Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

NStanley 87 - Profil | St 3.6.2009 13:48:57

pepa-č >> PepaČadek >> Alespoň, že jsem nebyl úplně vedle.

    NPepaČadek - Profil | St 3.6.2009 13:47:28

    Stanley 87 >> špatná odpověď :-) (tedy možná správná, ale špatná) - ale napověděl jsi :-))

      NStanley 87 - Profil | St 3.6.2009 13:46:31

      pepa-č >> PepaČadek >> Nevím kdo to je a proč to je, ale je to palička na buben

        NPepaČadek - Profil | St 3.6.2009 13:44:08

        A nyní kontrolní otázka vy šmejdi! :-))

        "Herr Trommelschlegel"

        CO TO JE? KDO TO JE? PROČ TO JE?

          NBulk - Profil | St 3.6.2009 12:43:29

          Pásovec >> Já na tebe taky. Číslo končí 01?

            NPásovec - Profil | St 3.6.2009 12:29:30

            jo..to by slo....mobil na tebe myslim mam tak te prozvonim a bude...

              NBulk - Profil | St 3.6.2009 12:19:08

              Pásovec >> Sobota 18:00 v Kérfuru?

                NPásovec - Profil | St 3.6.2009 11:54:54

                Bulk >> neco navrhni..muj plan na vikend je tento....

                sobota ....budu v hk od tech 17,45 az do noci(kalime)

                nedele....odjizdim na chalupu sekat travu....vracim se opet pres HK....tak zkus neco navrhnout...

                chalupa je ve Vysokym Myte....

                  NBulk - Profil | St 3.6.2009 11:50:52

                  Pásovec >> Supr. Díky. Budu doma. Nedáme sraz někde jinde?

                    NPásovec - Profil | St 3.6.2009 11:38:57

                    Bulk >> oukej..koupim to....v sobotu budu v hk cca kolem 18,00..budes v T mobilu?

                      Nskwor - Profil | St 3.6.2009 10:05:11

                      Hugo Fisher >> Tak to jsi teď skoro soused :-))

                        NHugo Fisher - Profil | St 3.6.2009 10:02:10

                        Feroxhunter >> Muskiehunter >> bohuzel jeste tak 10 hodin ...

                          NBulk - Profil | St 3.6.2009 9:35:07

                          Pásovec >> Jestli seš ochotnej se takhle kvůli mě obětovat, budu ti zauzlován. V sobotu bych tu měl být celý den.

                            NPásovec - Profil | St 3.6.2009 9:32:40

                            Bulk >> hodil bych ti to do hk....konkretne v treba v tuhle sobotu tam nekde nebudes?...

                              NBulk - Profil | St 3.6.2009 9:31:11

                              Pásovec >> Nevím jak bysme si jí předali. Nemám se jak dostat do té vaší vesnice.

                                NPásovec - Profil | St 3.6.2009 9:27:49

                                Bulk >> jj....na Andělu,nákupní středisko Nový Smíchov...klidně ti ji koupim....ale jak myslíš...

                                  NBulk - Profil | St 3.6.2009 9:22:57

                                  Pásovec >> Díky za zjištění. Je to teď nová edice, čekal jsem na ní dva roky. To jsi byl na tom Andělu?

                                    NPásovec - Profil | St 3.6.2009 9:20:48

                                    Bulk >> hele tu knížku tady mají...koštuje 349 Kč.....sem myslel kdoví jaká to neni specialita a tam se toho válelo jak hoven na ulici....

                                      NMuskiehunter - Profil | St 3.6.2009 9:17:27

                                      Hugo Fisher >> Jak dlouho u nás v Prahajzlově budeš?

                                        Npira - Profil | St 3.6.2009 9:00:42

                                        Hugo Fisher >> ty jsi prazak joooooooooooo?:-)