Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

NLedňáček (Iceman) 31,05 - Profil | Ne 31.5.2009 19:18:27

pira >> na Labskou tě klidně vezmu až pojedu.

    Npira - Profil | Ne 31.5.2009 19:08:51

    Ledňáček (Iceman) 31,05 >> aha, tak to ju:-) kdyz mi to vyjde, mohl bych ten vikend pred zahajenim,ale nic neslibuju a hlavne nevim, jestli budu mit uz dusi v boutaku;-)

      Npira - Profil | Ne 31.5.2009 19:08:09

      Georgino >> nene nechystam, je to pro me moc daleko, ale jestli chces videt jak se budu placat na boutiku, staci jen po zahajeni do MB:-)

        NLedňáček (Iceman) 31,05 - Profil | Ne 31.5.2009 19:05:46

        pira >> nee Kunratice jsou kousek od nás, Labská je daleko

          NGeorgino - Profil | Ne 31.5.2009 19:05:38

          pira >> Tak tak :-) Chystáš se tam na bout? Kdybys tam jel tak dej vědět, přidal bych se, je to tam moc pěkný

            Npira - Profil | Ne 31.5.2009 19:02:49

            Ledňáček (Iceman) 31,05 >> neni to tam, kam si me chtel vzit ?:-)

              Npira - Profil | Ne 31.5.2009 19:02:39

              Georgino >> a takovy holky je treba hledat!!

                NGeorgino - Profil | Ne 31.5.2009 18:56:40

                Ledňáček (Iceman) 31,05 >> Není zač :-) Já místo rybaření zvolil výlet s přítelkyní k prameni Labe, a takovej sajgon jsem na horách ještě nezažil :-)) Aspoň jsem si ověřil že slečna není žádná ufňukaná fiflena ale odolná holka :-)

                  NLedňáček (Iceman) 31,05 - Profil | Ne 31.5.2009 18:53:04

                  Georgino >> jo to je důležitá informace, také se tam chystám, takže jen dobře že to sem píšeš, dík :-)

                    NGeorgino - Profil | Ne 31.5.2009 18:29:25

                    Včerejší výlet na Labskou mi zhatilo počasí, ani jsem si nekupoval povolenku, voda odpuštěná minimálně o 6 metrů a chcavec jak sviňa celej den

                      Nmedvěd - Profil | Ne 31.5.2009 18:26:31

                      To já budu raději na české pstruhovce chytat potočáky a lipany.

                        Nmildas - /Y - Profil | Ne 31.5.2009 18:21:48

                        Ryby nejsou videt, navenek nepusobi skody, nekrici. Kdyz to prezenu, je duhak to same jako sumecek americky, strevlicka vychodni, ci stribrnak. Ty uz tu mame. Iceman psal o rosomacich a bizonech. Srovnani nadsazene, ale v principu je to opravdu to same.

                          NPepaČadek - Profil | Ne 31.5.2009 16:51:28

                          boyscout >> chodím dosolovat. Ty sladkovodní ryby stojí beztak vesměs za bačkoru.

                            Nboyscout - Profil | Ne 31.5.2009 16:50:40

                            pepa-č >> PepaČadek >> v Otavě teče slaná mořská voda? Pokud ne, zamysli se nad sebou. Liga proti týrání zvířat by s tebe neměla radost :-)

                              NPepaČadek - Profil | Ne 31.5.2009 16:45:47

                              boyscout >> já už tajně hážu barakudy do Otavy. Dědáček mě inspiroval. Ale pššš....

                                Nboyscout - Profil | Ne 31.5.2009 16:43:33

                                Vaše problémy bych chtěl mít. Duhák. Ale že by se měla konečně do vybraných údolních nádrží nasadit muskie, to ne. A přitom by se s naší štikou obecnou tak skvěle doplňovala. :-)

                                  NPepaČadek - Profil | Ne 31.5.2009 15:44:50

                                  otázka:
                                  nastrahy a pstruhy
                                  Dobrý den ja bych se chtěl zeptat , jaka nastraha je vhodna na pstruhy v letnim období děkuji za odpověd
                                  mázlo - ®, dravci - nástrahy, návnady, Ne 31.5.

                                  odpověď:
                                  vláčkař 92 - ® Ne 31.5.2009 15:40:07
                                  muškaření: tak určitě to bude muška, přívlač: mezi moje nej vláčecí nástrahy je smáček, nymfa, rotačka a malej woblírek

                                  :-))))) mrk je boží. Právě jsem se dozvěděl, že nej nástrahou na muškaření je muška. Konec tápání ve tmě, je jasno. :-)))

                                    NHugo Fisher - Profil | Ne 31.5.2009 15:43:19

                                    pepa-č >> PepaČadek >> Nu, pogodi!

                                      NPepaČadek - Profil | Ne 31.5.2009 15:40:49

                                      Hugo Fisher >> nezvedne - 95 je tvůj strop. Hotovo

                                        NHugo Fisher - Profil | Ne 31.5.2009 15:40:06

                                        drozďák 30,42 >> potkal jsem jiz na Metuji parkrat velkeho duhaka (nikdy ne na prute, vzdy jen opticky) .. a to je prave to zpestreni. Ale byly casy, kdy v potocakovem reji bylo i par duhaku. Ted se mi nedari na ne narazit. Tak jsem si postezoval a hned takova vlna. Snad mi to zvedne alepson auru, kdyz jsem rozdebatoval tolik lidi.

                                        A jinak to asi vazne neumim, to je dost mozny.