Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

NPepaČadek - Profil | Ne 31.5.2009 19:43:00

Hugo Fisher >> ??? kachna, s knedlíkama nebo bez?

    NLedňáček (Iceman) 31,05 - Profil | Ne 31.5.2009 19:42:15

    Hugo Fisher >> platí, Zeman se vytáhnul.

      NLedňáček (Iceman) 31,05 - Profil | Ne 31.5.2009 19:41:47

      pira >> nee, půjčím ti tohle snad máš na kauci :o)))

        NHugo Fisher - Profil | Ne 31.5.2009 19:41:08


        DŮLEŽITÉ :

        Od letošního roku mohou ženy, mládež a dorostenci do 18 let lovit zdarma bez povolenky systémem Catch and release - Chyť a pusť. Dorostenci blížící se 18ti rokům musí mít kvůli případné kontrole u sebe občanský průkaz, či jiný doklad k ověření věku. Pokud ženy, mládež a dorostenci chtějí ryby brát, musí si povolenku zakoupit.


        to je moc pekny (plati li to)

          Npira - Profil | Ne 31.5.2009 19:40:58

          Ledňáček (Iceman) 31,05 >> jeste se zeptam, co ze mas za bout? Mas typ U, to snad mam ja nebo ten hezci a lepsi?:-)

            Npira - Profil | Ne 31.5.2009 19:39:20

            Ledňáček (Iceman) 31,05 >> jenze ja to v zivote nedrzel v ruce a asi nemas musak z lidlu za 400 korun...

              Npira - Profil | Ne 31.5.2009 19:38:47

              Ledňáček (Iceman) 31,05 >> tyjo zensky zadaco, to snad ani nebudu rikat moji polovicce,nebo by chtela jet taky:-)

                NLedňáček (Iceman) 31,05 - Profil | Ne 31.5.2009 19:37:36

                pira >> mám víc mušáků - klidně ti jeden půjčím

                  NLedňáček (Iceman) 31,05 - Profil | Ne 31.5.2009 19:37:07

                  pira >> tady si to pročti
                  http://www.labska-spindl.cz/

                    Npira - Profil | Ne 31.5.2009 19:36:52

                    Ledňáček (Iceman) 31,05 >> jako ze bych tam mezi nima jezdil s vlacakem?:-)

                      NLedňáček (Iceman) 31,05 - Profil | Ne 31.5.2009 19:36:33

                      pira >> plánuje se tam i regata muškařů - to by se ti určitě líbilo.

                        Npira - Profil | Ne 31.5.2009 19:35:47

                        Ledňáček (Iceman) 31,05 >> takto jo:-)

                          NLedňáček (Iceman) 31,05 - Profil | Ne 31.5.2009 19:35:01

                          pira >> chystám se tam jak to jen půjde. Než zase odjedu do pr..... pardon, do zahraničí.

                            Npira - Profil | Ne 31.5.2009 19:34:15

                            Ledňáček (Iceman) 31,05 >> hmm to vypada velice slibne, chystas se tam nekdy v dohledne dobe?:-)

                              NLedňáček (Iceman) 31,05 - Profil | Ne 31.5.2009 19:32:45

                              pira >> pokud půjdeme na spodní úsek chyt a pust - na fotce - tak se vyřádíš i ze břehu.

                                Npira - Profil | Ne 31.5.2009 19:31:52

                                Ledňáček (Iceman) 31,05 >> tak to by bylo dobry, ale asi bych tam byl za joudu,jako vsude:-(

                                  NLedňáček (Iceman) 31,05 - Profil | Ne 31.5.2009 19:31:17

                                  Hugo Fisher >> kýble :-)

                                    NHugo Fisher - Profil | Ne 31.5.2009 19:28:53

                                    Ledňáček (Iceman) 31,05 >> tak ja nemam Labskou zase tak daleko.. A jsou tam duhaci? :)

                                      NLedňáček (Iceman) 31,05 - Profil | Ne 31.5.2009 19:28:10

                                      Hugo Fisher >> jasně že vzal, ale do HK nejedu :-)

                                        NHugo Fisher - Profil | Ne 31.5.2009 19:25:41

                                        Ledňáček (Iceman) 31,05 >> a me bys vzal taky, nebo jsme spolu skoncili? :)