Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

NPepaČadek - Profil | Po 1.6.2009 23:10:09

Hugo Fisher >> :-))) já blbec si celou dobu myslel, že je to velbloud.

    NHugo Fisher - Profil | Po 1.6.2009 23:09:44

    pepa-č >> PepaČadek >> nerad bych, kdyz ma penis schovany za operadlo lavicky, aby mi z nej nekdo delal čubu

      NPepaČadek - Profil | Po 1.6.2009 23:07:45

      Hugo Fisher >> líbí se mi tvoje víra v inteligenci spolujaderníků. Ta vysvětlivka, abychom věděli co je na obrázku, je fakt důležitá

        NHugo Fisher - Profil | Po 1.6.2009 23:05:32

        pes

          NBláža - Profil | Po 1.6.2009 22:22:20

          pira >> Třeba ti to ráno sedne lépe než teď ...

            Npira - Profil | Po 1.6.2009 22:19:46

            Bláža >> hmm kez by, koukat na woby a pruty by mi slo, ale do chytre knizky, to ne...
            navic rano pisu test z anatomie, ten uz jsem zazdil..

              Npira - Profil | Po 1.6.2009 22:19:13

              Scanix >> ja uz z toho blbnu:-(

                NBláža - Profil | Po 1.6.2009 22:18:32

                pira >> Tak ho vystřihni z rybářské latiny , to půjde samo :o)))

                Nezávidím .

                  NScanix - Profil | Po 1.6.2009 22:18:28

                  pira >> spravne si rovnou napsal "nikdo" :)))

                    Npira - Profil | Po 1.6.2009 22:12:26

                    Achjo,nechcete za me nikdo zitra na test z latiny, to je vojeb, fakt...

                      NBláža - Profil | Po 1.6.2009 22:07:22

                      iwanhoe >> Nejsi , to je úplně normální chování rybáře :o)

                        Niwanhoe - Profil | Po 1.6.2009 21:41:46

                        .. jsu ..

                          Niwanhoe - Profil | Po 1.6.2009 21:40:18

                          a v kráteru v Hévízu v lázních z doby Turka jsem si řácky klouby prohřál ... abych si je po návratu v blbý a ledový Ohři zase zamrazil, no nejsu já wůůůůl .-(

                            Niwanhoe - Profil | Po 1.6.2009 21:33:51

                            a jsou to tam vlastně všechny ...

                              Niwanhoe - Profil | Po 1.6.2009 21:33:18

                              Některé hospody jsou mi tam velmi sympatické ... a to žrádlo .-)

                                Niwanhoe - Profil | Po 1.6.2009 21:30:37

                                Tedy Balatonek a v něm rodinku jsem pozoroval z hlavního stanu - bezpečně z hospody ...

                                  Niwanhoe - Profil | Po 1.6.2009 21:28:39

                                  Zapoměl jsem, minulý víkend jsem si s rodinkou zajel na skok do thermálu do Hévízu (a mrknout na Balaton) do Maďarska - Balaton má více vody než nedávno - už se dá jít cca 300m a vody je ne pod kolena, ale "už" nad pás ...

                                    Niwanhoe - Profil | Po 1.6.2009 21:16:30

                                    Scanix >> blbost, to nic nezjistí ...

                                      NBulk - Profil | Po 1.6.2009 21:06:55

                                      Ten chlap nemá chybu:...

                                      tucnak11 - ® [Poslat soukromou zprávu.] Po 1.6.2009 21:04:33
                                      Ja takovou zkušenost mam že jak si mi vylel ve vestě tak mě vykopli s autobusu bo mysleli že jisem se totalně posral a šmatlal jisem 7 kilaku ve brodiakach aš mi se zapařyl vyfuk.