Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

NHugo Fisher - Profil | Út 2.6.2009 9:08:54

pepa-č >> PepaČadek >> tak to je pak jina :)

ja davam stale ruzne prirazky - proste strucne receno: "Prirazim, jak to jen jde" - a stale jsem levnej, jak ty coury z Perlovky :)

    NHugo Fisher - Profil | Út 2.6.2009 9:07:43

    skwor >> nelekej se prosim mailu, z ktereho to prijde ..

      NX - Rap - Profil | Út 2.6.2009 9:06:56

      skwor >> pěkná fotka, potom sem kdyžtak dej výsledek Huga jo?

        NPepaČadek - Profil | Út 2.6.2009 9:05:50

        Hugo Fisher >> přirážku nedávám, není důvod. Já jsem drahej jako prase už tak :-)))

          NHugo Fisher - Profil | Út 2.6.2009 9:04:56

          skwor >> je to takovy... no uvidis sam :)

            NHugo Fisher - Profil | Út 2.6.2009 9:04:43

            pepa-č >> PepaČadek >> on to vi

            ja to vim

            ps: das si za to nocni prirazku 50% ? :)

              Nskwor - Profil | Út 2.6.2009 9:03:35

              Hugo Fisher >> Pohoda, nijak na to nespěchám. Mockrát díky.

                NHugo Fisher - Profil | Út 2.6.2009 9:02:46

                skwor >> to je supr foto .. ja jak vidim zatmaveny rohy, je to pro me umeni :)

                hele, poslal bych ti ji zpet, ale upravama se nejak nafoukla z 3 mega na 12 :)) .. tak to chvili potrva

                  NPepaČadek - Profil | Út 2.6.2009 8:59:46

                  Bulk >> když ti v 8 večer zavolá zákazník s tím, že něco potřebuje v 7:00 druhý den, jinak se to nestačí do 11:00 vyrobit, tak aby to odešlo v poledne z fabriky, tak jde veškerý time-managnent z officu, kde se premává od 8-17, na který jsi zvyklý do prdele. Prostě zasedneš a uděláš to. Páč když neuděláš, udělá to příšte někdo jiný.
                  Ale neztěžuju si. Mě moje práce baví, já to dělám rád.

                    Nskwor - Profil | Út 2.6.2009 8:52:09

                    Hugo Fisher >> Měl bys to tam mít.

                      Nskwor - Profil | Út 2.6.2009 8:49:18

                      Hugo Fisher >> Jdu na to, díky.

                        NHugo Fisher - Profil | Út 2.6.2009 8:49:04

                        pepa-č >> PepaČadek >> mam 7 dni :)

                          NHugo Fisher - Profil | Út 2.6.2009 8:48:50

                          Bulk >> :o)

                            NHugo Fisher - Profil | Út 2.6.2009 8:48:43

                            skwor >> posli na mail

                              NBulk - Profil | Út 2.6.2009 8:40:23

                              Hugo Fisher >> Přesně, lidi co si nedokáží zorganizovat svůj pracovní život nechápu.

                                Nskwor - Profil | Út 2.6.2009 8:26:00

                                Hugo Fisher >> Kdybych Ti poslal tu fotku níž na mail, dokázal bys jí nějak upravit? Nemám photoshop a maximum co s tím dokážu provést je tohle. A to na mě působí dost nepřirozeně......

                                  NPepaČadek - Profil | Út 2.6.2009 8:24:39

                                  Hugo Fisher >> a 4 dny víkend máš? :-)

                                    NX - Rap - Profil | Út 2.6.2009 8:23:19

                                    Nevíte někdo o nějáké brigáě na Náchodsku?

                                      NHugo Fisher - Profil | Út 2.6.2009 8:22:33

                                      pepa-č >> PepaČadek >> :o)

                                      hele, ja si o tvem pracovnim procesu v muskarine precetl .. to, ze nestihas a makas az do nocnich hodit, to je pouze jenom tva blbost. Musis si lepe organizovat cas, pak budes veci zvladat efektivneji.

                                      A normalni, tezce pracujici, nech spat :)

                                        Nskwor - Profil | Út 2.6.2009 8:22:01

                                        Dobré ráno. Posílám jeden záběr "live".