Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

NMr.Stick - Profil | Ne 27.8.2006 22:19:05

@Georgino: Spíš bralY, ne? :o) Půjdeš někde tady v HK?

    NGeorgino - Profil | Ne 27.8.2006 22:16:17

    Mr.Stick:Jo už jsem koukal, mě jsou tyhle týpci fakt ukradený...hlavně aby zejtra brali :o)

      NKolči - Profil | Ne 27.8.2006 22:14:37

      Mr.Stick: prostě vymatlanej debil, no... Škoda se rozčilovat...

        NMr.Stick - Profil | Ne 27.8.2006 22:13:08

        @Georgino: Carper...je to idiot z Hradce...zkurvenej nácek....

          NGeorgino - Profil | Ne 27.8.2006 22:11:30

          Stick:Cože???

            NMr.Stick - Profil | Ne 27.8.2006 22:09:48

            @georgino: To jo :o) v kaprařině je zasraná 88 pyča !!!!

              NGeorgino - Profil | Ne 27.8.2006 21:59:58

              Stick:Ty vole ta jepicova báseň to je něco :o))))))))))

                NMr.Stick - Profil | Ne 27.8.2006 21:54:59

                @Georgino: To je mi jasný, že od vás ráno střízlivej nepojedu :o)))) ale musím vyrazit tak v 7, do 9 musm byt doma, přijde mi zásilka z Hobby G....

                  NGeorgino - Profil | Ne 27.8.2006 21:48:36

                  Mr.Stick:No třeba se nějakej takovej povede.EDIT:Jinak já teda spíš v úterý v noci očekávám pěknou opici :o))

                    NMr.Stick - Profil | Ne 27.8.2006 21:46:34

                    @Georgino: Ty woe, já sem mimo, čet sem zápas :o))) takže oba budeme zápisit, jo...i když já budu jen dělat drivera, mě to čeká až 11. září...btw, v úterý v noci očekávám minimálně toto :o)

                      NGeorgino - Profil | Ne 27.8.2006 21:39:24

                      no do HK na zápis

                        NMr.Stick - Profil | Ne 27.8.2006 21:36:51

                        @Georgino: Jak, co, kde, proč? :o) Já zítra jedu pro Luciu do Prahy a vezu ji do Olmiku na zápis, ještě s jedním kámošem...

                          NGeorgino - Profil | Ne 27.8.2006 21:35:29

                          Mr:Stick:No to já taky :o) Ach jo...zejtra jedu na ten debilní zápis...:o(

                            NMr.Stick - Profil | Ne 27.8.2006 21:32:34

                            @Georgino: Snad jo, i když já budu tradičně rád, když vůbec něco lapnu :o)))

                              NGeorgino - Profil | Ne 27.8.2006 21:29:55

                              Mr.Stick:No doufám že v úterý to půjde líp

                                NMr.Stick - Profil | Ne 27.8.2006 21:21:19

                                @Georgino: Tlak lítal jak blázen, na hodinkách sem měl křivku jak Alpy :o(

                                  NGeorgino - Profil | Ne 27.8.2006 21:19:49

                                  Mr.Stick:Byla to bíííííída!!Já chytil jednoho cejna, Bulk malýho kapříka a podoustev...když jsem odjel tak psal že nakonec ještě vymodlil pár cejnů a jednoho kapříka 45.

                                    NMr.Stick - Profil | Ne 27.8.2006 20:54:47

                                    @Georgino: Na posteli s knížkou sem lapnul 4 lahváče :o)) za mladou se mi nějak nechtělo a na ryby moc lítal tlak a navíc pršelo, co ty?

                                      NGeorgino - Profil | Ne 27.8.2006 20:17:15

                                      Tak jak jste dneska zalapali??

                                        NMatrix - Profil | Ne 27.8.2006 19:25:58

                                        Kolči: No to teda jj....taky sis na ten svůj krámek před domem mohl napsat něco jinýho...:) A ještě to publikuješ na netu...že ty si ho někomu prodal???:)