Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

Hugo Fisher - Profil | Út 12.5.2009 22:39:50

Strejda_ Rahul >> X - Rap >> ja jen zertoval .. on mrk casem vychova kazdeho.. :)

    Hugo Fisher - Profil | Út 12.5.2009 22:38:59

    pepa-č >> PepaČadek >> no, kdyz ma jeden wob 50g, tak to ksoro po kilech je, to souhlas

    ale jinak jsi kecka! :)

      X - Rap - Profil | Út 12.5.2009 22:37:35

      Hugo Fisher >> Já bych kdyžtak do toho setu za litr mohl dat takovy praveky třpytky zadara..

        PepaČadek - Profil | Út 12.5.2009 22:36:28

        Hugo Fisher >> takhle ty přeci obchoduješ se mnou. Šilhavé woblery a jiné šmejdy od tebe kupuju za ceny přemrštěně a činím tak po kilech! :-)

          PepaČadek - Profil | Út 12.5.2009 22:35:13

          Mr.Stick >> jsem potvora

            Hugo Fisher - Profil | Út 12.5.2009 22:35:12

            Mr.Stick >> najdi doma brak za 300 a prodej mu to za litr :))

            aby se vytrestal .. chova se nevhodne ... hlavne k Pepikovi :)

              Mr.Stick - Profil | Út 12.5.2009 22:34:02

              pepa-č >> PepaČadek >> Tys mu zjevně neudělal super set nástrah za litr, co?

                PepaČadek - Profil | Út 12.5.2009 22:18:07

                Hugo Fisher >> můj fanklub má nového člena :-) celá konverzace byla veselá

                  Hugo Fisher - Profil | Út 12.5.2009 22:16:53

                  N Ruzzzik - ® [Poslat soukromou zprávu.] Út 12.5.2009 18:26:11
                  PepaČadek >> jojo ty dementku:)

                  :o))

                    Sander - Profil | Út 12.5.2009 22:16:51

                    pepa-č >> PepaČadek >> hadi prd, brzy vstávám, takže jsem jim ujel.

                      PepaČadek - Profil | Út 12.5.2009 22:15:30

                      Sander >> a hadi? SZ

                        Sander - Profil | Út 12.5.2009 22:13:54

                        Malej, ale jako provokace na váš vláčkařský absťák stačí :o))))

                          X - Rap - Profil | Út 12.5.2009 21:34:54

                          vlko >> Jak děláš to rozmazání fotky?

                            vlko - Profil | Út 12.5.2009 21:07:11

                            Hugo Fisher >>
                            A tohle by nevyhovovalo?
                            Málo jeté, dal bych slevu...

                              Bláža - Profil | Út 12.5.2009 20:48:14

                              Hugo Fisher >> Pamatuješ si , co jsi chtěl za auto na začátku než ti začali radit? :-)

                                Bláža - Profil | Út 12.5.2009 20:46:46

                                Teda vy jste toho tady zase naplkali :o)

                                  Bulk - Profil | Út 12.5.2009 19:42:57

                                  sadraj >> Hm Hugo si chce kupovat byt a vzít si k tomu auto na leasing nebude to pravé. Navíc chtěl dat za auto kolem 130tisíc.

                                    sadraj - Profil | Út 12.5.2009 19:16:57

                                    FOR HUGO HUGOši:
                                    třeba by to šlo i líznout je to sice trochu jetý ale nekup to za ty prachy a máš vystaráno na dlouho je to skoro nový fáro. kdybych nebyl duchodce a zbylo mi par litru mesičně jdu do toho hnedka je to o skoro 200 litru levnejší nežli nový a tech 40 tisic je tak akorát zajetá mašina , kupoval jsem nedavno asi v 2002 feldu kombika mela 48 tisic nalitano garazovana dal sem za ni 120 litru a rok a pul sme doplacel lizink cca 48 mesičně a dneska už mam nalítáno přes 100 tisic a krom vymeny brzdovejch destiček a naplní nic žadna oprava a ani kapka oleje pod autem stojim už 2 roky furt na stejným fleku vyhraženým a nikde ani kapička

                                      Zajda - Profil | Út 12.5.2009 18:16:09

                                      One man show...:-)

                                        X - Rap - Profil | Út 12.5.2009 18:09:57

                                        Víte to, že se letos bude moci vláčet na Broďáku?