Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

NPásovec - Profil | Čt 14.5.2009 12:29:59

Mr.Stick >> hele sprte..v patek pojedu maximalne doprdele.,...nepojedem teda na dopoledne kapromasit?

    NMr.Stick - Profil | Čt 14.5.2009 12:28:21

    Ne, dnešek prostě dobrý není ... nemám ani dva nové pruty, ani dobrý oběd a ještě k tomu trčím v místnosti 5x4 metry a učím se.

      NPásovec - Profil | Čt 14.5.2009 12:25:05

      Mně dneska sdelili, že do prace opravdu pujdu i v patek...kurwa:))...sbohem lipani a pstruzi...

        NStanley 87 - Profil | Čt 14.5.2009 12:22:40

        Mr.Stick >> Proč není? mě přijde celkem fajn

          Nboyscout - Profil | Čt 14.5.2009 12:22:05

          Mr.Stick >> ale je, mám doma 2 nové pruty a můžu se s nima mazlit :-)

            NMr.Stick - Profil | Čt 14.5.2009 12:20:23

            Brý den. I když na něm vlastně nic dobrého není.

              Nkubah - Profil | St 13.5.2009 21:13:26

              skwor >> Já nejsem Ozzák, já jsem František :-))

                Nskwor - Profil | St 13.5.2009 21:10:05

                Bláža >> :-))

                  NBláža - Profil | St 13.5.2009 21:08:57

                  skwor >> Jako by to ani nemusel hrát viď :-)))

                    Nskwor - Profil | St 13.5.2009 21:06:21

                    Bláža >> Největší sranda je, že tomu herci je asi 23, hraje to dobře :-)

                      Nkubah - Profil | St 13.5.2009 21:04:14

                      skwor >> Já ti koukám do očí. Nastydnou ti ledviny :-))
                      To mě dostalo :-)

                        NBláža - Profil | St 13.5.2009 21:04:08

                        skwor >> Lexa je taky dobrej řízek....

                          Nskwor - Profil | St 13.5.2009 21:02:23

                          kubah >> Lexo, koukej mi do očí :-))) (kdo viděl Účastníky zájezdu pochopí, proč jí do očí nekoukal :-)

                            NBláža - Profil | St 13.5.2009 21:02:13

                            Strejda_ Rahul >> X - Rap >> Tak já bych už ty starý radši nechytal , já bych radši mladý :o)))

                              NX - Rap - Profil | St 13.5.2009 21:00:01

                              Bláža >> Hódně, a nechytl jsem ji :-o)

                                NBláža - Profil | St 13.5.2009 20:59:27

                                Strejda_ Rahul >> X - Rap >> a kolik jí bylo ?

                                  Nkubah - Profil | St 13.5.2009 20:58:34

                                  skwor >> oheň,voda a vítr :-))

                                    Nskwor - Profil | St 13.5.2009 20:57:43

                                    Bláža >> Po dlouhé době to je hodně povedený seriál. I když Dejdara jako herce nemusím, tahle role mu sedí.

                                      NX - Rap - Profil | St 13.5.2009 20:57:05

                                      skwor >> No jóo, von byl dneska kambek co? A já jsem zase spal - ale zdálo se mě o pěkné štice!

                                        NBláža - Profil | St 13.5.2009 20:55:33

                                        skwor >> Dcera na to kouká a když slyším , jak se tam řehoce ( přes zeď) tak to bude asi dobrý. Viděl jsem asi 3 díly , ale dost se mi to líbilo , dobrej humor :o)))