Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

NMr.Stick - Profil | Po 28.8.2006 0:07:05

@Georgino: Na Okumy nedám dopustit, já mám tohohle dědečka už 8 let a pořád chytá :o)

    NGeorgino - Profil | Po 28.8.2006 0:02:50

    Stick:To věřím, já asi na feeder koupím tu Longbow jako má Bulk, vypadá za ty prachy dobře

      NStam - Profil | Po 28.8.2006 0:02:09

      To už leda v bazaru. Nebo přepadni Kolčiho:-)

        NGeorgino - Profil | Po 28.8.2006 0:01:42

        Stam:Dobrý, ten nechci :o)

          NGeorgino - Profil | Po 28.8.2006 0:00:36

          Kolči:Jenže tyhle Olympuse s 10 x zoomem jsem teď už nikde moc neviděl

            NMr.Stick - Profil | Po 28.8.2006 0:00:22

            @Georgino: Ten mě stál tejden tvrdý exekutorský práce :o))) a zatím šlape jak hodinky...

              NGeorgino - Profil | Ne 27.8.2006 23:58:22

              Stick:No uvidím, řeknu tátovi ať něco vybere, docela se v tom vyzná.No navijáček je to parádní, takovej já si ještě dlouho nebudu moct dovolit.

                NKolči - Profil | Ne 27.8.2006 23:57:10

                Georgino: asi ne...Ale neuděláš chybu s jakámkoli Olympusem s 10x zoomem. U těhle levných foťáků je jedno jakej kopíš. Zeptej se ZN z muškařiny, ten ti poradí, je tušim profesionální fotograf, nebo se focení hodně věnuje.

                  NStam - Profil | Ne 27.8.2006 23:57:08

                  http://www.fotovideoobchod.cz/index.php?ID[1]=1&ID[2]=13&detail=659
                  Teď sem našel parádní kousek. Pokud chceš něco do 5 000Kč, tak si kup 25ks tohohle. Jen je to na film :-)))

                    NMr.Stick - Profil | Ne 27.8.2006 23:55:26

                    @Georgino: Jo, ale na pořádná detaily už ne...tohle sem fotil na 3,3 optickej...a jak můžeš vidět, nic moc...ale naviják je to luxusní :o)

                      NStam - Profil | Ne 27.8.2006 23:53:22

                      Georgino: To už ne. Právě mě sere, že tam měli s 12x zoomem něco jako má kolči za 7 000Kč a já si koupil c-450zoom za 7 500Kč s 3x zoomem:( EDIT: Pokud chceš fotit věci na blízko. Tak to v pohodě stačí.

                        NGeorgino - Profil | Ne 27.8.2006 23:53:01

                        Jinak ten 3x optickej stejně na focení ryb stačí ne?

                          NGeorgino - Profil | Ne 27.8.2006 23:50:48

                          Mr:stick:Jasně, chápu.A s foťákem neboj, základní požadavky znám.

                            NGeorgino - Profil | Ne 27.8.2006 23:49:56

                            Stam:Jo, já jsem chtěl olympus C-740 UltraZoom, to je ten jak má Koči ale ty už se asi neprodávaj co?

                              NMr.Stick - Profil | Ne 27.8.2006 23:47:59

                              @Georgino: Tak jasně :o) ale myslim, že víš, jak sem to myslel...jinak na zoom pod 3 nechoď já mám 3,3 a je to málo...a pixely taky drž nad 5...

                                NStam - Profil | Ne 27.8.2006 23:47:55

                                Georgino: To jo no. Když sem si ho kupoval já. Bylo tam těch se zoomem halda. Teď mě sere že sem si ho nekoupil. Tenhle by byl luxusní ;-)

                                  NGeorgino - Profil | Ne 27.8.2006 23:46:18

                                  Mr.Stick:Tak to mě by to ani nemrzelo :o)))

                                    NGeorgino - Profil | Ne 27.8.2006 23:45:38

                                    Stam:Jo taky jsem chtěl pořádnej zoom, právě na to byly dobrý ty Olympusy, jenže ty už se asi neprodávaj :o( a Když už maj velkej zoom tak jsou šíleně drahý.

                                      NMr.Stick - Profil | Ne 27.8.2006 23:42:38

                                      @Georgino: Dík :o) já tohle stejně neslavím...víš, ono by možná bylo lepší, kdyby občas zajel pokecat nebo tak...pořádně ho ani neznám...takže když jednou za rok přijede a dá ti jen prachy a zas odjede, celem tě to mrzí...ale co :o)

                                        NStam - Profil | Ne 27.8.2006 23:42:35

                                        Georgino: Docela pěknej. Jen kdybych si měl já teď něco vybrat. Vzal bych něco s pořádnym zoomem. S tim mim nemůžu fotit důchodce jako kolči :((