Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

NHugo Fisher - Profil | St 3.6.2009 8:41:32

bré ráno z prahy

    NBláža - Profil | Út 2.6.2009 21:34:51

    pira >> Tak to já až příští víkend :-(

    A taky asi nic nechytnu :o)

      Npira - Profil | Út 2.6.2009 21:33:20

      Bláža >> ja snad budu mit cas zitra, ale stejne nic nechytim:-)

        NSander - Profil | Út 2.6.2009 21:33:14

        pira >> plavačka je efektivnější v čisté a nižší vodě, ale i při zvýšeném průtoku se dá přizpůsobit splávek aby makal - to je teď aktuální, alespoň u nás, teče furt vody, že by se z toho jeden vobtáh...

          NBláža - Profil | Út 2.6.2009 21:30:51

          Zdarec lovci v jádře dobří :o))


          Jak vám berou tlouštíci .....


          Mě ne, páč nemám na ně čas ....

            Npira - Profil | Út 2.6.2009 21:29:06

            Sander >> zitra je chci opet zkusit s tresni, mam jinou odrudu a ted premyslim jestli splavecek nebo feedr...:-)

              NSander - Profil | Út 2.6.2009 21:28:14

              Normálně, byl jsem docela hluboko zabrozenej a když se vyřítila zdolávaná dvaapadesátka kolem mně, strhla jí tišina, co jsem tam udělal a vrazila do mě hlavou v plný rychlosti.

                Nskwor - Profil | Út 2.6.2009 21:27:38

                pira >> Ne, to hrozí zaseknutí volného háčku třpytky do živého :-))

                  Npira - Profil | Út 2.6.2009 21:26:52

                  skwor >> aha, takze bez brodaku to je lepsi jo?:-)

                    Niwanhoe - Profil | Út 2.6.2009 21:26:07

                    Sander >> copak, chtěl Ti pokouřit a Tys ucukl?

                      Nskwor - Profil | Út 2.6.2009 21:25:16

                      Sander >> Jako při brodění? V létě pravidelně :-) a ti úchylnější se ti často derou mezi nohy :-))

                        NSander - Profil | Út 2.6.2009 21:24:11

                        Bré večír.
                        U vám chtěl někdy tloušť ukousnout pupek?

                          Njepice - Profil | Út 2.6.2009 21:01:02

                          pepa-č >> PepaČadek >> jo, nemáš zač. To asi hodláš lovit obří okouny, co? :-)

                            Niwanhoe - Profil | Út 2.6.2009 20:38:37

                            Mr.Stick >> makej, makej - ať mohu definitivně termín bloknout, jinak jedu na jih ...
                            Mluvil jsem s Čermákem o Dubí a povolil by nám tam sbíro - na test (s muchou apod) :-)

                              Npira - Profil | Út 2.6.2009 17:25:01

                              Mr.Stick >> to jsem rad:-) hmm ,to bude asi nejvetsi problem s dopravou:-(

                                NMr.Stick - Profil | Út 2.6.2009 17:18:04

                                pira >> Přišlo to, dík ... teď už jen vykoumat poštu ...

                                  Npira - Profil | Út 2.6.2009 17:13:37

                                  Tak uz jen 3 ZK a padla, uffffffffff

                                    NMr.Stick - Profil | Út 2.6.2009 16:43:18

                                    Bré vodpoledne.

                                      NScanix - Profil | Út 2.6.2009 15:31:42

                                      skwor >> jj, ty popy to FT v 5, byt v 9, tak beru 3ks :D

                                        Nskwor - Profil | Út 2.6.2009 15:24:41

                                        Scanix >> Na tenhle eshop jsem koukal. Víc než SSR mě tam lákají popy.