Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

Mr.Stick - Profil | So 26.8.2006 20:43:44

@Kolči: Jo, taky se mi to už moc nezdá :o))

    Kolči - Profil | So 26.8.2006 17:08:56

    Mr.Stick: dobrej serálek, ale tu přezdívku sis pěkně domrvil:-)

      ..::Mr.Stick::.. - Profil | So 26.8.2006 16:02:51

      Tak to já bych chtěl vyhrát taky :o) ale nemám na to dostatek zkušeností, výbavu a talent :o) ... Konopásky sem neviděl poprvé, ale tady jasně ukázali, kdo to umí...a Sančo taky polapal celek msolidně, něco kolem 10 kaprů...

        Georgino - Profil | So 26.8.2006 16:02:03

        No nic, jedu se podívat za Bulkem jak válčí s poorlickými šupinatci :o)

          Georgino - Profil | So 26.8.2006 15:58:48

          No jo, jenže já se prostě nebojím ničeho, sem magor ale stejně bych chtěl vyhrát :o)))

            ..::Mr.Stick::.. - Profil | So 26.8.2006 15:57:33

            Jméno ne, ale přes tisíc cm ano :o)))

              Georgino - Profil | So 26.8.2006 15:56:23

              Jméno ale závody nevyhrává (bez urážky) :o)

                ..::Mr.Stick::.. - Profil | So 26.8.2006 15:51:31

                @Georgino: Ono by ses proti Konopasům nechytal s ničím (bez urážky) :o))) ze dna to bylo o náhodě...lapalo se nejvíc kaprů, pár duháků, okounů, 2 candáti, amur a spousty bílé ryby...a všechno, neb oaspoň 99% z mělčin na ultrajemnou plavačku...Konopasové řádili s 0,06 ... jinak místa byla asi po 3 metrech, někde narváno, někde si měl 20, metrů jen pro sebe...

                  Georgino - Profil | So 26.8.2006 15:45:18

                  A bylo to hlavně o kaprech co?A ty místa natěsnaný na sobě...tam bych se asi s feederem nechytal...

                    ..::Mr.Stick::.. - Profil | So 26.8.2006 15:39:25

                    @Georgino: Bylo to všechno malé :o) akdyž se tahaly větší, byl sem jinde...ale větve tam byly :o)

                      Georgino - Profil | So 26.8.2006 15:38:07

                      Stick:Moc hezký to bylo :o) Škoda jen že jsi nevyfotil nějakou rybu...nebo větev :o)

                        ..::Mr.Stick::.. - Profil | So 26.8.2006 15:35:52

                        A to je vše přátelé...jak se vám to líbí? :o))))

                          ..::Mr.Stick::.. - Profil | So 26.8.2006 15:34:45

                          ...a Libor alias Sančo, zdolávající...tentokrát kapr vyhrál...

                            ..::Mr.Stick::.. - Profil | So 26.8.2006 15:33:36

                            Další úspěšný lovec, majitel rybníků Cortina a rybář, který ví, která bije...Libor Samlík, krmící...

                              ..::Mr.Stick::.. - Profil | So 26.8.2006 15:31:43

                              I takový mistr, jakým je Jan Heydenreich, může mít špatný los...a výsledek je 2,5 hodiny bez kontaktu s rybou...

                                ..::Mr.Stick::.. - Profil | So 26.8.2006 15:29:48

                                Mistr Konopásek na II. poločas schytal hloubku a ryby braly o poznání méně, ale narozdíl od vedlejších kolegů, přece jenom...

                                  ..::Mr.Stick::.. - Profil | So 26.8.2006 15:26:35

                                  Firma Flajzar na závodech přestavila nový model hlásiče - Flajzar Benny 801G :o)

                                    ..::Mr.Stick::.. - Profil | So 26.8.2006 15:24:17

                                    Jak to Pepovi jde, přišla zkontrolovat i osádka 2 sanitních vozů :o)

                                      Georgino - Profil | So 26.8.2006 15:22:05

                                      Stick:Ty vole tam snad byly fleky po metru ne???

                                        ..::Mr.Stick::.. - Profil | So 26.8.2006 15:21:17

                                        ...nakonec vítězí člověk...56 cm...