Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

NLedňáček (Iceman) 31,05 - Profil | Ne 31.5.2009 19:53:46

pira >> jinak, já kupuju jen český gumy, tehnle dovoz mě nesluší :-D

    Npira - Profil | Ne 31.5.2009 19:53:34

    HOsi, nevim jestli jsem to sem uz daval nebo ne, ale ja z toho fakt nemuzu:-D
    http://www.youtube.com/watch?v=lU9ZvQDS1eE

      NLedňáček (Iceman) 31,05 - Profil | Ne 31.5.2009 19:52:56

      pira >> netřeba potit prachy - z UK dovezeme naviják za cca 1500 v dobré kvalitě a lajna koštuje 800. Vlasce máš a mouchy dáme do kupy. S tímhle začít můžeš a věř mě, že ti to bude dobře slouřit pár let. Časem dokoupíš další lajnu.

        NMr.Stick - Profil | Ne 31.5.2009 19:51:39

        pira >> Aby to došlo ten samý den, musel bys to dát jako nějakou expresní platbu, či co ... onehdá to tady psal Pike ... navíc je víkend. Ono to dojde, klid. :o)

          Nskwor - Profil | Ne 31.5.2009 19:51:09

          A ještě Arakain komplet.

            Nskwor - Profil | Ne 31.5.2009 19:50:50

            Pěkně se nám ta česká metalová legenda předvedla :-) Letošní nejlepší koncík.

              Npira - Profil | Ne 31.5.2009 19:50:09

              Mr.Stick >> ja nevim jak jim to trva, snad jsem to poslal dobre, jsem v tom zacatecnik,jako ve vsem.,,,
              vlastne me v tom sam velky hugo odpanil...

                NMr.Stick - Profil | Ne 31.5.2009 19:49:25

                pira >> Tak rychle? To asi ne, ale nekoukal jsem.

                  Npira - Profil | Ne 31.5.2009 19:48:32

                  Mr.Stick >> dosly penizky?:-)

                    Npira - Profil | Ne 31.5.2009 19:48:05

                    Ledňáček (Iceman) 31,05 >> je to krasnej proutek, ale k tomu by to chtelo navi, snuru, nejaky mouchy a to by bylo penez zase ze bych se jebnul....

                      NMr.Stick - Profil | Ne 31.5.2009 19:47:57

                      Hugo Fisher >> Já to nemyslel jako rejpanec. Ale třeba Lauri má každou vycházku 3-4 ... asi fakt jsou jinde než jezdíš.

                        NPepaČadek - Profil | Ne 31.5.2009 19:47:42

                        Ledňáček (Iceman) 31,05 >> uf, já už si balil kufr do Austrálie :-) tohle mi nedělej. já myslel, že to je celé ČRS :-)))

                          Npira - Profil | Ne 31.5.2009 19:47:04

                          Ledňáček (Iceman) 31,05 >> stejne je zajimave, ze ty navi jsou uplne jiny...

                            NLedňáček (Iceman) 31,05 - Profil | Ne 31.5.2009 19:46:57

                            pira >> si kup tenhle prut - je slušnej a za dobré peníze. Na streamer se to hodí. V sedmě
                            http://www.rybarsky-katalog.cz/index.php?p=detail_​produkt&lang=cz&id=7384&pid=76

                              NHugo Fisher - Profil | Ne 31.5.2009 19:46:20

                              pepa-č >> PepaČadek >> aha, ten text. Kopie z webu od Lednacka - viz nize, viz Lednacek. :)

                              Dobre, ze?

                              Skoda ze tam nebydlim a neni mi 15 let :)

                                NLedňáček (Iceman) 31,05 - Profil | Ne 31.5.2009 19:45:30

                                pepa-č >> PepaČadek >> oficiální stránky, odkaz jsem sem dával před chvílí

                                DŮLEŽITÉ :
                                Od letošního roku mohou ženy, mládež a dorostenci do 18 let lovit zdarma bez povolenky systémem Catch and release - Chyť a pusť. Dorostenci blížící se 18ti rokům musí mít kvůli případné kontrole u sebe občanský průkaz, či jiný doklad k ověření věku. Pokud ženy, mládež a dorostenci chtějí ryby brát, musí si povolenku zakoupit

                                  NHugo Fisher - Profil | Ne 31.5.2009 19:44:46

                                  pepa-č >> PepaČadek >> sem se nechyt..

                                    NPepaČadek - Profil | Ne 31.5.2009 19:44:06

                                    Ledňáček (Iceman) 31,05 >> zdroj?

                                      Npira - Profil | Ne 31.5.2009 19:43:49

                                      Ledňáček (Iceman) 31,05 >> tyjo to snadd radeji asi ne, ja bych ti s tim neco udelal a kdybych prodal tech mejch par proutku a navijacku, nemel bych ani na desetinu..
                                      muskarina je krasna...

                                        NLedňáček (Iceman) 31,05 - Profil | Ne 31.5.2009 19:43:38

                                        pepa-č >> PepaČadek >> to není kachna woe :-)