Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

NPásovec - Profil | Út 2.6.2009 8:04:28

doufam že se všeci chystate na rybarske zavody k nam do Steblovy v sobotu 6.6.......bude to nehorazna prdel jako minuly rok....

    NBulk - Profil | Út 2.6.2009 7:50:52

    Brý ráno hošani

      NPepaČadek - Profil | Út 2.6.2009 2:45:06

      Hugo Fisher >> jsi línej jak veš :-)))

        NPepaČadek - Profil | Út 2.6.2009 2:44:49

        Hugo Fisher >> i teď?

          NPepaČadek - Profil | Út 2.6.2009 2:44:38

          Hugo Fisher >> spíš?

            Niwanhoe - Profil | Po 1.6.2009 23:34:26

            drozďák 30,42 >> ta jo ... ale zbytek bohužel "tupé zvířátko" - pivko mě ale pomohlo a nemám z toho duševní újmu ...
            Tvarované to bylo ovšem fešně

              Ndrozďák 30,42 - Profil | Po 1.6.2009 23:33:09

              iwanhoe >> ta prdel je ovšem luxusní.

                Npira - Profil | Po 1.6.2009 23:26:56

                no nic draci, du spat, at zitra muzu nejak ukoulet:-(

                  NHugo Fisher - Profil | Po 1.6.2009 23:24:52

                  pepa-č >> PepaČadek >> toho devádesátipětiníka vám do konce dnešního dne nezapomenu, pane !

                  Jinak rozkaz, pane !

                    Niwanhoe - Profil | Po 1.6.2009 23:23:36

                    drozďák 30,42 >> no občas se něco v dávné paměti "zavrtí" ... no .... a zase myslím na to žrádlo, bohužel
                    P.S.: jedna mladičká u Balatonu byla (prdelkou) ke kouknutí, ale zmalovaná a tupý lesk v očích ... tak jsem si raději rychle objednal pivínko abych duši pohladil ...

                      Ndrozďák 30,42 - Profil | Po 1.6.2009 23:20:48

                      iwanhoe >> tomu rozumím, já taky a to nás dělí celá jedna generace. Ale aspoň šedou kůrou to opíchat, ne?

                        NPepaČadek - Profil | Po 1.6.2009 23:20:24

                        Hugo Fisher >> desátník...ehm...devádesátipětiník Hugo! Odchod na ubikace!!!

                          NHugo Fisher - Profil | Po 1.6.2009 23:19:02

                          pepa-č >> PepaČadek >> Slouzim lidu !

                            Niwanhoe - Profil | Po 1.6.2009 23:16:20

                            drozďák 30,42 >> ani ne, ale já už jsem fakt jen na to žrádlo, tak mi to asi uniklo .-)

                              Npira - Profil | Po 1.6.2009 23:14:10

                              Hugo Fisher >> vsechno na h*vno..

                                NPepaČadek - Profil | Po 1.6.2009 23:13:32

                                Hugo Fisher >> ke všem obrázkům by se měly ty vysvětlivky dávat povinně. Je to dobrá a prospěšná služba.

                                  Ndrozďák 30,42 - Profil | Po 1.6.2009 23:13:23

                                  iwanhoe >> co Maďarky, dobrý?

                                  Už hejtman Tayrle tvrdil, že tam mají docela pěkné kurvičky.

                                    NHugo Fisher - Profil | Po 1.6.2009 23:12:51

                                    pira >> tobe chybi koule?

                                    chudacku

                                    jak ti to zpiva?

                                      NHugo Fisher - Profil | Po 1.6.2009 23:12:21

                                      pepa-č >> PepaČadek >> chces vedet, proc sis myslel, ze je to velbloud?

                                      protoze jsi bl...... :)))

                                        Npira - Profil | Po 1.6.2009 23:12:03

                                        Vůl