Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

skwor - Profil | St 13.5.2009 20:54:35

kubah >> To je dost pravděpodobná varianta :-)

    kubah - Profil | St 13.5.2009 20:53:52

    skwor >> Že by Pošta pro tebe :-)))

      skwor - Profil | St 13.5.2009 20:52:58

      Bláža >> Mrkni na to, první řada se mi zdála povedenější. Hlavně vánoční díl.

      kubah: Na co asi koukal ten kluk Sanderovic :-))

        Bláža - Profil | St 13.5.2009 20:50:56

        skwor >> Ten je super , ale moc jsem jich neviděl , asi poslouží archiv na netu.

          kubah - Profil | St 13.5.2009 20:50:51

          skwor >> Dneska byl dobrej díl :-))

            Bláža - Profil | St 13.5.2009 20:49:56

            kubah >> To si nějak nepamatuju , vidím to jen občas , když přijdu z práce , tak než se proberu .....

              skwor - Profil | St 13.5.2009 20:49:55

              Hvězdnou bránu jsem viděl asi dva díly a nějak to postrádalo děj. Tohle je Hvězda :-)

                jepice - Profil | St 13.5.2009 20:48:14

                kubah >> jo, jak byl zasedlej na Reného, jak jezdil v tom tančíku... geniální :-))
                pira- ale jo, ta podoba tam fakt je :-)

                  kubah - Profil | St 13.5.2009 20:47:53

                  Bláža >> Lepší byl ten v prvním filmu Hvězdné brány :-)

                    pira - Profil | St 13.5.2009 20:47:43

                    Bláža >> stejne me fascinuji jeho myslenkove pochody v hlave, bych se nemusel ucit na zkousky z chemie a fyziky, by bylo super!!

                      Bláža - Profil | St 13.5.2009 20:46:40

                      pira >> Jedině O' Niel

                        pira - Profil | St 13.5.2009 20:44:02

                        jepice >> me zase lidi co se vyznaj v hercich rikali, ze jsem podobnej Robertu Downey jr. :-)

                          kubah - Profil | St 13.5.2009 20:41:04

                          jepice >> Ten teplej německej poručík byl taky dobrej :-D

                            jepice - Profil | St 13.5.2009 20:40:25

                            pira >> záměrně... Občas když jsem u bábi tak ji vidím. Už pár lidí tvrdilo, že jsem podobnej doktoru Sukovi. Nechápu proč :-)

                              pira - Profil | St 13.5.2009 20:38:38

                              Mr.Stick >> to mi ani nemluv..

                                Bláža - Profil | St 13.5.2009 20:38:12

                                pira >> A taky Ošklivka Katka ....

                                  pira - Profil | St 13.5.2009 20:36:57

                                  jepice >> ruzovka ti tam chybi...

                                    Bláža - Profil | St 13.5.2009 20:35:42

                                    pira >> Já občas vidím Mc Gyvera ve Hvězdné bráně , to se ještě dá koukat :-)))

                                      Mr.Stick - Profil | St 13.5.2009 20:35:31

                                      pira >> Jo, tak Mac, to je jedinečnej bourák. :o)

                                        jepice - Profil | St 13.5.2009 20:35:22

                                        pira >> ano, angličan Craptree mě uměl taky vždy dostal. Nebo "To jsem já, LeClark!".

                                        K těm seriálům- co z TV můžu tak jsou Simpsonovi, CSI, Přátelé jakš takš a Odložené případy. A pak jedině Události, komentáře na ČT2 a ČT24 :-) EDIT: ještě Hvězdná brána...