Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

NPepaČadek - Profil | Čt 14.5.2009 16:19:52

Hugo Fisher >> máš zlámaný ruce? Bolí to? :-)

    NHugo Fisher - Profil | Čt 14.5.2009 16:19:10

    Georgino >> ja tu ale jsem, jsem tu stale

      NGeorgino - Profil | Čt 14.5.2009 16:17:23

      pira >> Ty woe, to je ten z Brna? To ti moc dlouho nevydržel :-)

        NGeorgino - Profil | Čt 14.5.2009 16:16:50

        Koukám, není tady Fisher a hned je o 150 příspěvků míň :-))

          Npira - Profil | Čt 14.5.2009 15:18:58

          Kdybyste chtel nekdo prut na gumy, tak se juknete do bazaru, prodavam mikado lexxus spin...

            Nskwor - Profil | Čt 14.5.2009 15:08:54

            Zajda >> Do Prahy to sice mám kousek, ale zbytečné dva a půl tisíce mi chybí :-)) A navíc šest použitelných motátek mám.

              NZajda - Profil | Čt 14.5.2009 14:50:57

              skwor >> Nechceš mi jedno koupit? Do Prahy to máš kousek..:-) Výběr nechám na tobě..:-)

                Nskwor - Profil | Čt 14.5.2009 14:43:05

                Mr.Stick >> Nazdar bazar - v bazaru jsou zase dvě šíma od toho chlápka co jsme o něm mluvili minule.

                  Nanguilla - Profil | Čt 14.5.2009 13:33:35

                  Mr.Stick >> někdo se prostě učit musí :-) já mám za sebou přibližně měsíc intenzivního učení, někdy je to o nervy. Snad už bude za dva týdny hotovo. I když nejraději bych ještě studoval :-))

                    NStanley 87 - Profil | Čt 14.5.2009 13:23:16

                    Feroxhunter >> Muskiehunter >> Jo takhle. Takže než to dorazí, tak vesele utrácíme a kupujeme vše ,,potřebné":-)

                      NMuskiehunter - Profil | Čt 14.5.2009 13:20:56

                      Stanley 87 >> No a mám echo? Ještě nemám.....tak vidiš :-)))) můžu vesele nakupovat a na celnici pošlu dopis at mi to tam ještě rok pozdržej :o))))))

                        NStanley 87 - Profil | Čt 14.5.2009 13:16:29

                        Feroxhunter >> Muskiehunter >> Říkal jsi echo,multíky a konec. Vše už mám. Ale jsem stejnej. Kupuju woblery jen proto abych je měl a ne proto že na ně chytám.

                          NMuskiehunter - Profil | Čt 14.5.2009 13:16:20

                          Mr.Stick >> Šikula, cokoli jinýho by se ani nehodilo........už abychom grilovali a zalejvali u vody, fakt se na to těším!

                            NMr.Stick - Profil | Čt 14.5.2009 13:14:47

                            Feroxhunter >> Muskiehunter >> Krušovicema z plechovky. :o))

                              NMuskiehunter - Profil | Čt 14.5.2009 13:13:43

                              Mr.Stick >> To zní dobře ale suše, čím jsi to zalil?

                                NMr.Stick - Profil | Čt 14.5.2009 13:12:35

                                Feroxhunter >> Muskiehunter >> Jo, já jsem si dal 3 silnější kolečka Vysočiny s chlebem. :o)

                                  NMuskiehunter - Profil | Čt 14.5.2009 13:10:56

                                  Stanley 87 >> Vůbec nevim vo čem to mluvíš............ale vůbec.......

                                    NStanley 87 - Profil | Čt 14.5.2009 13:08:46

                                    Feroxhunter >> Muskiehunter >> Neříkal jsi něco o tom, že už nic kupovat nebudeš?:-)

                                      NMuskiehunter - Profil | Čt 14.5.2009 13:08:00

                                      Mr.Stick >> Já čekám na jeden nový prut a právě jsem dojedl štavnatou půlku kuřete......ufffff

                                        NMr.Stick - Profil | Čt 14.5.2009 12:30:58

                                        Pásovec >> Já vůbec tenhle víkend nebudu v HK ... jinak bych asi zabít nějakého kapra jel.