Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

NKolči - Profil | Ne 27.8.2006 19:17:54

trošku průhledný... :-)))

    NGeorgino - Profil | Ne 27.8.2006 15:10:53

    No nic, jedu poškádlit kapříky, snad tam nebude mrtvo jako tady :o) ...beru placaticu tak myslím že ne :o))

      NGeorgino - Profil | Ne 27.8.2006 15:10:06

      Teda tady je mrtvo...

        NMr.Stick - Profil | Ne 27.8.2006 0:21:01

        @Georgino: Něco ve mně zbylo ještě ze závodů a tatík vzal k vodě voděnku :o))) slavil dneska úspěch v práci, když už tam v sobotu musí trčet :o)))

          NGeorgino - Profil | Ne 27.8.2006 0:20:13

          Mr.Stick:Jo ty je chytáš na rumový pralinky jo?No radši už jdu fakt spát...svět se zbláznil :o)

            NMr.Stick - Profil | Ne 27.8.2006 0:18:49

            @Georgino: Chtěl sem z něj nadělat podkovičky, tak si myslel, že mě takhle obměkčí :o))) roli taky sehrála hladina krve v alkoholu :o)))

              NGeorgino - Profil | Ne 27.8.2006 0:17:39

              Stick:Ty seš kapří úchyl :o))))))))

                NMr.Stick - Profil | Ne 27.8.2006 0:16:46

                @Georgino: Byl to kapří úchyl :o)))

                  NGeorgino - Profil | Ne 27.8.2006 0:12:32

                  OŤas:Kua co je to za foto v ML????????????? :O))))

                    NGeorgino - Profil | Ne 27.8.2006 0:05:25

                    Kolči:Taky že už jdu, bo jsem rybář a zítra vstávám na ryby...ty toyi :o)

                      NGeorgino - Profil | Ne 27.8.2006 0:04:49

                      Všichni jste toyové!! :o)

                        NKolči - Profil | Ne 27.8.2006 0:02:45

                        Georgino: uklidni se. Jak to že ještě nespíš??? :-)

                        tu máte na dobrou noc...
                        http://youtube.com/watch?v=vUskAE_aTxE

                          NMr.Stick - Profil | Ne 27.8.2006 0:01:49

                          @Georgino: Kdo je u tebe toy? :o)

                            NGeorgino - Profil | So 26.8.2006 23:38:59

                            Kde jste toyové??? :o)

                              NMatrix - Profil | So 26.8.2006 23:15:01

                              Tady jeden večerní vtípek:
                              Říká otec Dežovi natři okna ,a Deža se ptá aji rámy:D

                                NKolči - Profil | So 26.8.2006 21:51:21

                                Matrix: já nic moc, max litr Tuzemáku, jinak asi nic. Doufám že ostatní toho berou víc:-)

                                  NKolči - Profil | So 26.8.2006 21:50:17

                                  sosed: měls tam Davovku a on zavolal jestli bys tu hrůzu nemoh ztlumit? Tvůj soused by zasloužil přes držku :-)

                                    NMatrix - Profil | So 26.8.2006 21:49:48

                                    Tak co, už chystáte na sraz??? Co s sebou všechno berete za chlast a v jakým množství???.) - průzkum veřejného mínění...:)

                                      NMatrix - Profil | So 26.8.2006 21:47:09

                                      sosed:D

                                        Nsosed - Profil | So 26.8.2006 21:41:09

                                        Kolči: ted zvonil telefon a volal me soused jestli bych prej tu hruzu nemoh ztlumit.. Zrovna jsem tam mel Davovou psychozu. Jeho rozhorceni trosku chapu a tak jsem tam dal Judas Priest :-) At si nasere, vzdyt jeste neni nocni klid :-)