- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Poorlické jádro !!!
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
132x v oblíbených a 21x v ignorovaných.
Hugo Fisher - Profil | Út 12.5.2009 22:39:50
Strejda_ Rahul >> X - Rap >> ja jen zertoval .. on mrk casem vychova kazdeho.. :)
Hugo Fisher - Profil | Út 12.5.2009 22:38:59
pepa-č >> PepaČadek >> no, kdyz ma jeden wob 50g, tak to ksoro po kilech je, to souhlas
ale jinak jsi kecka! :)
ale jinak jsi kecka! :)
X - Rap - Profil | Út 12.5.2009 22:37:35
Hugo Fisher >> Já bych kdyžtak do toho setu za litr mohl dat takovy praveky třpytky zadara..
PepaČadek - Profil | Út 12.5.2009 22:36:28
Hugo Fisher >> takhle ty přeci obchoduješ se mnou. Šilhavé woblery a jiné šmejdy od tebe kupuju za ceny přemrštěně a činím tak po kilech! :-)
Hugo Fisher - Profil | Út 12.5.2009 22:35:12
Mr.Stick >> najdi doma brak za 300 a prodej mu to za litr :))
aby se vytrestal .. chova se nevhodne ... hlavne k Pepikovi :)
aby se vytrestal .. chova se nevhodne ... hlavne k Pepikovi :)
Mr.Stick - Profil | Út 12.5.2009 22:34:02
pepa-č >> PepaČadek >> Tys mu zjevně neudělal super set nástrah za litr, co?
PepaČadek - Profil | Út 12.5.2009 22:18:07
Hugo Fisher >> můj fanklub má nového člena :-) celá konverzace byla veselá
Hugo Fisher - Profil | Út 12.5.2009 22:16:53
N Ruzzzik - ® [Poslat soukromou zprávu.] Út 12.5.2009 18:26:11
PepaČadek >> jojo ty dementku:)
:o))
PepaČadek >> jojo ty dementku:)
:o))
Sander - Profil | Út 12.5.2009 22:16:51
pepa-č >> PepaČadek >> hadi prd, brzy vstávám, takže jsem jim ujel.
Bláža - Profil | Út 12.5.2009 20:48:14
Hugo Fisher >> Pamatuješ si , co jsi chtěl za auto na začátku než ti začali radit? :-)
Bulk - Profil | Út 12.5.2009 19:42:57
sadraj >> Hm Hugo si chce kupovat byt a vzít si k tomu auto na leasing nebude to pravé. Navíc chtěl dat za auto kolem 130tisíc.
sadraj - Profil | Út 12.5.2009 19:16:57
FOR HUGO HUGOši:
třeba by to šlo i líznout je to sice trochu jetý ale nekup to za ty prachy a máš vystaráno na dlouho je to skoro nový fáro. kdybych nebyl duchodce a zbylo mi par litru mesičně jdu do toho hnedka je to o skoro 200 litru levnejší nežli nový a tech 40 tisic je tak akorát zajetá mašina , kupoval jsem nedavno asi v 2002 feldu kombika mela 48 tisic nalitano garazovana dal sem za ni 120 litru a rok a pul sme doplacel lizink cca 48 mesičně a dneska už mam nalítáno přes 100 tisic a krom vymeny brzdovejch destiček a naplní nic žadna oprava a ani kapka oleje pod autem stojim už 2 roky furt na stejným fleku vyhraženým a nikde ani kapička
třeba by to šlo i líznout je to sice trochu jetý ale nekup to za ty prachy a máš vystaráno na dlouho je to skoro nový fáro. kdybych nebyl duchodce a zbylo mi par litru mesičně jdu do toho hnedka je to o skoro 200 litru levnejší nežli nový a tech 40 tisic je tak akorát zajetá mašina , kupoval jsem nedavno asi v 2002 feldu kombika mela 48 tisic nalitano garazovana dal sem za ni 120 litru a rok a pul sme doplacel lizink cca 48 mesičně a dneska už mam nalítáno přes 100 tisic a krom vymeny brzdovejch destiček a naplní nic žadna oprava a ani kapka oleje pod autem stojim už 2 roky furt na stejným fleku vyhraženým a nikde ani kapička
Čtenáři této diskuse také sledují
Brněnské jádro364683
Fóry59870
Pardubické jádro ...149218
Rybářsko-houbařské jádro .-)45010
Zahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro22055
Jihočeská bašta nejen pro jihočechy29521
Udírny a uzení51140
Zoologický koutek MRKu.33418
Bellyboat - Fan club4856
Gastrorožek aneb o jídle a všem okolo36020
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
15:07Rybáři vs ochránci přirody 86
13:52Zkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
13:24Diskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
13:13Divoký potočák nebo granulák? 61
8:59Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
8:21Poradna: Sumcařina 2574
6:48Staré Česke rybářské vybavení 399
StMedkovy rybníky Kroměříž 188
StBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StHlídač slev eshopů 751
ÚtDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
Co je nového - všeobecné
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic















