr.Stick:Však bude čas i potom když budu jezdit jen do HK :o) Hele normálně včera v hospodě přišla a sedla si k nám ke stolu a já vůl jí neřek ani slovo.

                                NMr.Stick - Profil | Ne 27.8.2006 22:29:48

                                @Georgino: To by asi fakt vejrali :o) a ty koukej do začátku semestru tu zmrzlinářku čapnout, byla by škoda ji nechat plavat :o)

                                  NGeorgino - Profil | Ne 27.8.2006 22:26:35

                                  Stick:Ty woe kdybych přišel na zápis s prutama, to by asi koukali :o)) Zadky lovit nepůjdu, i když ten zmrzlinářky je teda pěknej kousek :o)

                                    NMr.Stick - Profil | Ne 27.8.2006 22:23:29

                                    @Georgino: Jen mi to přišlo ffftipný :o)) půjdeš asi zase provokovat kapříky, že? :o) Nebo lovit trofejní zadky :o)))

                                      NGeorgino - Profil | Ne 27.8.2006 22:20:44

                                      Mr.Stick:No jo ty vole, aby ses nezbláznil :o) Proč v HK??? Půjdu u nás až přijedu

                                        NKolči - Profil | Ne 27.8.2006 22:20:29

                                        Mr.Stick: i mistr češtinář se někdy utne... :-)