Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

NScanix - Profil | Út 2.6.2009 15:22:03

skwor >> nasel jsem shop, kde maji SSH SSR5 za cca 200,- Jsou tam i jine woby a ne vzdy za spatnou cenu, resp. jeste prijatelnou...http://www.rybarskepotreby-voracek.cz/?p=productsL​ist&iCategory=65&sName=PRIVLAC-WOBLERY

    Nskwor - Profil | Út 2.6.2009 14:47:12

    Zajda >> Je to tam. Toho pesana na obrázku jsem fakt v první chvíli nedokázal zařadit.

      NBulk - Profil | Út 2.6.2009 12:50:48

      Pásovec >> Hele, tak se jen mrkni jestli jí mají. Já do Práglu na konci června pojedu, tak bych mohl jít na jistotu.

        NZajda - Profil | Út 2.6.2009 12:50:24

        skwor >> Hupsni do přívlače, je tam na tebe dotaz...

          NPásovec - Profil | Út 2.6.2009 12:26:48

          Bulk >> jen nevim jak bychom to predali......musel bys asi dojet nekam..apson kousek naproti...

            NPásovec - Profil | Út 2.6.2009 12:26:07

            Bulk >> oukej...uvidim jestli uspeji....

              NBulk - Profil | Út 2.6.2009 12:19:58

              Pásovec >> To by bylo fajn, Stojí asi 350Kč. Dík

                NPásovec - Profil | Út 2.6.2009 12:15:52

                Bulk >> podivam....dneska to zkusim na Andělu,uvidim .....kdyztak si udelam cestu na Vaclavak:))

                pokud bych ji sehnal, chtel bys ji rovnou koupit?....

                  Nskwor - Profil | Út 2.6.2009 11:39:58

                  Hugo Fisher >> Nová verze. Co jsem slyšel, tak ta původní co jsi vzal Ty, je prý lepší http://www.tropicliberec.cz/vlaceci-3/prut-shimano​-diaflash-st-a-2-40m-medium-heavy-spinnig

                    NBulk - Profil | Út 2.6.2009 11:39:50

                    Pásovec >> Míváš cestu kolem nějakého fakt velkého knihkupectví? Nepodíval by ses mi tam prosím na knížku Zaklínač V. - Křest ohněm, autor je Andrzej Sapkowski?

                      NHugo Fisher - Profil | Út 2.6.2009 11:38:08

                      skwor >> ono jich je vic?

                        Nskwor - Profil | Út 2.6.2009 11:36:04

                        Hugo Fisher >> Aha. Tak to je starý diák. Jsem z těch ryb přišel nějak brzo, teď se nudím.

                          NHugo Fisher - Profil | Út 2.6.2009 11:31:34

                          pepa-č >> PepaČadek >> pro multik musi clovek dospet

                          nejsem jeste v tak pokrocilem stavu osviceni

                            NHugo Fisher - Profil | Út 2.6.2009 11:30:59

                            skwor >> ten co tu probehl nekolikrat bazarem .. naposledy vcera

                            nevim, co je stary diaflash .. je stary necele 4 roky. 3m, 50-100g

                              NPásovec - Profil | Út 2.6.2009 11:27:42

                              Bulk >> jsem momentalne v praze na praxi....pokud bys neco potreboval, jsem k dispozici...

                                NPepaČadek - Profil | Út 2.6.2009 11:17:29

                                Hugo Fisher >> na smekáč? pokud ano , tak je to chyba. :-)

                                  Nskwor - Profil | Út 2.6.2009 11:02:50

                                  Hugo Fisher >> Starý diaflash?

                                    NBulk - Profil | Út 2.6.2009 10:58:05

                                    All. Nepohybujete se někdo občas na Václaváku v Praze?

                                      NHugo Fisher - Profil | Út 2.6.2009 10:52:12

                                      skwor >> no, tu mam na ceste asi taky ... bohuzel ..

                                      ale jinak ne, vzal jsem toho Diaflashe

                                        NHugo Fisher - Profil | Út 2.6.2009 10:51:46

                                        pepa-č >> PepaČadek >> protoze ten prut je tezce sehnatelny, podle fotek velmi zachovaly a protoze je potrebuji nejaky , na kterem utahnu silhajici dreva.. :)