Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

Npira - Profil | St 13.5.2009 20:33:48

Mr.Stick >> ale na macGyvera nic nema,asi si ho pustim,kluka:-)

    Npira - Profil | St 13.5.2009 20:33:24

    jepice >> " Bodré podoledne,nesu vam dulezitou kravu"

      NBláža - Profil | St 13.5.2009 20:33:12

      pira >> Záleží na každým , jaký si ho udělá ( ten seriál ) :-)))

        Npira - Profil | St 13.5.2009 20:32:51

        Georgino >> tak to muzu,ale smoluim nejakou prezencku na spywere,adware apod...:-(

          NMr.Stick - Profil | St 13.5.2009 20:32:09

          pira >> Já britskej humor moc nemusím ... jsem typická konzumnní ovečka bez vkusu odkojená seriály typu CSI. :o))

            Njepice - Profil | St 13.5.2009 20:32:01

            pira >> "Dobře mě poslouchejte, nebudu to víckrát opakovat!" :-)

              NGeorgino - Profil | St 13.5.2009 20:31:34

              pira >> ještě se můžeš koukat na ozzáka, woe :-))))

                Npira - Profil | St 13.5.2009 20:31:28

                Bláža >> ja bych radeji jinej serial v posteli...

                  Npira - Profil | St 13.5.2009 20:31:10

                  Mr.Stick >> jedinej serial co me se libi je halo,halo...

                    NMr.Stick - Profil | St 13.5.2009 20:29:17

                    pira >> Without a Trace stojí za pikaču, mám doma kompletních 7 řad a nikdy mě to nebavilo.

                      NBláža - Profil | St 13.5.2009 20:29:01

                      pira >> Seriál v posteli až do rána . :o)

                        Npira - Profil | St 13.5.2009 20:28:02

                        Georgino >> jo a na CT1 davaj serial "na stope " a na nove serial "beze stopy " ,tak nevim, co bude lepsi...

                          NGeorgino - Profil | St 13.5.2009 19:53:46

                          dnes 20:30 čt2, skvělá komedie, doporučuji!

                            NMr.Stick - Profil | St 13.5.2009 18:31:33

                            pepa-č >> PepaČadek >> Přehodil jsem na tebe dotaz z poradny.

                            Není zač.

                            :o))

                              Nkubah - Profil | St 13.5.2009 18:15:38

                              Sander >> destrukční nálepka :-))

                                NSander - Profil | St 13.5.2009 18:15:16

                                skwor >> a joo, už to čtu :o)

                                  Nskwor - Profil | St 13.5.2009 18:14:22

                                  Sander >> Dokonce jsem tu story z ML napsal nejdřív Tobě vedle, abys viděl, že v tom nejsi sám :-)

                                    NSander - Profil | St 13.5.2009 18:13:38

                                    skwor >> a četl jsi to co se mi stalo, když jsem si nalepil na auto nálepku konkurenčního serveru??

                                      N[eXecutoR] ® - Profil | St 13.5.2009 18:12:38

                                      skwor >> hm tak to si sa premaval hore dole :D

                                        Nskwor - Profil | St 13.5.2009 18:10:39

                                        Doporučuju přečíst můj dnešní zážitek v ML. Buď je to tím že je třináctého, nebo jsem mimo :-)