Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

NPepaČadek - Profil | Út 2.6.2009 10:50:34

Hugo Fisher >> proč prut? K čemu ti bude?

    Nskwor - Profil | Út 2.6.2009 10:50:24

    Hugo Fisher >> Ono s touhle fotkou toho asi moc udělat ani nešlo...... Ale s tím výsledkem jsem spokojený. Cos koupil, hucha?

      NHugo Fisher - Profil | Út 2.6.2009 10:49:59

      pepa-č >> PepaČadek >> proc prut, nebo proc se vyhybam?

        NPepaČadek - Profil | Út 2.6.2009 10:49:17

        Hugo Fisher >> proč?

          NHugo Fisher - Profil | Út 2.6.2009 10:48:56

          Jo, koupil jsem si prut ! :)

            NHugo Fisher - Profil | Út 2.6.2009 10:48:43

            skwor >> ja nejsem moc clovek na upravy.. kdyz muzu, grafickym hratkam se vyhybam.

            jinak v poho

              Nskwor - Profil | Út 2.6.2009 10:45:49

              Hugo Fisher >> Přišlo to, výsledek je super. Díky.

                NHugo Fisher - Profil | Út 2.6.2009 10:06:01

                skwor >> mel bys to mit .. ono tezko z toho neco tahat.. ale fakt to je spis jak umelecke dilo :)

                  Nskwor - Profil | Út 2.6.2009 9:30:11

                  Strejda_ Rahul >> X - Rap >> Díky. Kdyžtak Ti to hodím na mail, ať tady nespamuju.

                  HuFi: Neboj :)

                    NBulk - Profil | Út 2.6.2009 9:29:47

                    Pásovec >> Já myslel, že seš to ty. NA přetlak mám Huga

                      NPásovec - Profil | Út 2.6.2009 9:25:46

                      Bulk >> odpovime oba dva?.....nechtel bych to ho vyfouknout....preci jen mas ten pretlak-...

                        NHugo Fisher - Profil | Út 2.6.2009 9:25:22

                        Bulk >> ale ja narazil prvni - sam na sebe :)

                          NBulk - Profil | Út 2.6.2009 9:24:25

                            NBulk - Profil | Út 2.6.2009 9:23:44

                            pepa-č >> PepaČadek >> Já to chápu, to byla narážka na Huga

                              NPepaČadek - Profil | Út 2.6.2009 9:21:02

                              Ledňáček (Iceman) 31,05 >> multitasking, neznáš? :-)

                                NLedňáček (Iceman) 31,05 - Profil | Út 2.6.2009 9:20:19

                                pepa-č >> PepaČadek >> momentálně děláš howno, neb tě vidím všude na MRKu :o)))))

                                  NPásovec - Profil | Út 2.6.2009 9:20:04

                                  pepa-č >> PepaČadek >> oki....dikes.....zajimavy,sice uplne nevim co si predstavit, ale zajimavy...

                                    NPepaČadek - Profil | Út 2.6.2009 9:18:11

                                    Pásovec >> průmyslový design - vývoj a konstrukce výrobků (zdravotní technika, ruční nářadí, stavební stroje...)

                                      NPásovec - Profil | Út 2.6.2009 9:17:19

                                      pepa-č >> PepaČadek >> co vlastne delas?....nemuzu si to vybavit...nebo si to jeste neprozradil

                                        NPepaČadek - Profil | Út 2.6.2009 9:14:33

                                        Hugo Fisher >> vážně: dělám za rozumný ceny. "Business je když necháš vydělat i toho druhýho". To je celý. Rvát co nejvíc a nejrychleji za každou cenu je krátkozraké. :-)